zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Lokal na wynajem 74m² WOJSKA POLSKIEGO ŚWIECIE
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Świecie,

1 100 | 74 m2
nr oferty: 105/CNR/OLW

!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! !! OFERTA GODNA POLECENIA !! Prezentujemy Państwu piękny lokal do wynajęcia o powierzchni całkowitej 74m2 znajdujący się w Świeciu przy ul.Wojska Polskiego. Bardzo ruchliwa ulica, bezpośredni dojazd oraz parking to najważniejsze atuty prezentowanej nieruchomości. Lokal przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej typu: handlowa, usługowa, biurowa, edukacja, medyczna itp. Lokal całkowicie wyremontowany z bezpośrednim wjazdem, miejscem na reklamę oraz dużą witryną posiada powierzchnię użytkową 63m2 w skład której wchodzą: - pomieszczenie 1- recepcja (sekretariat) - pomieszczenie 2 - handlowo-usługowe - pomieszczenie 3- handlowo-usługowe - toaleta - pomieszczenie gospodarcze Stan techniczny: - okna PCV - dwa niezależne wejścia - na podłogach panele, kafle - na ścianach gładź - wymalowane na biało - wymienione instalacje Miesięczne koszty najmu wynoszą 1100zł + media. KAUCJA 2000zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

WYNAJEM DUŻY LOKAL 120 m2 PRZY Dużym Rynku W ŚWIECIU
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Świecie,

2 600 | 170 m2
nr oferty: 104/CNR/OLW

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! CENTRUM ŚWIECIA !! DUŻY RYNEK !! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowo-biurowego na I piętrze w Świeciu w województwie kujawsko-pomorskim przy Dużym Rynku, świetna lokalizacja, duży ruch, bardzo zadbana kamienica, lokal urządzony w wysokim standardzie to główne atuty nieruchomości powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 120 m2 w skład której wchodzą: - klatka schodowa ( komunikacja ) o powierzchni 17,11 m2 - łazienka-toaleta ( WC ) o powierzchni 5,49 m2 - sekretariat o powierzchni 14,80 m2 - sala sprzedaży ( główna ) o powierzchni 50,8 m2 - sala sprzedaży o powierzchni 20,76 m2 - sala sprzedaży o powierzchni 12 m2 Lokal znajdujący się na I piętrze w samym centrum Świecia wyposażony w wszystkie media ( woda, elektryka, gaz, kanalizacja, C.O gazowe ). Lokal bardzo zadbany wykończony w wysokim standardzie. Na podłogach panele, kafle na ścianach gładź gipsowa, kafle. Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej typu: biura, finanse, edukacja, handel, usługi, medycyna i kancelarie. Do lokalu udostępnione jest również pomieszczenie strychowe o powierzchni około 50 m2, które może służyć jako magazynek lub pomieszczenie gospodarcze. Ostatnio wymienione wszystkie okna na drewniane wraz z uszczelnieniem, drzwi oraz wszystkie instalacje. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem ładne mieszkanie w Chełmnie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 36 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 84/CNR/OMW

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkalny znajdujący się w Chełmnie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie o powierzchni 36,51m2, w skład wynajmowanego lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 21,65m2 - pokój o powierzchni 7,52m2 - łazienka z WC o powierzchni 3,04 - przedpokój o powierzchni 3,4m2 Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym,częściowo umeblowany: - aneks kuchenny- cała zabudowa,kuchenka elektryczna, lodówka - pokój- szafa z lustrem, stół kuchenny, krzesła,stolik kawowy - łazienka- całe wyposażenie Możliwość otrzymania od właściciela sofy 2 osobowej do sypialni oraz narożnika do pokoju dziennego w dobrym stanie Miesięczne koszty najmu 1100 zł plus opłaty ( czynsz 239,50zł wspólnota,oraz media według zużycia wg.pomierników+ śmieci ) Kaucja gwarancyjna 2000 zł Mieszkanie dostępne od zaraz. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.