zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
DOM NA ZAMIANĘ !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Klamry,

399 000 | 186 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 588/4169/ODS

ZAMIANA DOMU NA MIESZKANIE Z DOPŁATĄ DO SPRZEDAWANEJ NIERUCHOMOŚCI !!! Możliwość zamiany niżej opisanej nieruchomości w Klamrach na mieszkanie: *mieszkanie w bloku *dwu lub trzy pokojowe *Świecie lub Chełmno Właściciel rozważy wszelkie propozycje. Na zamianę nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Klamrach. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej 186,50m2 . PARTER: *kuchnia o powierzchni 12m2 *jadalnia o powierzchni 11m2 *pokój o powierzchni 18m2 *pokój o powierzchni 16m2 *pokój o powierzchni 10m2 *kotłownia o powierzchni 7,00m2 *pralnia/garderoba o powierzchni 4,50m2 PIĘTRO: *poddasze użytkowe o powierzchni 92,30 cała powierzchnia przygotowana pod cześć mieszkalną. Dom w dobrym stanie technicznym. *okna PCV *nowe instalacje centralnego ogrzewania, nowe grzejniki *nowa instalacja elektryczna *na podłogach: panele i płytki *na ścianach: gładź *dom ocieplony *na dachu blachodachówka Media: *woda gminna *prąd *przydomowa oczyszczalnia ścieków W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również: *budynek gospodarczy, murowany o powierzchni 20m2 *budynek gospodarczy, drewniany o powierzchni 28m2 Działka o powierzchni 1545m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. Na działce liczne nasadzenia: krzew ozdobnych, kwiatów. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Bardzo dobre położenie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż dom w atrakcyjnej cenie !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Klamry,

399 000 | 186 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 585/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Klamrach. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej 186,50m2 . PARTER: *kuchnia o powierzchni 12m2 *jadalnia o powierzchni 11m2 *pokój o powierzchni 18m2 *pokój o powierzchni 16m2 *pokój o powierzchni 10m2 *kotłownia o powierzchni 7,00m2 *pralnia/garderoba o powierzchni 4,50m2 PIĘTRO: *poddasze użytkowe o powierzchni 92,30 cała powierzchnia przygotowana pod cześć mieszkalną. Dom w dobrym stanie technicznym. *okna PCV *nowe instalacje centralnego ogrzewania, nowe grzejniki *nowa instalacja elektryczna *na podłogach: panele i płytki *na ścianach: gładź *dom ocieplony *na dachu blachodachówka Media: *woda gminna *prąd *przydomowa oczyszczalnia ścieków W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również: *budynek gospodarczy, murowany o powierzchni 20m2 *budynek gospodarczy, drewniany o powierzchni 28m2 Działka o powierzchni 1545m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. Na działce liczne nasadzenia: krzew ozdobnych, kwiatów. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Bardzo dobre położenie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż Kamienica w Chełmnie !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

739 000 | 550 m2
nr oferty: 581/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dochodowa Kamienica, położona w Chełmnie przy ul. Św. Ducha. W skład sprzedawanej nieruchomości gruntowej zabudowanej wchodzą: 11 lokali mieszkaniowych. PARTER: 1/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 24m2 ( pokój, kuchnia, łazienka ); 2/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 41m2 ( pokój ,kuchnia, łazienka ); 3/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 25m2 ( pokój, kuchnia, łazienka ); 4/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 36m2 ( pokój, kuchnia, łazienka ); 5/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 32m2 ( pokój, kuchnia, łazienka ); 6/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 43m2 ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka ); I PIĘTRO: 7/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 25m2 ( pokój, kuchnia, łazienka ); 8/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 60m2 ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka ); 9/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 35m2 ( pokój , kuchnia, łazienka ); 10/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 46m2 ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka ); PODDASZE: 11/ Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 47m2 ( pokój, kuchnia, łazienka); Wszystkie lokale mieszkaniowe w chwili wystawienia nieruchomości do sprzedaży są wynajmowane ( umowy cywilno-prawne ). W Kamienicy, gaz miejski, kanalizacja, woda, prąd. Jeden z lokali mieszkaniowych, ogrzewany gazem miejskim ( piec dwu-funkcyjny ), pozostałe piece kaflowe. W 2019 roku, został przeprowadzony gruntowny remont dachu ( nowa konstrukcja drewniana, opierzenia, rynny oraz połać dachowa- dachówka ). Działka o powierzchni 406m2. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, bliska odległość od: - Centrum Miasta - Instytucji Użyteczności Publicznej - Szkół - Sklepów Idealna nieruchomość pod inwestycję !! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DWA DOMY W CHOJNICACH
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chojnice,

