zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem ładne mieszkanie w Chełmnie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 36 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 84/CNR/OMW

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkalny znajdujący się w Chełmnie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie o powierzchni 36,51m2, w skład wynajmowanego lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 21,65m2 - pokój o powierzchni 7,52m2 - łazienka z WC o powierzchni 3,04 - przedpokój o powierzchni 3,4m2 Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym,częściowo umeblowany: - aneks kuchenny- cała zabudowa,kuchenka elektryczna, lodówka - pokój- szafa z lustrem, stół kuchenny, krzesła,stolik kawowy - łazienka- całe wyposażenie Możliwość otrzymania od właściciela sofy 2 osobowej do sypialni oraz narożnika do pokoju dziennego w dobrym stanie Miesięczne koszty najmu 1100 zł plus opłaty ( czynsz 230zł wspólnota,oraz media według zużycia wg.pomierników ) Kaucja gwarancyjna 2000 zł Mieszkanie dostępne od zaraz. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

179 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 696/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. Toruńskiej Lokal mieszkaniowy położony na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,10m2. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 19,04m2 pokój o powierzchni użytkowej 13,60m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 3,80m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 2,66m2 Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Kapitalny remont przeprowadzony w 2019 roku: okna PCV instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz centralnego ogrzewania pokrycia podłóg: panele oraz płytki drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne gładzie piec dwu-funcyjny na gaz miejski W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: zabudowa przedpokoju zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD szafa typu ,,Komandor" Do sprzedawanej nieruchomości przynależy piwnica oraz udział w części wspólnej ( działki i strychu ) Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 80zł ( fundusz remontowy ) plus opłaty medialne. Roczny podatek od nieruchomości w wysokości: 140 zł. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM Z DZIAŁKĄ NA SPRZEDAŻ W MIEJSCOWOŚCI JAWORZE NIEDALEKO WĄBRZEŹNA
Dom Jaworze 17
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jaworze,

200 000 | 120 m2
nr oferty: 641/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż wraz z działką w miejscowości Jaworze, gmina Wąbrzeźno. Dom o powierzchni całkowitej 120m2, użytkowa 109,25m2, działka powierzchnia 1050m2. Dom jest w rozpoczętej budowie,został położony nowy dach ,pokryty blachodachówka i poddasze przygotowane do zagospodarowania. W budynku pozostawiono otwartą przestrzeń aby można było samemu zaprojektować rozmieszczenie ścianek działowych i pomieszczeń, Zostały zamontowane plastikowe okna a w środkowej części pod podłogą betonową znajduje się piwnica. Do domu przynależy garaż wraz z halą ok 75 m2 .całość jest pod blachodachówką. W jednej z części posesji znajduje się ogród i żywopłot, wokół jest trawnik, Wjazd na posesję został utwardzony. Okolica jest bardzo klimatyczna, mnóstwo zieleni a po sąsiedzku domki jednorodzinne. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA BUDOWLANA NAD JEZIOREM 3650m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

252 000 | 3600 m2
nr oferty: 377/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Małe Czyste gmina Stolno powiat chełmiński 5km od Chełmna. Działka znajduję się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednim dostępie do drogi asfaltowej, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.73x25m z linią brzegową jeziora Czyste. Działkę może kupić nabywca niebędący rolnikiem w myśl ustawy z czerwca 2019 roku. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę zagrodową uzyskane w 2019 roku zgodnie z decyzją działka przeznaczona pod budowę: - budynku mieszkalnego - do 250 m2 - budynku gospodarczego - do 100 m2 Gabaryty zabudowy: szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 20 m szerokość elewacji budynku gospodarczego do 10 m II kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego I kondygnacja nadziemna dla budynku gospodarczego wysokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 4,5 m wysokość elewacji frontowej budynku gospodarczego do 5 m całkowita wysokość budynku mieszkalnego do 9 m całkowita wysokość budynku gospodarczego do 7 m układ połaci dachowych dla budynku mieszkalnego - dach dwuspadowy lub kopertowy układ połaci dachowych dla budynku gospodarczego - dach płaski, jedno lub dwuspadowy kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku mieszkalnego 20-45 stopni kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku gospodarczego do 45 stopni Powierzchnia nieruchomości gruntowej niezabudowanej będącej przedmiotem sprzedaży wynosi 3650 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową oraz z dostępem do mediów: - woda z sieci wodociągowej - prąd z sieci elektroenergetycznej - kanalizacja gminna Cicha,spokojna i zarazem malownicza okolica w niewielkiej odległości od miasta Chełmna. Możliwość zakupu całej działki o powierzchni 7400 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA BUDOWLANA NAD JEZIOREM 3650m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

