zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na sprzedaż zadbane mieszkanie w Chełmnie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

289 000 | 58 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 728/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujacy nie płaci prowizji ! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie ul.Polna. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze, posiada przestronny balkon typu ,, Loggia ". Mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,00m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 50,70m2. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój duży pokój/salon kuchnia łazienka z wc pokój Przynależna piwnica o powierzchni 7,30m2. W cenie sprzedawanej nieruchomości zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 500 zł ( koszty eksploatacji, fundusz remontowy, woda ciepła i zimna, kanalizacja, śmieci, centralne ogrzewanie, oświetlenie klatki schodowej ). Mieszkanie w dobrym stanie technicznym: okna PCV, na podłogach parkiet, panele i płytki, na ścinach gładź. Teren wokół bloku w całości ogrodzony, miejsca parkingowe wokół nieruchomości. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość od: * Pasaż Chełmiński * Przychodnia Zdrowia * Szkoły, Przedszkole, Żłobek Przed blokiem, przestronny i bezpieczny Plac Zabaw. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

139 000 | 46 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 725/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy ul. Plac Wolności. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Nieruchomość o łącznym obszarze 45,50m2 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,60m2. W skład lokalu wchodzą: pokój o powierzchni użytkowej 20,90m2 kuchnia powierzchni użytkowej 9,50m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 3,40m2 przedpokój o powierzchni 3,80m2 Do mieszkania przynależna piwnica o powierzchni 7,90m2. Mieszkanie wymaga odświeżenia i drobnego remontu: ( okna PCV, na podłogach płytki i panele ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 325 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Blok docieplony, zadbane klatki schodowe. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie w Kamienicy w Wąbrzeźnie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

250 000 | 129 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 723/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji ! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Wąbrzeźno przy ul. Królowej Jadwigi. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne,obiekty rekreacyjne. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Budynek jest rodzaju: kamienica. Powierzchnia całkowita lokalu mieszkalnego wynosi 129,19 m2; powierzchni użytkowa 121,20m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia oraz łazienka. Powierzchnie pomieszczeń: Pokój o powierzchni 24,98m2 Pokój o powierzchni 29,19m2 Pokój o powierzchni 17,61m2 Garderoba o powierzchni 8,75m2 Kuchnia o powierzchni 8,53 plus jadalnia 3,65m2 Łazienka o powierzchni 3,38m2 Przedpokój o powierzchni 7,6m2 Strych o powierzchni 16,61m2 Kotłownia o powierzchni 2,54m2 Do nieruchomości przynależy , piwnica, strych,kotłownia Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Budynek 2 piętrowy wybudowany w roku 1900. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. węglowe. Standard wykończenia: dobry. Rodzaj podłogi: panele,wykładzina. Rodzaj okien: plastikowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie Małe Czyste
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

98 000 | 65 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 722/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Małym Czystym, gmina Stolno. Lokal mieszkaniowy w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie położone na parterze. Mieszkanie o powierzchni 65,00m2, w skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: *pokój *pokój *kuchnia *łazienka z wc *przedpokój *wiatrołap Budynek murowany ( cegła ), dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Sprzedawany lokal mieszkaniowy, posiada we własności dwie piwnice oraz pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie posiada, niezależne własne centralne ogrzewanie na węgiel/drewno. Piec centralnego ogrzewania położony w kotłowni ( piwnica ). Nieruchomość przestronna i bardzo funkcjonalna. MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie, I piętro.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

169 000 | 32 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 721/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 32,40m2. Mieszkanie położone w Chełmnie przy ul. Polnej. W skład mieszkania wchodzą: * pokój * kuchnia * łazienka * przedpokój Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Stan techniczny mieszkania: * okna PCV * na podłogach: płytki i panele * na ścianach: gładź Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie: - nowe instalacje - nowy piec dwufunkcyjny - nowe panele, kafelki - nowe wyposażenie łazienki - nowe drzwi - nowa wylewka betonowa, nowe płyty, nowe ściany działowe Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 150 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci, gaz miejski ryczałt na osobę). Kamienica w całości docieplona, wykonana elewacja zewnętrzna, wyremontowana klatka schodowa. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość do: * galerii * marketów * przychodni zdrowia Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie 57.2 m² na parterze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

