zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
PÓŁ KAMIENICY NA SPRZEDAŻ !!!!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Ostrowite,

80 000 | 192 m2
nr oferty: 42/CNR/OLS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Nieruchomość położona ok.10 km od Chojnic w Ostrowitem, Sołectwo Ostrowite graniczy z następującymi sołectwami gminy Chojnice: Silno, Granowo, Nowe Ostrowite i Ciechocin. Nieruchomość ta znajduje się w powiecie chojnickim, gmina Chojnice, województwo pomorskie. Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość w skład, której wchodzą pomieszczenie główne wraz zapleczem i WC oraz poddasze wraz ze strychem ; do nieruchomości przynależy również piwnica i pomieszczenie gospodarcze. ROZKŁAD POWIERZCHNI: piwnica; o pow.12.90 m2 pomieszczenie gospodarcze; o pow. 51.90 m2 parter nieruchomości; o pow. łącznej 127.50 m2 : Pomieszczenie główne : 103,80 m2 Pomieszczenie zaplecza : 21.00 m2 WC : 1.50 m2 WC :1.50 m2 Pomieszczenie wspólne : 1.20 m2 Poddasze nieużytkowe. Nieruchomość położona jest w centrum wsi ,przy głównej drodze asfaltowej ,po obu stronach jezdni chodnik z polbruku,po przeciwnej stronie szkoła niedaleko znajduje się plac zabaw, w pobliżu kościół ,sklep , jezioro. W sąsiedztwie znajdują się domy wolnostojące jak również bliźniacze. Przy posesji conajmniej jedno miejsce parkingowe. Doskonała lokalizacja na otwarcie biznesu własnej działalności !!! Budynek do wewnętrznego remontu . W pomieszczeniach piece kaflowe z możliwością założenia innego źródła ogrzewania . W lokalu tym jest jasno i przestronnie , dostęp do zimnej wody oraz kanalizacja miejska. Teren nieogrodzony w kształcie prostokąta. SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Więcej informacji pod nr telefonu : Arleta nr 608-062-542 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Kamienica w centrum Osia na sprzedaż !
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Osie,

650 000 | 395 m2
nr oferty: osie kamienica

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Posiadamy w ofercie kamienicę na sprzedaż w centrum Osia, pow świecki. Budynek o powierzchni całkowitej 395m2 składa się z: - trzech lokali użytkowych ( 2 wynajęte ) o powierzchni od 40 do 70m2 ( działalność usługowa oraz gastronomiczna) - dwóch lokali, które każde z nich posiada 3 pomieszczenia na 1 piętrze do remontu (dawniej była tam stołówka) Większa część kamienicy jest do remontu. Lokale wynajęte są w dobrym stanie, posiadają wentylację, są zaadaptowane wg wymagań SANPID-u. Dach obłożony blachą oraz dachówką bitumiczną. Budynek w całości posiada elewację tynkiem cementowo-wapiennym. Część instalacji wymieniona na nowe. Na parterze kamienicy zostały wymienione okna na PCV, na pierwszym piętrze pozostały okna drewniane. Budynek częściowo podpiwniczony. Wjazd bezpośrednio od głównej ulicy. Na podwórzu znajduję się garaż wolnostojący. Budynek posiada alarm i dodatkowo w górnej części budynku są założone kraty w oknach. Istnieje możliwość przerobienia 1 piętra na 2 mieszkania. Budynek posiada, również poddasze, które było kiedyś użytkowe. Kamienica jak najbardziej może stać się jeszcze bardziej dochodowa. Idealna lokalizacja w centrum Osia, przy głównym Rynku. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż sklep !!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Grzegorz,

69 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 35/4169/OLS

NOWA NIŻSZA CENA !! NOWA NIŻSZA CENA !! NOWA NIŻSZA CENA !!! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Grzegorz, gmina Chełmża, powiat Toruński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Lokal o powierzchni całkowitej 65m2, w skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: - sala sprzedażowa o powierzchni 43,10m2 - pomieszczenie gospodarcze/magazynowe o powierzchni 15,67m2 - wc wraz pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 4,97m2 Nieruchomość w dobrym stanie technicznym. Własne centralne ogrzewanie na węgiel/drewno. W trakcie wystawienia nieruchomości do sprzedaży, w nieruchomości jest prowadzony sklep. Działka o powierzchni 570m2, przed sklepem przestronny parking. Wjazd na nieruchomość, bezpośrednio z drogi asfaltowej. Położenie: Chełmża 8km Chełmno 24km W cenie sprzedawanej nieruchomości wyposażenie sklepu: regały, lady, chłodnia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dochodowy Obiekt !! OBNIŻKA CENY
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Kończewice,

