zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Świeciu !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

113 040 | 628 m2
nr oferty: 386/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świecie, przy ulicy Jana Kiepury. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 628 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Nr 364/06 z dnia 24.05.2006 r. ) działka znajduje się w jednostce strukturalnej E26 MN-U i posiada następujące przeznaczenie: Teren przeznacza się pod funkcję podstawową- mieszkaniową jednorodzinną Dopuszcza się funkcję uzupełniającą- usług nieuciążliwych w budynkach mieszkalnych Droga dojazdowa - osiedlowa, utwardzona. Media: na działce: woda, prąd, kanalizacja, w drodze: gaz. Osiedle podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej. Bardzo dobre położenie nieruchomości, osiedle domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu dwóch działek geodezyjnych - łączna powierzchnia wynosi 1246 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Świeciu !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

111 240 | 618 m2
nr oferty: 385/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świecie, przy ulicy Jana Kiepury. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 618 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Nr 364/06 z dnia 24.05.2006 r. ) działka znajduje się w jednostce strukturalnej E26 MN-U i posiada następujące przeznaczenie: Teren przeznacza się pod funkcję podstawową- mieszkaniową jednorodzinną Dopuszcza się funkcję uzupełniającą- usług nieuciążliwych w budynkach mieszkalnych Droga dojazdowa - osiedlowa, utwardzona. Media: na działce: woda, prąd, kanalizacja, w drodze: gaz. Osiedle podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej. Bardzo dobre położenie nieruchomości, osiedle domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu dwóch działek geodezyjnych - łączna powierzchnia wynosi 1246 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

189 000 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 701/CNR/OMS

OFRTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. Rycerskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze. Powierzchnia całkowita mieszkania mierzona po podłodze wynosi 80m2. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój pokój gościnny pokój sypialnia sypialnia kuchnia łazienka z wc Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań ( posiada dwie księgi wieczyste ), stanowi jeden lokal mieszalny. Mieszkanie zadbane,słoneczne, przestronne. Posiada skosy co optycznie zmniejsza powierzchnię. Nieruchomość ogrzewana gazem miejskim ( piec dwufunkcyjny ). Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz miejski. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 150 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda ). Zarządcą budynku jest OJAR. Mieszkanie posiada wymienione: okna PCV, instalacje centralnego ogrzewania w miedzi, nowe instalacje elektryczne. Kamienica z zewnątrz wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do Centrum Miasta. Z okien widok na panoramę Chełmna ( Ratusz ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

259 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 700/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. J. Chociszewskiego. Lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 48,20m2. W skład mieszkania wchodzą: * pokój o powierzchni 16,12m2 * pokój o powierzchni 10,92m2 * pokój o powierzchni 7,86m2 * kuchnia o powierzchni 6m2 * łazienka o powierzchni 2,84m2 * wc o powierzchni 1,00m2 * przedpokój o powierzchni 3,46m2 Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Stan techniczny mieszkania: * okna PCV * na podłogach: płytki i parkiet * na ścianach: gładź W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: zabudowa kuchenna. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 400 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci, gaz miejski ryczałt na osobę). Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Blok w całości docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, wyremontowana klatka schodowa. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość do: * przedszkola * sklepów * szpitala Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

179 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 696/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. Toruńskiej Lokal mieszkaniowy położony na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,10m2. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 19,04m2 pokój o powierzchni użytkowej 13,60m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 3,80m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 2,66m2 Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Kapitalny remont przeprowadzony w 2019 roku: okna PCV instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz centralnego ogrzewania pokrycia podłóg: panele oraz płytki drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne gładzie piec dwu-funcyjny na gaz miejski W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: zabudowa przedpokoju zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD szafa typu ,,Komandor" Do sprzedawanej nieruchomości przynależy piwnica oraz udział w części wspólnej ( działki i strychu ) Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 80zł ( fundusz remontowy ) plus opłaty medialne. Roczny podatek od nieruchomości w wysokości: 140 zł. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.