zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż mieszkanie w Tucholi !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Tuchola, al. LOP

246 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 773/CNR/OMS

Kupujący nie płaci prowizji ! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Tucholi al. Ligi Ochrony Przyrody. Nieruchomość położona na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,95m2. Powierzchnia użytkowa 48,30m2. Piwnica o powierzchni 3,65m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,88 m2 pokój nr 1 o powierzchni 6,82 m2 pokój nr 2 o powierzchni 6,56 m2 łazienka o powierzchni 2,40 m2 WC o powierzchni 1,00 m2 przedpokój o powierzchni 6,84 m2 balkon o powierzchni 5,50 m2 Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość bardzo estetyczna i funkcjonalna. Z salonu wyjście na balkon typu ,,Loggia ". Kuchnia nieumeblowana, do zrobienia we własnym zakresie i aranżacji. Cicha i spokojna okolica. Blisko do centrum, W pobliżu znajdują się: markety, sklepy spożywcze, apteka, boisko sportowe, poczta, szkoły, przedszkola. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania to 400 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci ) plus opłaty medialne. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!! Więcej informacji pod numerem telefonu: Weronika 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chojnicach !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chojnice ,

245 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 771/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,40m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji przy ulicy Filomatów w Chojnicach. Lokal mieszkaniowy położony na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: pokój nr 1 o powierzchni 9,82 m2 pokój nr 2 o powierzchni 12,90 m2 salon o powierzchni 19,55 m2 kuchnia o powierzchni 9,18 m2 łazienka o powierzchni 2,88 m2 wc o powierzchni 1,00 m2 balkon o powierzchni 2,00 m2 komunikacja 10,70m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal czysty, zadbany i funkcjonalny. Idealny dla rodzin z dziećmi. Kuchnia częściowo umeblowana. W łazience wygodna wanna oraz umywalka. W przedpokoju znajduje się dużo szafek. Z salonu wyjście na balkon. Ściany w pokojach zostały świeżo pomalowane. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 450 zł miesięcznie plus opłaty medialne. Spokojna okolica. Przy bloku znajdują się markety, drogerie, apteki, lokale gastronomiczne. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!! Więcej informacji pod numerem telefonu: Weronika 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

269 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 770/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie ul. Polna. Nieruchomość położona na II piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,22m2; powierzchnia użytkowa 56,67m2. Przynależna piwnica o powierzchni 3,55m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 16m2 sypialnia o powierzchni 16m2 pokój o powierzchni 12m2 kuchnia o powierzchni 9,97m2 łazienka z wc o powierzchni 2,70m2 Przynależne pomieszczenie gospodarcze ( na klatce schodowej ) o powierzchni 2,40m2 Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie. Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe piony wodno-kanlizacyjne, okna PCV. Nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje centralnego ogrzewania ( piec gazowy dwu-funkcyjny na gaz miejski ). W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie: zabudowa kuchenna szafy typu ,,Komandor `` wyposażenie łazienki ( bez pralki ) Mieszkanie bardzo estetyczne, słoneczne i funkcjonalne. Przestronny parking przed blokiem. Bardzo ładny widok z okien. Kamienica po kapitalnym remoncie, wypiaskowana cegła zewnętrzna, nowa dachówka na dachu, nowe rynny i opierzenie. Wyremontowany środek kamienicy. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 280,00 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci ) plus opłaty medialne. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Podwiesk,

257 000 | 64 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 769/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Lokal mieszkaniowy, położony w miejscowości Podwiesk, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pokomrskie. Nieruchomość położona na parterze, z niezależnym wejściem do mieszkania. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,50m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni użytkowej 29m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 12,00m2 garderoba/pokój o powierzchni użytkowej 5m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 4,70m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 6,60m2 kotłownia o powierzchni użytkowej 4,70m2 Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie. Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Podwieszane sufity, oświetlenie LED. Nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanlizacyjne, centralnego ogrzewania. Własne centralne ogrzewanie, piec na pelet. Nieruchomość bardzo przestronna, słoneczna i estetycznie wykończona. Z salonu bezpośrednie wyjście na działkę ( ogrodzoną i zagospodarowaną ). Idealne miejsce na poranną kawę :) W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje całe wyposażenie: zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD ( bez lodówki ) szafy typu ,,Komandor `` oraz wolnostojące wyposażenie łazienki wyposażenie salonu ( meble wolnostojące, sofa, telewizor ) meble w sypialni ( bez materaca ) zabudowa w garderobie Do mieszkania przynależą: udział w działce ( teren przed i za mieszkaniem ok. 150m2; teren pod garaż, miejsce postojowe na samochody oraz rekreację ), pomieszczenie gospodarcze ( murowane ). MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE ! Bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości. Przynależna działka w całości ogrodzona i zagospodarowana. Nasadzone krzewy i liczna roślinność. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Wokół dużo zieleni, spokój a jednocześnie bardzo dobry dojazd do najbliższych miast m.in Chełmna, Grudziądza i Świecia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

