zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Na wynajem mieszkanie parter !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 97/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 42 m2 położony przy ulicy Rybackiej w Chełmnie. Mieszkanie znajduje się na parterze. W skład lokalu wchodzi : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z WC - komunikacja - pomieszczenie gospodarcze Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne w wysokości 1200 zł - opłaty medialne wg zużycia ( woda, gaz miejski, prąd, kanalizacja, śmieci ) + kaucja gwarancyjna w wysokości 2400 zł Z tyłu budynku ogrodzona działka, spełniająca funkcję rekreacyjną. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie na l piętrze w centrum Chełmna
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 95/CNR/OMW

! OFERTA GODNA POLECENIA !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Mieszkanie wolne od 1 marca 2021r Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul.Hallera Nieruchomość położona na l piętrze Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39m2. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: pokój o powierzchni użytkowej 17.3m2 pokój o powierzchni użytkowej 6,3m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 6,6m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 3.15m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 3m2 Do mieszkania przynależy strych Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie ogrzewany C.O na gaz piecem dwufunkcyjnym (na gwarancji) Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,podwieszane sufity, oświetlenie LED,nowe wyposażenie łazienki. Zadbana kamienica z wyremontowaną klatką schodową. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne w wysokości 1000zł - woda oraz ścieki w wysokości 24zl/osoba - opłaty medialne(gaz,prąd) wg. wskazań licznika - kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar Mokwa-608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie na parterze w centrum miasta Chełmna
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

900 | 35 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 94/CNR/OMW

!! OFERTA GODNA POLECENIA !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Mieszkanie wolne od 8 marca 2021r Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul.Hallera Nieruchomość położona na parterze Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35.1m2. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: pokój o powierzchni użytkowej 17.3m2 pokój z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 13.95m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 3.9m2 Do mieszkania przynależy piwnica oraz strych Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie ogrzewany C.O na gaz piecem dwufunkcyjnym (na gwarancji) Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,podwieszane sufity, oświetlenie LED,nowe wyposażenie łazienki. Zadbana kamienica z wyremontowaną klatką schodową. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne w wysokości 900zł - woda oraz ścieki w wysokości 24zl/osoba - opłaty medialne(gaz,prąd) wg. wskazań licznika - kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar -608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.