zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na sprzedaż zadbane, duże mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

390 000 | 103 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. Jana Pawła II. Lokal mieszkaniowy znajduje się na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,89m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: * przestronny salon o powierzchni użytkowej 26m2 * sypialnia o powierzchni użytkowej 14m2 * sypialnia o powierzchni użytkowej 12m2 * sypialnia o powierzchni użytkowej 10m2 * kuchnia o powierzchni użytkowej 8,20m2 * łazienka o powierzchni użytkowej 3,50m2 * łazienka o powierzchni użytkowej 3,50m2 * przedpokój o powierzchni użytkowej 18,69m2 Mieszkanie posiada przestronny, zadaszony balkon typu "Loggia" oraz piwnicę o powierzchni 6,84m2. Łączny obszar mieszkania 102,73m2. Lokal mieszkaniowy po remoncie: * nowe okna PCV * nowe drzwi wewnętrzne * gładzie * panele, płytki * balkon wyłożony płytkami Niskie koszty utrzymania mieszkania, czynsz 600 zł miesięcznie ( koszty eksploatacji, fundusz remontowy, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci). Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość od: * Pasaż Chełmiński * Przychodnia Zdrowia * Szkoły, Przedszkole, Żłobek Przed blokiem, przestronny i bezpieczny Plac Zabaw. Mieszkanie posiada indywidualne miejsce parkingowe przed blokiem. MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA: * mieszkanie w Chełmnie * ul. Kopernika; Os. Jana Pawła II; ul. Polna; Os. Raszei * parter lub I piętro * 3 pokoje * powierzchnia od 50m2 do 60m2 * zamiana z dopłatą do sprzedawanej w ofercie nieruchomości Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania !! Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi. Więcej informacji pod nr telefonu: 698-003-093 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKANIOWY W CHOJNICACH
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chojnice,

250 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 641/4169/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż lokal mieszkaniowy położony przy ul. Młodzieżowej w Chojnicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,9 m2. W skład nieruchomości wchodzi: jadalnia z aneksem kuchennym, sypialnia, salon, łazienka z WC oraz przedpokój. W kuchni wszystkie sprzęty są nowe na gwarancji.Meble kuchenne zrobione na wymiar. W 2019 zostały w mieszkaniu wymienione wszystkie okna i drzwi wejściowe. Mieszkanie położone w pobliżu przychodni, żłobka oraz przedszkola. W niedalekiej odległości znajduje się market Kaufland i Carrefour. Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym. Blok wyremontowany, docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna oraz klatki schodowa. Mieszkanie do zamieszkania bez żadnego wkładu własnego. Miesięczne koszty utrzymania lokalu mieszkaniowe 300 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698-106-871 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż lokal mieszkaniowy w Chojnicach !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chojnice,

239 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 640/4169/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo dla lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Mieszkanie położone w Chojnicach przy ul. Książąt Pomorskich. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 60,20m2. W skład wchodzą: * przestronny salon o powierzchni 25m2 * pokój o powierzchni 10m2 * pokój o powierzchni 7,80m2 * kuchnia o powierzchni 8,00m2 * łazienka o powierzchni 4,36m2 * wc o powierzchni 3,00m2 * przedpokój o powierzchni 5,35m2 Mieszkanie posiada przestronny balkon oraz piwnicę. Nieruchomość do drobnego remontu oraz odświeżenia. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, brak pokoi przechodnich. Lokal mieszkaniowy położony na osiedlu, w bliskiej odległości: * szkoły, przedszkola * sklepy, markety * przychodnia zdrowia Miesięczne koszty utrzymania 400 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, gaz ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie z domkiem rekreacyjnym !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Grubno,

269 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 639/4169/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Grubnie, powiat Chełmiński, gmina Stolno. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 47,10m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni 18,51m2 * pokój o powierzchni 7,68m2 * kuchnia o powierzchni 9,60m2 * łazienka o powierzchni 3,00m2 * wc o powierzchni 1,20m2 * przedpokój o powierzchni 7,11m2 Mieszkanie posiada duży balkon typu ,, Loggia " oraz piwnicę o powierzchni 10m2. Lokal mieszkaniowy, położony na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po kapitalnym remoncie: * nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne * okna PCV * na podłogach: panele i płytki * na ścianach: gładź i tapety W cenie nieruchomości pozostaje: * zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD * zabudowa typu ,, Komandor " * wyposażenie łazienki Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany. Nowoczesne wykończenie. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 450 zł. Przed blokiem, nowy przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Przedmiotem sprzedaży jest również: Nieruchomość gruntowa z odrębną księgą wieczystą. Działka rekreacyjna o powierzchni 518m2. Nieruchomość w całości ogrodzona. Na nieruchomości postawiony nowy dom drewniany o powierzchni zabudowy 35m2. W skład sprzedawanej nieruchomosci wchodzą: *przestronny salon o powierzchni 21,60m2 * łazienka z wc o powierzchni 3,36m2 * pomieszczenie gospodarcze 3,55m2 Domek posiada przestronny, zadaszony taras. Media: woda, prąd, szambo. Działka w całości ogrodzona i zagospodarowana. Liczne nasadzenia drzew ozdobnych i kwiatów. Bardzo atrakcyjna nieruchomość. Bliska odległość lokalu mieszkalnego od działki. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

