(Symbol 356/CNR/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻWiele,
Atrakcyjna działka budowlana w pobliżu jeziora..
Oferta tylko u NAS..
Kupujący nie płaci prowizji.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 516m2, położona w pobliżu jeziora we Wielu gm. Karsin pow. kościerski. Działka usytuowana na płaskiej powierzchni z dobrym dojazdem, na którą zostały wydane warunki zabudowy. Projektowana zabudowa: budynki mieszkalne jednorodzinne, dopuszcza się budowę budynku wolnostojącego. Linia zabudowy 6m i 8m od granicy działki. Woda: z istniejącej sieci wodociągu wiejskiego. Ścieki: do kanalizacji sanitarne, wody odpadowe rozprowadzić w granicy projektowanej działki. Ogrzewanie: lokalne własne kotłownie. Energetyka: zasilanie w energię z istniejącej sieci energetycznej NN. 

Zapraszam na prezentację!!!
Więcej informacji pod numer telefonu: Dominika 662-559-904 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice ul. Gdańska 39.

Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr:21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
356/CNR/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
2020-02-12
Cena cena w innych walutach
90 000, 00 PLN
Cena za m2
174, 42 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
kościerski
Gmina
Karsin
Miejscowość
Wiele
Kod pocztowy
83-441
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowy
Działka uzbrojona
Powierzchnia działki
516, 00 m2
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Rodzaj nawierzchni
POLNA
Linia telefoniczna
Napięcie 400V (siła)
Czy jest KW
Wodomierz
Nr Licencji
21577

Zapytaj o ofertę