zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż działka ze stawem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parlin,

143 000 | 3880 m2
nr oferty: 357/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Parlin, gmina Pruszcz, województwo kujawsko-pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 3880 m2. Dla sprzedawanej nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy: - zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca - dach dwuspadzisty lub wielospadzisty - do dwóch kondygnacji - możliwość zabudowy towarzyszącej ( budynki gospodarcze, garaż ). Na działce znajdują się media: woda, prąd. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi asfaltowej, nieruchomość w całości ogrodzona. Na działce znajduje się duży staw, zarybiony, wyczyszczony. W chwili sprzedaży nieruchomości znajdują się boksy pod hodowlę psów, łącznie 12 niezależnych miejsc. Boksy metalowe, wykonane z dobrej jakości materiałów. Bardzo dobre położenie nieruchomości, idealne pod zabudowę jednorodzinną oraz zabudowę towarzyszącą. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Atrakcyjna działka budowlana w pobliżu jeziora..
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wiele,

90 000 | 516 m2
nr oferty: 356/CNR/OGS

Oferta tylko u NAS.. Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 516m2, położona w pobliżu jeziora we Wielu gm. Karsin pow. kościerski. Działka usytuowana na płaskiej powierzchni z dobrym dojazdem, na którą zostały wydane warunki zabudowy. Projektowana zabudowa: budynki mieszkalne jednorodzinne, dopuszcza się budowę budynku wolnostojącego. Linia zabudowy 6m i 8m od granicy działki. Woda: z istniejącej sieci wodociągu wiejskiego. Ścieki: do kanalizacji sanitarne, wody odpadowe rozprowadzić w granicy projektowanej działki. Ogrzewanie: lokalne własne kotłownie. Energetyka: zasilanie w energię z istniejącej sieci energetycznej NN. Zapraszam na prezentację!!! Więcej informacji pod numer telefonu: Dominika 662-559-904 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr:21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż grunty orne !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Orzełek,

152 000 | 4 m2
nr oferty: 350/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż grunty orne o powierzchni 4.1900 HA położone w miejscowości Orzełek, gmina Kamień Krajeński, powiat Sępoleński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład tej nieruchomości gruntowej wchodzi rola, pastwisko, łąka i nieużytek. Niedaleko znajduje się jezioro Mochel. Teren doskonały na rekreację. Po przekształceniu można wybudować siedlisko. Mochel - przepływowe jezioro rynnowe na Pojezierzu Krajeńskim o powierzchni 172,2 ha. Akwen otaczają wzniesienia porośnięte lasem mieszanym, najwyższe od strony północno-wschodniej, gdzie deniwelacja terenu dochodzi do 60 m. Głównym dopływem jeziora jest Kamionka - prawoboczny dopływ Brdy. Rzeka przepływa przez jego południową część. W części północnej jezioro jest także zasilane przez dużą ilość źródlisk. Nad jeziorem leży miejscowość Kamień Krajeński. Stan czystości jeziora określono jako odpowiadający III klasie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gołoty,

67 000 | 1500 m2
nr oferty: 349/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołoty, gmina Unisław, powiat chełmiński. Działka budowlana o powierzchni 1500 m2. Strefa objęta jest gminnym zagospodarowaniem terenu, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Przy działce biegnie wodociąg, oraz linia energetyczna, droga jest oświetlona. Działka położona przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy zabudowy kilku domów, gdzie występuje ruch lokalny. Malownicze położenie terenu na wzgórzu, w jednej części z widokiem w na pradolinę Wisły i przepiękne zachody słońca. W okolicy występuje dużo zieleni i jest doskonałym miejscem spacerowym. Bardzo dobry dojazd do Unisławia 3,5 km i 14 km do Chełmna. W pobliżu około 5min jazdy samochodem Szkoła, Przedszkola, Punkty Użyteczności Publicznej, sklepy, Kościół, duże możliwości do uprawiania aktywności rekreacyjnej i sportowej. Działka należy do zadbanej i prężnie działającej Gminy Unisław. Możliwość kupienia działki o powierzchni 3000 m2. Cena do negocjacji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 106 - 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duża działka w Chełmnie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

193 000 | 2850 m2
nr oferty: 348/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Chełmno przy ul. Łąkowej. Działka budowlana o powierzchni 2850m2. Na działce postawiony częściowo budynek mieszkany. Ławy, fundamenty i piwnica budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego. Budowa rozpoczęta w 1977 roku, budowana z cegły. Dla nieruchomości został sporządzony projekt budowlany: Typowy domek jednorodzinny wolnostojący o powierzchni zabudowy 138m2 oraz powierzchni użytkowej 99m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 51m2 oraz powierzchni użytkowej 47m2. Sprzedawana nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu: Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Na działce media: woda, prąd, kanalizacja. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Droga dojazdowa utwardzona. Nieruchomość, częściowo ogrodzona. Idealna oferta pod zabudowę jednorodzinną jak również kapitał. Możliwość podziału nieruchomości na mniejsze działki budowlane. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana z projektem !!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