299 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 720/CNR/OMS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Prezentujemy Państwu na sprzedaż odrębną własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ulicy Jana Pawła ll.Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku,którym zarządza wspólnota mieszkaniowa. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 57.2m2 składa się z następujących pomieszczeń: - pokój 1 o powierzchni 27.5 m2 - pokój 2 o powierzchni 9 m2 - pokój 3 o powierzchni 7,1 m2 - przedpokój o powierzchni 5 m2 - kuchnia o powierzchni 5,1 m2 - łazienka z taoletą o powierzchni 3,5 m2 Z największego pokoju została wydzielona garderoba o powierzchni ok 3 m2.Bardzo łatwo można powrócić do pierwotnego układu pomieszczeń 4 pokoi. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5.6 m2. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa bloku docieplony wykonana elewacja, wyremontowana klatka schodowa, bardzo dobra, spokojna okolica Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym dostępne od zaraz.Wymienione wszystkie instalacje, wszystkie okna Pcv,na podłogach parkiet,kafelki. Niskie koszty eksploatacji ok 450zł msc(zaliczka na wodę,ogrzewanie,gaz, fundusz remontowy, śmieci) Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości w pobliżu szkoła,sklepy,market,kosciół, przedszkole, apteka, przychodnia Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

Sprzedaż mieszkania w wysokim standardzie w cichej lokalizacji w Świeciu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

260 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 719/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu ul. Skłodowskiej Curie. Lokal o powierzchni użytkowej 48.5m2 znajdujący się na lll piętrze trzy piętrowego bloku w skład, którego wchodzą: - pokój 1 o powierzchni 24.9m2 - pokój 2 o powierzchni 10.3m2 - przedpokój o powierzchni 4.8m2 - kuchnia o powierzchni 5m2 - łazienka z WC o powierzchni 3.5m2 Do prezentowanego mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 11m2 Mieszkanie świeżo wyremontowane w wysokim standardzie z najlepszej jakości materiałów okna PCV, na podłogach panele podłogowe oraz płytki,na ścianach gładź gipsowa. Stan mieszkania bardzo dobry gotowe do zamieszkania.Lokal mieszkalny posiada balkon typu loggia o powierzchni 5m2 W mieszkaniu zainstalowano również klimatyzację. Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, słoneczne, przestronne. Wymienione wszystkie instalacje (elektryczna,gazowa,wod-kan) Blok docieplony,wykonana elewacja,wyremontowana klatka schodowa. W cenie mieszkania pozostaje kuchnia wraz z wyposażeniem (lodówka, zmywarka na gwarancji,okap,kuchenka gazowa, mikrofalówka,piekarnik elektryczny) W przedpokoju szafa wnękowa wraz z lustrem W pokojach dwie szafy pod zabudowę wraz z resztą widoczną na zdjęciach Łazienka cała armatura sanitarna,lustro,pralka, grzejnik drabinkowy,suszarka. W mieszkaniu zainstalowano również klimatyzację (na gwarancji) Całe wyposażenie mieszkania widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie sprzedawanej nieruchomości Niskie koszty utrzymania mieszkania ok.500zł msc/3os ( fundusz remontowy,administracyjny,zaliczka na CO,ciepła woda,gaz, kanalizacja,śmieci) Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości bliska odległość od instytucji użyteczności publicznej,przed budynkiem znajduje się parking,plac zabaw.Układ rozmieszczenia budynków tworzy wrażenie osiedla zamkniętego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

198 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 716/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż własnościowe-spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Lokal mieszkalny położony w Chełmnie przy ul. J. Chociszewskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,22m2. W skład mieszkania wchodzą: * pokój o powierzchni 16,12m2 * pokój o powierzchni 10,94m2 * pokój o powierzchni 7,86m2 * kuchnia o powierzchni 6m2 * łazienka o powierzchni 2,84m2 * wc o powierzchni 1,00m2 * przedpokój o powierzchni 3,46m2 Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku. Stan techniczny mieszkania: * okna PCV * na podłogach: płytki i panele * na ścianach: gładź Mieszkanie wymaga odświeżenia oraz remont łazienki i wc. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 389 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci, gaz miejski ryczałt na osobę). Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Blok w całości docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, wyremontowana klatka schodowa. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość do: * przedszkola * sklepów * szpitala Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W MIEJSCOWOŚCI WĄBRZEŹNO!
BLOK
DUŻY POKÓJ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

