zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Duża działka rekreacyjna na sprzedaż!!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lubiewice,

87 000 | 4100 m2
nr oferty: 405/CNR/OGS

Kupujący nie płaci prowizji !!! POLECAMY!!! Do sprzedaży działka rekreacyjna o powierzchni 4100 m2 w miejscowości Lubiewice w gminie Lniano województwo kujawsko-pomorskie. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: podstawy 30,5 m2 , 72 m2 i wysokości 80 m2. Starosta Świecki wydał zaświadczenie o możliwości budowy budynku rekreacji indywidualnej o wymiarach 7 m x 5 m. Obecnie na działce brak wody, prądu i kanalizacji. Działka położona jest w odległości 300 m od jeziora Mukrz. W pobliżu także jeziora Błądzim i Ostrowite. Wieś Mukrz posiada duże walory turystyczno - wypoczynkowe. Jest ulokowana nad jeziorem, w pobliżu rezerwatu Cisy Staropolskie, który ma bardzo duże znaczenie krajoznawcze, pośród lasów Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Wody są czyste, zamieszkane przez bobry, Przez wieś przebiegają piesze szlaki turystyczne min. do Cekcyna, Lniana, Ostrowitego czy Lubiewa. Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację !!! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu Monika Śliwińska:698-003-093 Hanna Schefler 698-106-871 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39.

Na sprzedaż działka budowlana 1831m² w Głogówku Królewskim
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Głogówko Królewskie,

42 000 | 1831 m2
nr oferty: 395/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana usytuowana w Głogówku Królewskim położona 2km od Świecia i 3km od Chełmna. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1831m2 w kształcie prostokąta, teren płaski w całości ogrodzona Droga dojazdowa - główna- asfaltowa, później ok.200m gruntowa Media: w drodze: woda, prąd Bardzo dobre położenie nieruchomości, cicha spokojna okolica, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, wśród zabudowań wolnostojących. Możliwość zakupu trzech działek geodezyjnych - łączna powierzchnia wynosi 6232m2 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Świeciu !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

113 040 | 628 m2
nr oferty: 386/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świecie, przy ulicy Jana Kiepury. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 628 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Nr 364/06 z dnia 24.05.2006 r. ) działka znajduje się w jednostce strukturalnej E26 MN-U i posiada następujące przeznaczenie: Teren przeznacza się pod funkcję podstawową- mieszkaniową jednorodzinną Dopuszcza się funkcję uzupełniającą- usług nieuciążliwych w budynkach mieszkalnych Droga dojazdowa - osiedlowa, utwardzona. Media: na działce: woda, prąd, kanalizacja, w drodze: gaz. Osiedle podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej. Bardzo dobre położenie nieruchomości, osiedle domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu dwóch działek geodezyjnych - łączna powierzchnia wynosi 1246 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Świeciu !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

111 240 | 618 m2
nr oferty: 385/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świecie, przy ulicy Jana Kiepury. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 618 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Nr 364/06 z dnia 24.05.2006 r. ) działka znajduje się w jednostce strukturalnej E26 MN-U i posiada następujące przeznaczenie: Teren przeznacza się pod funkcję podstawową- mieszkaniową jednorodzinną Dopuszcza się funkcję uzupełniającą- usług nieuciążliwych w budynkach mieszkalnych Droga dojazdowa - osiedlowa, utwardzona. Media: na działce: woda, prąd, kanalizacja, w drodze: gaz. Osiedle podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej. Bardzo dobre położenie nieruchomości, osiedle domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu dwóch działek geodezyjnych - łączna powierzchnia wynosi 1246 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka z domem do remontu idealna pod inwestycję!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

640 000 | 5854 m2
nr oferty: przechowo

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę usługową i handlową, położona w Świeciu. Nieruchomość składa się z 1 działki o powierzchni: 5854 m2, która idealnie sprawdzi się pod inwestycję. Na działce znajduje się budynek mieszkalny do remontu, w którym znajdują się 2 pokoje, kuchnia, wiatrołap oraz pomieszczenie z przeznaczeniem na łazienkę. Obok domu, znajdują się 2 szopy. Działka jest płaska oraz jest uzbrojona w media (prąd, woda). Idealna lokalizacja pod inwestycję, nieruchomość mieści się w okolicy stacji paliw oraz różnych hurtowni. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.