zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Na wynajem mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 500 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 112/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Świeciu ul.Polna. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,50m2 W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 17,00m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 12,59m2 łazienka z WC o powierzchni użytkowej 3,77m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 6,66m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 7,49m2 Mieszkanie posiada przestronny balkon typu ,, Loggia" oraz przynależną piwnicę. Nieruchomość położona na drugim piętrze. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne oraz czynsz w wysokości 1500 zł - opłaty medialne wg zużycia wg stanu licznika ( prąd ) Kaucja gwarancyjna w wysokości 3000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 111/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul. Zielonej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40m2. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z WC - przedpokój Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Nieruchomość położona na drugim piętrze. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200 zł - opłaty medialne wg zużycia wg stanu licznika ( woda, kanalizacja, prąd, gaz miejski ) Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Możliwość wynajmu wiaty drewnianej na samochód ( 100 zł/ miesięcznie ) Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 109/CNR/OMW

TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul. Rycerska. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48m2. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - przedpokój Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Mieszkanie po remoncie. Nowe instalacje, podłogi, gładzie. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200 zł - opłaty medialne wg zużycia wg stanu licznika ( woda, kanalizacja, prąd, gaz miejski ) - fundusz remontowy i sprzątanie klatki ( 60 zł/ miesięcznie ) Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Meble widoczne na zdjęciach nie wchodzą w wynajmowane mieszkanie. Możliwość odkupienia umeblowania od obecnego najemcy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Toruń,

1 600 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 108/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Poznańskiej w Toruniu. Lokal o powierzchni 80,1 m2. W skład lokalu wchodzą: pokój o powierzchni 23,6m2 pokój o powierzchni 23,5m2 pokój o powierzchni 13,5m2 pokój o powierzchni 7,2m2 kuchnia o powierzchni 7,5m2 łazienka z WC o powierzchni 4,8m2 Lokal położony na I piętrze. Lokal po kapitalnym remoncie: nowe instalacje elektryczne nowe instalacje wodno-kanalizacyjne gładzie podłogi w kuchni (nowa zabudowa kuchenna, zlewozmywak, lodówka, zmywarka ) łazienka ( umywalka, prysznic, WC ) Funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal posiada centralne ogrzewanie gazowe. W budynku znajduje się drugie mieszkanie na wynajem o powierzchni 72,9 m2. Miesięczne koszty najmu: 1600 zł ( odstępne ) plus opłaty medialne wg.zużycia ( woda, kanalizacja, prąd, gaz miejski ). Kaucja zwrotna w wysokości 2500 zł. Bardzo dobre położenie nieruchomości, w pobliżu obiekty usługowe, osiedle bloków, przedszkole, apteka, bank. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 i 698 - 188 - 554 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz w Świeciu przy ul. Klasztorna 15, Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wynajem mieszkania 2 pokoje w Chełmnie Skłodowskiej
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 40 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 89/CNR/OMW

!! OFERTA GODNA POLECENIA !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul.Marii Curie Skłodowskiej Nieruchomość położona na lV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,79m2. W skład nieruchomości wchodzą: pokój o powierzchni użytkowej 16,33m2 pokój o powierzchni użytkowej 9,59m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 4,81m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,86m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 3,20m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal mieszkaniowy ogrzewany C.O z sieci miejskiej,okna PCV,na podłogach parkiet Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne w wysokości 1100zł - czynsz do spółdzielni 270 ( fundusz remontowy administracyjny,zaliczka na C.O, wodę, wywóz odpadów) - opłaty medialne(gaz,prąd) wg. wskazań licznika - kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar Mokwa-608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.