296 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 761/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujacy nie płaci prowizji ! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Świeciu, ul. Jana Pawła II. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze, posiada balkon. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 48,30m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,78m2 sypialnia o powierzchni 8,17m2 łazienka z wc o powierzchni 3,87m2 pokój o powierzchni 6,22m2 przedpokój o powierzchni 5,26m2 Do mieszkania przynależy piwnica. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD zabudowa w sypialniach, szafa typu ,, KOMANDOR" oraz zabudowa stała wyposażenie łazienki nowoczesna zabudowa przedpokoju Mieszkanie po kapitalnym remoncie: okna PCV nowe panele oraz terakota gładź na ścianach nowe wylewki samopoziomujące pod panelami i terakotą nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne nowe grzejniki nowe drzwi wewnątrzklatkowe i wewnętrzne ( nowe futryny i ościeżnice ) całe mieszkanie wymalowane w jasnych kolorach zabudowa przedpokoju nowe parapety Mieszkanie dwustronne, br Przestrzeń słoneczna, ustawna. Nieruchomość wykonana z dobrej jakości materiałów budowlanych, wykończenie staranne i bardzo estetyczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 260 zł ( koszty eksploatacji, fundusz remontowy, woda ciepła i zimna, kanalizacja, śmieci, zaliczka na centralne ogrzewanie, ryczałt gazu na osobę ). Miejsca parkingowe wokół nieruchomości. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.Bliska odległość od: Instytucji Użyteczności Publicznej, szkół, sklepów. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Współpraca: umowa na wyłączność z firmą Corleone Sp z.o.o Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

SUPER MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

chojnice,

340 000 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 758/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,00m2 , które znajduje się w Chojnicach , powiat i gmina Chojnice , województwo pomorskie. Nieruchomość znajduje się na ul.Rzepakowej. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Blok został wybudowany w 2014 roku , jest ocieplony, z dwoma wygodnymi wejściami do klatki schodowej , znajduje się na osiedlu zamkniętym ze szlabanem. Wjazd oraz miejsca parkingowe i chodniki przy bloku wyłożone kostką brukową. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow. 20.00 m2 sypialnia o pow. 9.30m2 sypialnia o pow. 11.5m2 łazienka o pow. 5.80m2 przedpokój o pow. 5.70m2 + 3.20m2 taras o pow.16.50m2 Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4.00m2. Lokal bardzo czysty i zadbany przez właścicieli. Kuchnia w zabudowie firmy INDECO , zmywarka wolnostojąca , płyta indukcyjna i piekarnik w zabudowie , okap. W łazience wygodna wanna oraz szafki , armatura w stylu klasycznym. W jednej z sypialni wykorzystano wnękę , na szafę pod zabudowę z przesuwnymi drzwiami szklanymi. Przedpokój oraz przy wejściu również szafy typu komandor. Z jednej sypialni wyjście na duży i przestronny taras . Mimo iż to osiedle bloków mieszkalnych jest tam cisza i spokój , przy bloku znajduje się mały park, aby odpocząć na łonie natury, oraz plac zabaw dla dzieci. W pobliżu sklepy osiedlowe, market Biedronka, boisko Orlik, oraz kościół. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Więcej informacji pod nr telefonu : Arleta nr 608-062-542 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Świeciu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

179 000 | 45 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 757/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄC NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębną własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ul. Polnej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Powierzchnia całkowita wynosi 44,73 m2, natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 40,33 m2. W skład nieruchomości wchodzą: kuchnia, o powierzchni 6,01 m2 łazienka, o powierzchni 1,99 m2 pokój, o powierzchni 18,56 m2 sypialnia, o powierzchni 13,77 m2. W nieruchomości został przeprowadzony generalny remont w 2016. W listopadzie b.r zostały zamontowane dwie kamery. Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym. Okna wymienione na plastikowe, na podłogach płytki oraz panele. W mieszkaniu pozostają meble w pokojach, kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz wyposażenie łazienki. Do mieszkania przynależy budynek gospodarczy o powierzchni 4,44 m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Anna nr 698-106-825 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie I piętro wysoki standard !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

340 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 755/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujacy nie płaci prowizji ! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Świeciu, ul. Skłodowskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze, posiada przestronny balkon. Powierzchnia użytkowa wynosi 59,70 m2. Powierzchnia całkowita wynosi 71,70m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 25m2 sypialnia o powierzchni 11,94m2 kuchnia o powierzchni 6,77m2 łazienka z wc o powierzchni 3,42m2 pokój o powierzchni 8,67m2 przedpokój o powierzchni 3,90m2 Przynależna piwnica o powierzchni 12,00 m2. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD zabudowa w sypialniach, szafa typu ,, KOMANDOR" oraz zabudowa stała wyposażenie łazienki Mieszkanie po kapitalnym remoncie: okna PCV nowe panele oraz terakota gładź na ścianach nowe wylewki samopoziomujące pod panelami i terakotą nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne nowe grzejniki nowe drzwi wewnątrzklatkowe i wewnętrzne ( nowe futryny i ościeżnice ) całe mieszkanie wymalowane w jasnych kolorach Mieszkanie dwustronne, brak pokoi przechodnich. Przestrzeń słoneczna, ustawna. Nieruchomość wykonana z dobrej jakości materiałów budowlanych, wykończenie staranne i bardzo estetyczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 400 zł ( koszty eksploatacji, fundusz remontowy, woda ciepła i zimna, kanalizacja, śmieci, centralne ogrzewanie, oświetlenie klatki schodowej, ryczałt gazu na osobę ). Miejsca parkingowe wokół nieruchomości. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Przed blokiem, przestronny i bezpieczny Plac Zabaw. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Współpraca: umowa na wyłączność z firmą Corleone Sp z.o.o Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.