zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem mieszkanie w Chełmnie !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 99/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 36,51 m2 położony przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Chełmnie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W skład lokalu wchodzi : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z WC - komunikacja Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne w wysokości 1100 zł - czynsz do wspólnoty 234 zł - opłaty medialne wg zużycia ( woda, gaz miejski, prąd, kanalizacja, śmieci ) + kaucja gwarancyjna w wysokości 2200 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam!! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Kopernika !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

230 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 798/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość , położony w Chełmnie przy ulicy Kopernika numer 9. Nieruchomość położona na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,20 m2 i całkowitej 51,50 m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 14,80 m2 pokój o powierzchni 9,64 m2 kuchnia o powierzchni 6,24 m2 pokój o powierzchni 7,80 m2 łazienka o powierzchni 2,24 m2 wc o powierzchni 0,75 m2 przedpokój o powierzchni 5,76 m2 Lokal mieszkaniowy posiada balkon oraz piwnicę o powierzchni 3,30 m2. Mieszkanie słoneczne i funkcjonalne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 241 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA Z OGROMNYM POTENCJAŁEM !
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

FALĘCIN,

289 000 | 933 m2
nr oferty: 642/CNR/OOS

OFERTA TYLKO U NAS !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Nieruchomość gruntowo zabudowana o powierzchni 9225 m2., położona w miejscowości Falęcin, gm. Popowo Biskupie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Na działce znajdują się następujące budynki: - budynek stolarni, wolnostojący, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni 327,60 m2, wybudowany w technologii tradycyjnej, - budynek warsztatowo-garażowy jedno i dwu kondygnacyjny o powierzchni 430 m2,wykonany w konstrukcji szkieletowej, - budynek tartaku parterowy, nie podpiwniczony o powierzchni 175,20 m2, Stan techniczny: - sieć elektroenergetyczna, - sieć wodociągowa, - kanalizacja sanitarna w postaci szamba, - częściowa instalacja centralnego ogrzewania. Na obszarze, gdzie znajduje się nieruchomość nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z zapisem w studium stanowi strefę rolniczą-osadniczą. Działka częściowo ogrodzona z bezpośrednim wjazdem na sprzedawaną nieruchomość. Teren częściowo wyłożony przemysłowym polbrukiem. Idealna nieruchomość pod działalność gospodarczą: - magazynową - przemysłowo-usługową - warsztat Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka ROD
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

79 000 | 450 m2
nr oferty: 457/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD, położona w Chełmnie nad Wisłą ( prawa strona ). Działka o powierzchni 450m2, w całości zagospodarowana i ogrodzona. Nowy domek całoroczny, nowy, ocieplony. Na dachu blachodachówka. Dom o powierzchni 35m2, w skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym łazienka z prysznicem i wc komunikacja Nieruchomość posiada duży, zadaszony, taras. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi rownież pomieszczenie gospodarcze na narzędzia ogrodnicze. Działka posiada liczne nasadzenia: krzewy ozdobne, kwiaty i byliny. Na działce rozprowadzony system zraszaczy 3 strefowy. Chodnik i ścieki obejścia wyłożone kostką polbruk. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie na parterze !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

228 000 | 73 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 797/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul.Generała Józefa Hallera. Lokal o powierzchni całkowitej 72,59 m2 znajdujący się w niezależnym budynku jednorodzinnym, parter. Powierzchnia użytkowa 61,09 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon - pokój - pokój - łazienka z wc - przedpokój - kuchnia - kotłownia/pomieszczenie gospodarcze Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11,50 m2. Mieszkanie bezczynszowe. Z osobnym wejściem do mieszkania. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, wod.-kan. oraz gazowa. Na podłogach panele oraz płytki na ścianach gładź. Funkcjonalny układ pomieszczeń, słoneczne, przestronne. Ogrzewanie gazowe, piec dwu-funkcyjny. Bardzo dobre położenie nieruchomości bliska odległość od: centrum miasta, szkoła, apteka, sklepy, przychodnia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika Śliwińska tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie os.F.Raszei !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

279 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 795/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położone w Chełmnie os.F.Raszei. Nieruchomość położona na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50 m2 i całkowitej 51,66 m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 17,10 m2 pokój o powierzchni 12,35 m2 kuchnia o powierzchni 7,92 m2 łazienka z wc o powierzchni 4,70 m2 przedpokój o powierzchni 6,43 m2 Lokal mieszkaniowy posiada balkon oraz piwnicę o powierzchni 3,16 m2. Mieszkanie słoneczne i funkcjonalne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 470 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana na sprzedaż
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Grubno,

142 000 | 1420 m2
nr oferty: 455/CNR/OGS

Oferta tylko u nas !!! Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grubno, gmina Stolno. Działka o powierzchni 1420 m2. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala : intensywność zabudowy: a) minimalną - 0,08, b) maksymalną - 0,4; maksymalną wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 35%; udział powierzchni biologicznie czynnej dla działki budowlanej - minimum 50%; parametry i wskaźniki dla budynków mieszkalnych: a) wysokość: nie większa niż 9,0 m, b) liczba kondygnacji nadziemnych: nie więcej niż 2,0, c) geometria dachu: dwu lub wielospadowy, o kącie nachylenia połaci do 45o; parametry i wskaźniki dla budynków garażowych i gospodarczych: a) wysokość: nie większa niż 6,0 m, b) liczba kondygnacji nadziemnych: 1,0, c) geometria dachu: dwu lub wielospadowy, o kącie nachylenia połaci do 45o, d) dopuszcza się lokalizację w odległości 1,5 m od granicy działki budowlanej; Media w drodze. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztornej 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom z warsztatem !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

429 000 | 200 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 711/CNR/ODS

TYLKO U NAS!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Chełmnie przy ul. Konwaliowej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 123,92 m2 Budynek niemieszkalny o powierzchni zabudowy 56 m2 Budynek niemieszkalny o powierzchni zabudowy 59 m2 Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi : W skład budynku mieszkalnego wchodzą: PARTER: wiatrołap o powierzchni 6,05m2 wc o powierzchni 1,1m2 przedpokój o powierzchni 6,01m2 kuchnia o powierzchni 13,72m2 salon o powierzchni 20,39m2 pokój o powierzchni 8,02m2 PIĘTRO: klatka schodowa o powierzchni 4,65m2 pokój o powierzchni 13,56m2 pokój o powierzchni 21,39m2 garderoba o powierzchni 8,20m2 pokój o powierzchni 12,11m2 przedpokój o powierzchni 4,43m2 łazienka o powierzchni 4,29m2 PIWNICA: garaż piwnica Dom w dobrym stanie technicznym. Okna drewniane, na podłogach panele, parkiet i płytki. Piec centralnego ogrzewania na węgiel i drewno. Działka o powierzchnia 672m2. W całości ogrodzona i zagospodarowana. Liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domów jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika Śliwińska nr tel.698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).