950 000 | 980 m2
nr oferty: 33/4169/OLS

NOWA NIŻSZA CENA!!! NOWA NIŻSZA CENA!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż Hala Warsztatowa, położona w miejscowości Kończewice przy drodze krajowej 91. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Budynek warsztatowy, murowany o powierzchni 740m2. Hala posiada dwa kanały o długości 16m ( każdy ). Wysokość pomieszczenia 9,5m. W części warsztatu, dodatkowo pomieszczenia socjalne, biuro, szatnie oraz toalety o łącznej powierzchni 120m2. Na piętrze, znajduje się lokal mieszkaniowy o powierzchni 120m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Do budynku/hali dwie bramy wjazdowe o wysokości 4,6m. Cała nieruchomość ogrodzona, przed budynkiem duży plac manewrowy/parking. Teren wybetonowany. Działka o powierzchni 3000m2. Bardzo dobre położenie nieruchomości, idealne położenie na prowadzenia działalności gospodarczej. Cena nieruchomości nie obejmuje wyposażenia warsztatu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy !!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Papowo Biskupie,

950 000 | 200 m2
nr oferty: 32/4169/OLS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy położony w Papowie Biskupim, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi nieruchomość dwukondygnacyjna, z funkcjonującymi działalnościami gospodarczymi ( umowy najmu cywilno-prawnego ). PARTER: sklep o pow. 115,13m2 sklep o pow. 83,17m2 sklep/ poczta o pow. 12,00m2 komunikacja o pow. 6.93m2 PIĘTRO: Lokal mieszkaniowy o pow. 47,04m2 ( pokój z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, korytarz ). Lokal mieszkaniowy o pow. 76,81m2 ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka, komunikacja ). Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. Położona w centralnej części Papowa Biskupiego, w sąsiedztwie inne Instytucje Użyteczności Publicznej. Powierzchnia działki 549m2. Przed budynkiem parkingi ( utwardzone ). W trakcie sprzedaży nieruchomości, poszczególne lokale w trakcie wynajmu. Idealna nieruchomość komercyjna, w dobrej lokalizacji i stanie technicznym. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Hotel z gastronomią w Chełmnie !!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Chełmno,

1 350 000 | 380 m2 | pokoi: 11
nr oferty: 31/4169/OLS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż Hotel z małą gastronomią, położony w Chełmnie przy ul. Prostej. Nieruchomość w trakcie wystawienia do sprzedaży, nosi nazwę ,, Gościniec pod Różą ". W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Część przyziemna: sala dla klienta o pow. 20,67m2 pub o pow. 20,46m2 łaźnia o pow. 17,61m2 kotłownia o pow. 2,70m2 Łączny obszar przyziemia wynosi 69,09m2. Parter: kuchnia o pow. 7,96m2 łazienka o pow. 7,07m2 pokój o pow. 10,34m2 pokój o pow. 10,30m2 łazienka o pow. 3,40m2 pokój o pow. 8,20m2 łazienka o pow. 2,46m2 pokój o pow. 12,00m2 łazienka o pow. 3,20m2 Łączny obszar parteru wynosi 66,50m2. I Piętro: pokój o pow. 13,28m2 pokój o pow. 17,59m2 łazienka o pow. 2,64m2 łazienka o pow. 2,64m2 pokój o pow. 8,00m2 pokój o pow. 10,30m2 łazienka o pow. 3,50m2 łazienka o pow. 3,57m Łączny obszar I piętra wynosi 70,26m2 Poddasze: pokój o pow. 10,00m2 łazienka o pow. 4,70m2 pokój o pow. 12,50m2 Łączny obszar poddasza wynosi 29,70m2. Obiekt posiada łącznie 11 pokoi gościnnych ( jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych oraz apartament z kominkiem). Każdy z pokoi posiada własną łazienkę. W nieruchomości znajduje się również recepcja. Cała nieruchomość bardzo zadbana i wykończona. W cenie nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie. Powierzchnia działki 643m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. W tylnej części działki, część rekreacyjna z altaną ogrodową i miejscem na grilowanie. Na działce postawiony garaż jednostanowiskowy, blaszak. Przed obiektem na części sprzedawanej nieruchomości, miejsca postojowe na 9 samochodów. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, bliska odległość od miasta a jednocześnie spokój od zgiełku miejskiego. Obiekt bardzo dobrze funkcjonuje, ciągłe zakwaterowanie turystów i pracowników. Media: woda, kanalizacja, prąd, siła, gaz miejski oraz kolektory słoneczne ( 6 sztuk ). System monitoringu w całej nieruchomości. Idealna nieruchomość komercyjna pod prowadzenie działalności gospodarczej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację obiektu !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż lokal w Kałdusie! OBNIŻKA CENY
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Kałdus,

39 900 | 30 m2
nr oferty: 11/4169/OLS

NOWA NIŻSZA CENA!! NOWA NIŻSZA CENA!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu handlowo - usługowego w miejscowości Kałdus (powiat chełmiński, gmina Chełmno). Lokal o powierzchni 29,69m2 w centrum miejscowości. Wielkość udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali - 30/218. Obiekt przystosowany do prowadzenia działalności handlowej - sklep spożywczy - wyposażony, z klimatyzacją. Ogrzewanie elektryczne. Media: prąd, woda, kanalizacja. Lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza i części socjalnej. Lokal nie jest obciążony hipoteką. Możliwość zaadaptowania lokalu na mieszkalny. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.