259 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 638/4169/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż własnościowo-spółdzielczo prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. M.C.Skłodowskiej. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 57m2, w składa mieszkania wchodzą: *pokój dzienny o powierzchni 20m2 *sypialnia o powierzchni 12m2 *sypialnia o powierzchni 9,10m2 *kuchnia o powierzchni 9,30m2 *łazienka z wc o powierzchni 4m2 *przedpokój o powierzchni 2,60m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku. Rozkład pomieszczeń bardzo funkcjonalny ( brak pokoi przechodnich ). Do mieszkania przynależy piwnica. Z dużego pokoju, wyjście na balkon typu ,,Loggia" z pięknym widokiem. Stan mieszkania: *okna PCV *na podłogach: parkiet oraz płytki *na ścianach: gładź oraz tapeta W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna, pozostałe umeblowanie do uzgodnienia z właścicielem. Blok, docieplony. Wykonana elewacja zewnętrzna oraz odświeżone i wyremontowane klatki schodowe. Miesięczny czynsz wynosi ok. 300 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

270 000 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 637/4169/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w bloku położone przy ul. W. Fiałka w Chełmnie. Lokal mieszkaniowy o powierzchni 57,86 m2 położony jest na czwartym piętrze. Słoneczne, ulokowane w środkowej części ocieplonego bloku, dzięki czemu jest bardzo oszczędne. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, częściowo umeblowane. W jednym z pokoi została zrobiona duża garderoba, która również zostaje w cenie. Wymienione okna na PCV, na podłogach panele i płytki ceramiczne oraz wszystkie instalacje nowe (elektryczna, wodno-kanalizacyjna i c.o.). Mieszkanie składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo dobra lokalizacja. W bliskiej odległości znajdują się market, przedszkole, żłobek, szpital, apteka, blisko do Centrum Miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 106 - 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie Bezczynszowe, parter !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

199 000 | 62 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 628/4169/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Świeciu przy ul. Św.Wincentego. Mieszkanie położona na parterze w kamienicy. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 62m2, w skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: - salon o powierzchni 16,50m2 - pokój o powierzchni 17,90m2 - sypialnia o powierzchni 13,60m2 - kuchnia o powierzchni 8,50m2 - łazienka o powierzchni 2,78m2 - przedpokój o powierzchni 4,19m2 - wc o powierzchni 0,90m2 Mieszkanie posiada przestronny balkon typu ,, Loggia``. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłogach, panele, deska podłogowa oraz płytki. Na ścianach, gładź. Mieszkanie ogrzewane gazem miejskim oraz piecami kaflowymi. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna, wyposażenie łazienki. MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE. Kamienica w dobrym stanie technicznym, wyremontowana klatka schodowa. Do mieszkania przynależy piwnica oraz udział w części wspólnej działki ( służący nie do indywidualnego władania ). Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do: - Centrum Miasta - Instytucji Użyteczności Publicznej - szkół, przedszkoli - Przychodni Zdrowia - sklepów Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie, I piętro w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

219 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 627/4169/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Świeciu przy ul. Św.Wincentego. Mieszkanie położona na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 65m2, w skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: - salon o powierzchni 18,50m2 - pokój o powierzchni 17,90m2 - sypialnia o powierzchni 13,60m2 - kuchnia o powierzchni 8,50m2 - łazienka o powierzchni 2,78m2 - przedpokój o powierzchni 4,19m2 - wc o powierzchni 0,90m2 Mieszkanie posiada przestronny balkon typu ,, Loggia``. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłogach, deska podłogowa oraz płytki. Na ścianach, gładź. Mieszkanie ogrzewane gazem miejskim, piec dwu-funkcyjny. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna, wyposażenie łazienki. MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE. Kamienica w dobrym stanie technicznym, wyremontowana klatka schodowa. Do mieszkania przynależy piwnica oraz udział w części wspólnej działki ( służący nie do indywidualnego władania ). Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do: - Centrum Miasta - Instytucji Użyteczności Publicznej - szkół, przedszkoli - Przychodni Zdrowia - sklepów Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.