210 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 715/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w bloku na 4 piętrze, powierzchnia użytkowa 59,10m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno, przy ulicy Hallera, powiat i gmina Wąbrzeźno, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek pięciokondygnacyjny,całkowicie podpiwniczony,kryty stropodachem betonowym i papą. Wybudowany w 1992r. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,45m2 i parking przed blokiem. W skład mieszkania wchodzą: Kuchnia o powierzchni 6,18m2 Duży pokój o powierzchni 18,54m2 Mały pokój o powierzchni 5,77m2 Średni pokój o powierzchni 13,50m2 Łazienka o powierzchni 2,08m2 Toaleta o powierzchni 1,07 m2 Przedpokój o powierzchni 5,92m2 plus wnęka 1,57m2 Balkon o powierzchni 4,05m Mieszkanie jest zarządzane przez spółdzielnię, ogrzewanie gazowe ale z osobnego zasobnika, rozliczane w czynszu do spółdzielni. Nieruchomość jest czysta, zadbana a jej dodatkowym atutem są pokoje w kwadracie obstawne i przestronne. Blok ma odświeżoną elewację a wokół rozciągają się liczne pasma zieleni i ścieżki rowerowe. Na szczycie budynku jest piękny plac zabaw dla dzieci. Blisko do marketu Biedronka. Okolica jest cicha i przyjazna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W WĄBRZEŹNIE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

179 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 711/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERUJEMY PAŃSTWU KLIMATYCZNE I PO CAŁKOWITYM REMONCIE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wąbrzeźno przy ul. Grudziądzka, gmina Wąbrzeźno, woj kujawsko- pomorskie. Mieszkanie ma 31,20 m2 i w jego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z osobnym WC,przedpokój, piwnica. - pokój : 10,1m2 - pokój : 8,6m2 - kuchnia: 3,9m2 - przedpokój : 5,3m2 - piwnica : 4,44m2 Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku który został wybudowany w 1984 roku. Blok jest całkowicie podpiwniczony,kryty stropodachem betonowym i papą. Został ocieplony styropianem a elewacja odmalowana. W piwnicy wymienione zostały drzwi i odświeżono ściany. Dodatkowym atutem mieszkania są zamontowane na oknach rolety antywłamaniowe sterowane pilotem. Nieruchomość jest idealnie usytuowana bo bardzo blisko jest do szkoły podstawowej i przedszkola. Na tylnej stronie budynku ,bardzo blisko jest nowe boisko. wokół ścieżki rowerowe i bardzo blisko do dyskontu Biedronka. W bliskiej odległości bo ok 200 m jest dojście do jeziora. Okolica jest cicha i godna polecenia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 48,4m² w dobrej lokalizacji
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

227 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 710/CNR/OMS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! W dniu dzisiejszym z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Świeciu przy ulicy Wyszyńskiego. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 48,4 m2 usytuowany na IV piętrze w bloku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia wraz z metrażem: - pokój 1 o powierzchni 14,58 m2 - pokój 2 o powierzchni 9,92 m2 - pokój 3 o powierzchni 8,95 m2 - kuchnia o powierzchni 5,89 m2 - łazienka o powierzchni 2,50 m2 - WC o powierzchni 1,00 m2 - przedpokój o powierzchni 6,36 m2 Stan techniczny mieszkania: - okna PCV oraz drewniane - na podłogach linoleum i kafle - wszystkie media z sieci miejskiej - centralne ogrzewanie z spółdzielni - częściowo wymienione instalacje wod-kan, elektryczna - mieszkanie do odświeżenia i remontu Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości blisko budynków użyteczności publicznej.W pobliżu szkoły, sklepy,markety, kościół,przych przychodnia. Niskie koszty eksploatacji ok 400zł m-ce (fundusz remontowy,administracyjny,zaliczka na wodę, ogrzewanie, zryczałtowany gaz,odpady komunalne) Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie w Osiu, do remontu!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Osie,

70 000 | 60 m2 | pokoi: 2
nr oferty: osie

OFERTA TYLKO U NAS!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Na sprzedaż mieszkanie w Osiu, powiat Świecki! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni: Dokładne wymiary pomieszczeń: pokój: 15,5 m2 pokój: 5,6 m2 łazienka: 5 m2 kuchnia: 7,3 m2 korytarz: 5,3 m2 Nieruchomość jest do generalnego remontu, na podłogach są położone płyty OSB, na niektórych ścianach ostały zrobione gładzie. W łazience zostały położone kafle na ścianach. Mieszkanie jest ogrzewane piecem kaflowym. Zostały wymienione okna na plastikowe, budynek z zewnątrz został ocieplony 2 lata temu. Do mieszkania przynależy mały ogródek oraz szopa. Nieruchomość jest bardzo słoneczna, w bardzo dobrej lokalizacji. Bardzo blisko szkoła oraz sklep a zarazem spokojna okolica. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.