799 000 | 250 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 580/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !!! Kupujący nie płaci prowizji ! Do sprzedaży dwa domy piętrowe usytuowane na działce 2200 m2 przy ulicy Człuchowskiej w Chojnicach. Dom pierwszy o powierzchni 250 m2 wybudowany w 1980 roku, składa się z 6-ciu pokoi /w tym przestrzenny salon z kominkiem/ 2 łazienek, 2 kuchni, piwnicy z kotłownią i garażu. Ładnie urządzony z dużym tarasem, okna PCV, na podłogach panele i płytki, pokryty blachodachówką. Podwórko i wjazd wyłożone kostką polbrukową. Nieruchomość ogrodzona z dobrze zagospodarowanym ogrodem. Dom drugi o powierzchni 230 m2 wybudowany w 2008 roku, składa się z 2 garaży, biura, pomieszczenia socjalnego, WC i kotłowni. Obecnie na parterze prowadzona jest działalność gospodarcza /mechanika pojazdowa/, natomiast piętro tego budynku / posiada oddzielne wejście/ jest w stanie surowym do zagospodarowania wg. własnych potrzeb. Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację !!! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu : 698-106-865 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39. Nieruchomość wyposażona we wszystkie media miejskie. Istnieje możliwość zakupu każdego domu osobno na działkach 1200 m2 i 700 m2.

Na sprzedaż ładny, zadbany dom z działką !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bukowiec,

329 000 | 180 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 576/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Bukowiec, powiat Świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowy, częściowo podpiwniczony. Dom o powierzchni całkowitej 180m2. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: PARTER: - przestronny salon o powierzchni 25m2 - pokój o powierzchni 18m2 - kuchnia o powierzchni 14,50m2 - pokój o powierzchni 18m2 - łazienka z wc o powierzchni 6m2 - komunikacja o powierzchnia 10m2 - wiatrołap o powierzchni 5m2 - spiżarnia o powierzchni 4m2 PIĘTRO: - komunikacja o powierzchni 11,17m2 - garderoba o powierzchni 3,04m2 - pokój o powierzchni 12,09m2 - pokój o powierzchni 6,96m2 - łazienka o powierzchni 5,40m2 - pokój o powierzchni 13,16m2 Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, nowe instalacje centralnego ogrzewania. Okna drewniane, nowe. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokoje, przestronne i słoneczne. W cenie nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie. Piętro domu, po kapitalnym remoncie. Nowe tynki, gładzie, posadzki. Nowe instalacje elektryczne. Łazienka po kapitalnym remoncie, pokoje do wykończenia ( malowanie, podłogi ). W cenie sprzedawanej nieruchomości również: - budynek gospodarczy/obora, murowana o powierzchni zabudowy 112m2 - budynek gospodarczy/stodoła o powierzchni zabudowy 128m2 - budynek garażowy, murowany na trzy samochody o powierzchni 70m2 Siedlisko stanowi 7900m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również staw ( zarybiony ). Możliwość dokupienia gruntu ornego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż gospodarstwo rolne !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bukowiec,

699 000 | 180 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 575/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Bukowiec, powiat Świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowy, częściowo podpiwniczony. Dom o powierzchni całkowitej 180m2. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: PARTER: - przestronny salon o powierzchni 25m2 - pokój o powierzchni 18m2 - kuchnia o powierzchni 14,50m2 - pokój o powierzchni 18m2 - łazienka z wc o powierzchni 6m2 - komunikacja o powierzchnia 10m2 - wiatrołap o powierzchni 5m2 - spiżarnia o powierzchni 4m2 PIĘTRO: - komunikacja o powierzchni 11,17m2 - garderoba o powierzchni 3,04m2 - pokój o powierzchni 12,09m2 - pokój o powierzchni 6,96m2 - łazienka o powierzchni 5,40m2 - pokój o powierzchni 13,16m2 Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, nowe instalacje centralnego ogrzewania. Okna drewniane, nowe. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokoje, przestronne i słoneczne. W cenie nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie. Piętro domu, po kapitalnym remoncie. Nowe tynki, gładzie, posadzki. Nowe instalacje elektryczne. Łazienka po kapitalnym remoncie, pokoje do wykończenia ( malowanie, podłogi ). W cenie sprzedawanej nieruchomości również: - budynek gospodarczy/obora, murowana o powierzchni zabudowy 112m2 - budynek gospodarczy/stodoła o powierzchni zabudowy 128m2 - budynek garażowy, murowany na trzy samochody o powierzchni 70m2 Powierzchnia działki 13 ha. Siedlisko stanowi 7900m2. Grunty orne, klasy III i iV (powierzchnia 8 ha) Łąki, pastwiska oraz las ( powierzchnia 4,20 ha ). Cała nieruchomość stanowi całość, według dokumentacji geodezyjnej 5 nr działek. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w stanie surowym !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

