zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Na sprzedaż działka ze stawem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parlin,

169 000 | 3678 m2
nr oferty: 357/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Parlin, gmina Pruszcz, województwo kujawsko-pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 3678 m2. Dla sprzedawanej nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy: - zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca - dach dwuspadzisty lub wielospadzisty - do dwóch kondygnacji - możliwość zabudowy towarzyszącej ( budynki gospodarcze, garaż ). Na działce znajdują się media: woda, prąd. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi asfaltowej, nieruchomość w całości ogrodzona. Na działce znajduje się duży staw, zarybiony, wyczyszczony. W chwili sprzedaży nieruchomości znajdują się boksy pod hodowlę psów, łącznie 12 niezależnych miejsc. Boksy metalowe, wykonane z dobrej jakości materiałów. Bardzo dobre położenie nieruchomości, idealne pod zabudowę jednorodzinną oraz zabudowę towarzyszącą. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Atrakcyjna działka budowlana w pobliżu jeziora..
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wiele,

90 000 | 516 m2
nr oferty: 356/CNR/OGS

Oferta tylko u NAS.. Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 516m2, położona w pobliżu jeziora we Wielu gm. Karsin pow. kościerski. Działka usytuowana na płaskiej powierzchni z dobrym dojazdem, na którą zostały wydane warunki zabudowy. Projektowana zabudowa: budynki mieszkalne jednorodzinne, dopuszcza się budowę budynku wolnostojącego. Linia zabudowy 6m i 8m od granicy działki. Woda: z istniejącej sieci wodociągu wiejskiego. Ścieki: do kanalizacji sanitarne, wody odpadowe rozprowadzić w granicy projektowanej działki. Ogrzewanie: lokalne własne kotłownie. Energetyka: zasilanie w energię z istniejącej sieci energetycznej NN. Zapraszam na prezentację!!! Więcej informacji pod numer telefonu: Dominika 662-559-904 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr:21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż grunty orne !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Orzełek,

152 000 | 4 m2
nr oferty: 350/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż grunty orne o powierzchni 4.1900 HA położone w miejscowości Orzełek, gmina Kamień Krajeński, powiat Sępoleński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład tej nieruchomości gruntowej wchodzi rola, pastwisko, łąka i nieużytek. Niedaleko znajduje się jezioro Mochel. Teren doskonały na rekreację. Po przekształceniu można wybudować siedlisko. Mochel - przepływowe jezioro rynnowe na Pojezierzu Krajeńskim o powierzchni 172,2 ha. Akwen otaczają wzniesienia porośnięte lasem mieszanym, najwyższe od strony północno-wschodniej, gdzie deniwelacja terenu dochodzi do 60 m. Głównym dopływem jeziora jest Kamionka - prawoboczny dopływ Brdy. Rzeka przepływa przez jego południową część. W części północnej jezioro jest także zasilane przez dużą ilość źródlisk. Nad jeziorem leży miejscowość Kamień Krajeński. Stan czystości jeziora określono jako odpowiadający III klasie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gołoty,

67 000 | 1500 m2
nr oferty: 349/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołoty, gmina Unisław, powiat chełmiński. Działka budowlana o powierzchni 1500 m2. Strefa objęta jest gminnym zagospodarowaniem terenu, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Przy działce biegnie wodociąg, oraz linia energetyczna, droga jest oświetlona. Działka położona przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy zabudowy kilku domów, gdzie występuje ruch lokalny. Malownicze położenie terenu na wzgórzu, w jednej części z widokiem w na pradolinę Wisły i przepiękne zachody słońca. W okolicy występuje dużo zieleni i jest doskonałym miejscem spacerowym. Bardzo dobry dojazd do Unisławia 3,5 km i 14 km do Chełmna. W pobliżu około 5min jazdy samochodem Szkoła, Przedszkola, Punkty Użyteczności Publicznej, sklepy, Kościół, duże możliwości do uprawiania aktywności rekreacyjnej i sportowej. Działka należy do zadbanej i prężnie działającej Gminy Unisław. Możliwość kupienia działki o powierzchni 3000 m2. Cena do negocjacji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 106 - 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duża działka w Chełmnie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

193 000 | 2850 m2
nr oferty: 348/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Chełmno przy ul. Łąkowej. Działka budowlana o powierzchni 2850m2. Na działce postawiony częściowo budynek mieszkany. Ławy, fundamenty i piwnica budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego. Budowa rozpoczęta w 1977 roku, budowana z cegły. Dla nieruchomości został sporządzony projekt budowlany: Typowy domek jednorodzinny wolnostojący o powierzchni zabudowy 138m2 oraz powierzchni użytkowej 99m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 51m2 oraz powierzchni użytkowej 47m2. Sprzedawana nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu: Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Na działce media: woda, prąd, kanalizacja. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Droga dojazdowa utwardzona. Nieruchomość, częściowo ogrodzona. Idealna oferta pod zabudowę jednorodzinną jak również kapitał. Możliwość podziału nieruchomości na mniejsze działki budowlane. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana z projektem !!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

110 000 | 1417 m2
nr oferty: 346/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Klamry. Działka o powierzchni 1417m2, położona na nowo postającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cena sprzedawanej nieruchomości obejmuje: *działka o powierzchni 1417m2 *udział w drodze 1/2 *udział w drodze 1/18 *mapa do celów projektowych *projekt budowlany *adaptacja projektu i plan zagospodarowania działki *przyłącze wodne z licznikiem *założony licznik na energię elektryczną Cena obejmuje 23% VAT. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmno. Wokół dużo zieleni, droga dojazdowa częściowo asfaltowa oraz utwardzona. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.