110 000 | 1417 m2
nr oferty: 346/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Klamry. Działka o powierzchni 1417m2, położona na nowo postającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cena sprzedawanej nieruchomości obejmuje: *działka o powierzchni 1417m2 *udział w drodze 1/2 *udział w drodze 1/18 *mapa do celów projektowych *projekt budowlany *adaptacja projektu i plan zagospodarowania działki *przyłącze wodne z licznikiem *założony licznik na energię elektryczną Cena obejmuje 23% VAT. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmno. Wokół dużo zieleni, droga dojazdowa częściowo asfaltowa oraz utwardzona. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna przy A1 !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lisewo,

6 900 000 | 9 m2
nr oferty: 339/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż duża działka inwestycyjna, położona w miejscowości Lisewo, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą, trzy działki geodezyjne nr : 337/8; 337/6; 348/8. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi: 8,50 ha. Według Wypisu z Rejestru Gruntów: - grunty orne klasy IIIb - łąki - pastwiska Dla nieruchomości gruntowej obowiązuje Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. - Tereny zabudowy produkcyjnej, usługowej składów i magazynów - Zabudowa łączna lub rozdzielna - Maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 50% - Realizacja miejsc do parkowania jako utwardzonych - Gabaryty obiektów: wysokość zabudowy- nie więcej niż 25,00m , za wyjątkiem instalacji technicznych i technologicznych , niezbędnych do prowadzenia działalności - Dachy strome lub płaskie Nieruchomość położona bezpośrednio przy Autostradzie A1. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności gospodarczej, inwestycyjnej. Media w drodze przy działce: woda, prąd. Możliwość zakupu mniejszej działki. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż gospodarstwo rolne !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gołoty,

599 000 | 5 m2
nr oferty: 338/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Gołoty, gmina Unislaw, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanego siedliska wchodzą: Budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - kuchnia o powierzchni 16,55m2 - przestronny salon o powierzchni 33,36m2 ( możliwość podziału na dwa niezależne pokoje ) - pokój o powierzchni 12,84m2 - pokój o powierzchni 10,18 m2 - wc o powierzchni 3m2 - kotłownia o powierzchni 4m2 - przedpokój o powierzchni 6m2 - wiatrołap o powierzchni 5m2 PODDASZE: - pokój o powierzchni 11,19m2 - pokój o powierzchni 9,22m2 - łazienka o powierzchni 7,46m2 - komunikacja o powierzchni 4m2 - cześć strychowa o zagospodarowania o powierzchni 28m2 STAN TECHNICZNY DOMU: - okna PCV - na podłogach: panele, płytki, korek - na ścianach gładź - centralne ogrzewanie, piec na węgiel/drewno - na dachu, nowa blachodachówka - nowe opierzenie dachu Dom bardzo przestronny, słoneczny i zadbany. W cenie nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również budynki gospodarcze: - stodoła, stajnia oraz garaże o łącznej powierzchni 370m2 Budynki wybudowane z pustaka, w dobrym stanie technicznym. Działka siedliskowa o powierzchni 3278m2. W całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Wydzielona część na ogródek ( warzywa ), część rekreacyjna oraz sad. Liczne drzewa owocowe, kwiaty ozdobne, byliny oraz krzewy i iglaki. Wjazd na nieruchomość, bezpośrednio z drogi asfaltowej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: - ziemia orna klasy IIIa, która otacza sprzedawane siedlisko. Łączna powierzchni gruntu ornego 4,93 ha ( całość klasa IIIa ). Właściciel wyraził zgodę na sprzedaż dowolnej ilości gruntu. Cena za 1 ha wynosi 60 tyś. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Wokół cisza i spokój a jednocześnie bliska odległość do Unisławia oraz Chełmna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dąbrowa Człuchowska,

60 000 | 3000 m2
nr oferty: 334/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Dąbrowa Człuchowska - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie Przechlewo. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa słupskiego Działka składa się z 2 części : 1. Działka 123/1 o powierzchni 3000m jest położona w odległości 130 m od linii brzegowej Jeziora Liny - Posiada 2 wjazdy. 2. To udział ( 1/7 ) we wspólnej linii brzegowej = działka 123/8. Położona na lekkim wzniesieniu z którego widać całe Jezioro i okolice. Działka posiada studium zagospodarowania przestrzennego jako mieszkaniowo-rekreacyjna. Obecnie Gmina realizuje stopniowo i wprowadza je do Planu Zagospodarowania Przestrzennego. OKAZJA - ostatnia działka. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji udzielimy telefonicznie 698-003-093 lub w biurze nieruchomości Chojnice ul.Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferujemy najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Tylko u nas ochrona zadatku. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa-Monika Śliwińska (licencja nr:21577)Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66$1 kodeksu Cywilnego.