239 000 | 177 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 572/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dom w stanie surowym, położony w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Przedmiotem sprzedaży jest w trakcie budowy dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony. Składający się z dwóch kondygnacji: parter i poddasze użytkowe. DANE GABARYTOWE: - powierzchnia zabudowy 88,41m2 - powierzchnia użytkowa 112,18m2 - powierzchnia całkowita 177,33m2 - kubatura 549,91m2 - szerokość budynku 12,02m2 - długość budynku 7,52m2 - wysokość budynku do kalenicy 8,10m2 Projekt architektoniczno - budowlany: BUDYNEK MIESZKALNY ,,DOM W PERŁÓWCE 3`` wersja TERMO W chwili wystawienia nieruchomości do sprzedaży wykonana: - ławy - fundamenty ( ławy fundamentowe: żelbetonowe z betonu żwirowego ( B20 ), wysokość: 40cm; szerokość: zewnętrzne 60cm, wewnętrzne 60cm; ściany fundamentowe: wylewane na mokro z betonu B20, grubość 25cm - ściany zewnętrzne: parteru i poddasza: pustak - wykonanie izolacji przeciwwilgociową oraz ocieplenie fundamentu - doprowadzenie wody i odpływu z części mieszkalnej i garażowej Wykonane prace w cenie sprzedawanej nieruchomości: - ściany zewnętrzne - ściany wewnętrzne ( działowe ) - kominy - stropy - nadproża - schody - dach - izolacje: przeciwwilgociowa, termiczna, akustyczna, paroprzepuszczalna, paroszczelna, - wentylacja ,, DOM W PERŁÓWCE 3 ``: PARTER: - wiatrołap o pow. 2,38m2 - hol o pow. 3,89m2 - łazienka o pow. 3,56m2 - garderoba o pow. 2,12m2 - garaż o pow. 18,00m2 - kotłownia o pow. 5,49m2 - salon o pow. 19,06m2 - kuchnia o pow. 8,40m2 PODDASZE: - schody o pow. 4,49m2 - pom. gospodarcze o pow. 1,67m2 - pokój o pow. 10,42m2 - pokój o pow. 10,30m2 - pokój o pow. 13,65m2 - hol o pow. 3,41m 2 - łazienka o pow. 5,34m2 Działka o powierzchni 1700m2. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Z tyłu bydynku ściana lasu. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Odległość do Chełmna 8 km. W ofercie sprzedaży posiadamy dwa nowe domy, położone w bliskiej odległości od siebie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż zadbane siedlisko !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Gołoty,

339 000 | 151 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 571/4169/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Gołoty, gmina Unislaw, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanego siedliska wchodzą: Budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - kuchnia o powierzchni 16,55m2 - przestronny salon o powierzchni 33,36m2 ( możliwość podziału na dwa niezależne pokoje ) - pokój o powierzchni 12,84m2 - pokój o powierzchni 10,18 m2 - wc o powierzchni 3m2 - kotłownia o powierzchni 4m2 - przedpokój o powierzchni 6m2 - wiatrołap o powierzchni 5m2 PODDASZE: - pokój o powierzchni 11,19m2 - pokój o powierzchni 9,22m2 - łazienka o powierzchni 7,46m2 - komunikacja o powierzchni 4m2 - cześć strychowa o zagospodarowania o powierzchni 28m2 STAN TECHNICZNY DOMU: - okna PCV - na podłogach: panele, płytki, korek - na ścianach gładź - centralne ogrzewanie, piec na węgiel/drewno - na dachu, nowa blachodachówka - nowe opierzenie dachu Dom bardzo przestronny, słoneczny i zadbany. W cenie nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również budynki gospodarcze: - stodoła, stajnia oraz garaże o łącznej powierzchni 370m2 Budynki wybudowane z pustaka, w dobrym stanie technicznym. Działka o powierzchni 3278m2. W całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Wydzielona część na ogródek ( warzywa ), część rekreacyjna oraz sad. Liczne drzewa owocowe, kwiaty ozdobne, byliny oraz krzewy i iglaki. Wjazd na nieruchomość, bezpośrednio z drogi asfaltowej. Możliwość dokupienia ziemi ornej klasy IIIa, która otacza sprzedawane siedlisko. Łączna powierzchni gruntu ornego 4,93 ha. Właściciel wyraził zgodę na sprzedaż dowolnej ilości gruntu. Cena za 1 ha wynosi 60 tyś. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Wokół cisza i spokój a jednocześnie bliska odległość do Unisławia oraz Chełmna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.