252 000 | 3600 m2
nr oferty: 376/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Małe Czyste gmina Stolno powiat chełmiński 5km od Chełmna. Działka znajduję się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednim dostępie do drogi asfaltowej, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.73x25m z linią brzegową jeziora Czyste. Działkę może kupić nabywca niebędący rolnikiem w myśl ustawy z czerwca 2019 roku. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę zagrodową uzyskane w 2019 roku zgodnie z decyzją działka przeznaczona pod budowę: - budynku mieszkalnego - do 250 m2 - budynku gospodarczego - do 100 m2 Gabaryty zabudowy: szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 20 m szerokość elewacji budynku gospodarczego do 10 m II kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego I kondygnacja nadziemna dla budynku gospodarczego wysokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 4,5 m wysokość elewacji frontowej budynku gospodarczego do 5 m całkowita wysokość budynku mieszkalnego do 9 m całkowita wysokość budynku gospodarczego do 7 m układ połaci dachowych dla budynku mieszkalnego - dach dwuspadowy lub kopertowy układ połaci dachowych dla budynku gospodarczego - dach płaski, jedno lub dwuspadowy kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku mieszkalnego 20-45 stopni kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku gospodarczego do 45 stopni Powierzchnia nieruchomości gruntowej niezabudowanej będącej przedmiotem sprzedaży wynosi 3650 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową oraz z dostępem do mediów: - woda z sieci wodociągowej - prąd z sieci elektroenergetycznej - kanalizacja gminna Cicha,spokojna i zarazem malownicza okolica w niewielkiej odległości od miasta Chełmna. Możliwość zakupu całej działki o powierzchni 7400 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA NAD JEZIOREM 7400 m2 Bezpośrednio z linią brzegową
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

438 000 | 7379 m2
nr oferty: 374/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Małe Czyste gmina Stolno powiat chełmiński 5km od Chełmna. Działka znajduję się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednim dostępie do drogi asfaltowej, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.146x50m z linią brzegową jeziora Czyste. Działkę może kupić nabywca niebędący rolnikiem w myśl ustawy z czerwca 2019 roku. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę zagrodową uzyskane w 2019 roku zgodnie z decyzją działka przeznaczona pod budowę: - budynku mieszkalnego - do 250 m2 ( łącznie do 500 m2 dla dwóch budynków ) - budynku gospodarczego - do 100 m2 ( łącznie do 200 m2 dla dwóch budynków ) Gabaryty zabudowy: szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 20 m szerokość elewacji budynku gospodarczego do 10 m II kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego I kondygnacja nadziemna dla budynku gospodarczego wysokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 4,5 m wysokość elewacji frontowej budynku gospodarczego do 5 m całkowita wysokość budynku mieszkalnego do 9 m całkowita wysokość budynku gospodarczego do 7 m układ połaci dachowych dla budynku mieszkalnego - dach dwuspadowy lub kopertowy układ połaci dachowych dla budynku gospodarczego - dach płaski, jedno lub dwuspadowy kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku mieszkalnego 20-45 stopni kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku gospodarczego do 45 stopni Powierzchnia nieruchomości gruntowej niezabudowanej będącej przedmiotem sprzedaży wynosi 7379 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową oraz z dostępem do mediów: - woda z sieci wodociągowej - prąd z sieci elektroenergetycznej - kanalizacja gminna Cicha,spokojna i zarazem malownicza okolica w niewielkiej odległości od miasta Chełmna. Poniżej krótka prezentacja wideo opisywanej nieruchomości gruntowej, Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie w Bloku w Wałyczu koło Wąbrzeźna
Blok
Salon

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

 

220 000 | 96 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 694/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Oferujemy Państwu wygodne i dwustronne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie położone w Wałycz przy ul.Lecha Mączyńskiego, odległość od Wąbrzeźna 5 km. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 83,80 m2 Powierzchnia całkowita 96,40m2 W skład mieszkania wchodzą salon o powierzchni 15,75m2 pokój o powierzchni 19,80m2 pokój o powierzchni 18,80m2 i balkon 3,2m2 sypialnia o powierzchni 9,45m2 kuchnia o powierzchni 7,29m2 łazienka o powierzchni 2,7m2 toaleta o powierzchni 1,08m2 przedpokój o powierzchni 8,75m2 plus dwie wnęki 1,82m2 i 1,54m2 Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 3,2m2 oraz piwnicę o powierzchni 12,60m2 Lokal mieszkaniowy położony na pierwszy piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie jest ciepłe,suche i ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty ( f-remontowy,koszty eksploatacji,ogrzewanie,woda ścieki) ok 617 zł na 2 osoby. Blok jest zadbany wybudowany w 1982r. Został ocieplony a na zewnątrz elewacja, wkoło dużo zieleni,chodniki. Do nieruchomości prowadzi droga lokalna od drogi głównej. Jest możliwość zakupu garażu jako osobnego za dodatkową opłatą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji i prezentacji mieszkania udzieli agent odpowiedzialny za ofertę. SERDECZNIE POLECAM Osiedle jest bardzo czyste ,ciche,obok znajduje się plac zabaw dla dzieci i przedszkole. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.