zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA PARTERZE BUDYNKU BLIZNIACZEGO, DWURODZINNEGO W TORUNIU W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Toruń,

355 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 836/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI !! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,11m2 w bardzo dobrej lokalizacji Torunia na Rubinkowie. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Brzozowej, powiat i gmina Toruń, województwo kujawsko-pomorskie. W sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne,osiedle stanowi samodzielny kompleks pod względem zaspokajania podstawowych potrzeb mieszkańców. Dostępność komunikacyjna jest dobra, obiekty handlowe znajdują się w odległości kilkuset metrów od nieruchomości. Opisywana nieruchomość składa się z trzech pokoi w tym sypialnia, kuchni, przedpokoju, łazienki i toalety. Do nieruchomości przynależy piwnica,garaż w budynku, piękny taras,ogródek Część wspólną stanowi klatka schodowa prowadząca do obu mieszkań. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń: Kuchnia - 11,84m2 Łazienka - 2,49m2 WC- 0,80m2 Pokój - 14,81m2 z wyjściem na taras Pokój - 19,21m2 Pokój - 16,20m2 Przedpokój - 6,76m2 Sprzedawana nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalny, piętrowym, dwurodzinnym podpiwniczonym, wybudowany w technologii tradycyjnej z suporeksu i cegły w 1977r. Fundamenty są mocne, betonowe,mury piwnic ceglane,stropy monolityczne żelbetonowe, stropodach płaski, kryty papą. Został ocieplony parter i odmalowano elewację. W mieszkaniu zostały wymienione drzwi, nowe okna drewniane ,, Urzędowski ", na ścianach położono gładź. Do remontu pozostały łazienka, toaleta. Opłaty za utrzymanie nieruchomości to standard: prąd, woda, gaz. śmieci, podatek od nieruchomości to około 200 zł na cały rok. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty i zapraszamy do prezentacji na żywo. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NA III PIĘTRZE WIEŻOWCA W TORUNIU NA RUBINKOWO II.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Toruń,

315 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 831/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,7m2 w pięknej okolicy Torunia na Rubinkowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 11 piętrowego wieżowca, podpiwniczonego, wyposażonego w windę . Osiedle jest monitorowane,czyste, łatwy dojazd a parking przed nieruchomością wyłożony został kostką brukową. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle bloków mieszkalnych,restauracja bankietowa,przedszkole. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w tym sypialnia,kuchni, łazienki, osobnego wc, korytarza. Do nieruchomości przynależy , piwnica,duży balkon typu logga. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń: KUCHNIA - 7,309m2 SALON - 25,017m2 SYPIALNIA- 6,464m2 ŁAZIENKA - 2,300m2 WC - 0,716m2 KORYTARZ - 6,509m2 PIWNICA- 3,75m2 Mieszkanie jest dwustronne, jasne z dużym korytarzem. Na ścianach gładź, podłogi panele, okna plastikowe. W około dużo zieleni, trawniki, plac zabaw dla dzieci. Bardzo dobra lokalizacja i blisko komunikacja miejska. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NA I PIĘTRZE BUDYNKU DWUKONDYGNACYJNEGO W WĄBRZEŹNIE!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

260 000 | 100 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 820/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,49m2 na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wąbrzeźno, przy ulicy Krasińskiego, gmina i powiat Wąbrzeźno, województwo kujawsko-pomorskie. W sąsiedztwie znajdują się domy wielorodzinne, jednorodzinne i osiedle bloków. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 17,6m2, duży balkon typu loggia o powierzchni 6,0m2 Powierzchnie pomieszczeń: Pokój powierzchnia 14,22m2 Pokój powierzchnia 19,55m2 Pokój powierzchnia 19,45m2 Pokój powierzchnia 12,12m2 Kuchnia powierzchnia 8,78m2 Łazienka powierzchnia 4,28m2 Korytarz powierzchnia 6,59m2 Budynek jest ocieplony styropianem i została zrobiona elewacja,klatka została odremontowana i odmalowana w jasnych pastelowych kolorach. Przed nieruchomością znajduje się podjazd wyłożony kostką brukową, trawnik, wydzielone pomieszczenie na odpady komunalne. Na dachu znajduje się blachodachówka. Samo mieszkanie wymaga remontu, jest możliwość zamontowania ogrzewania na np.eco groszek gdyż w chwili obecnej są piece kaflowe. Okolica jest spokojna a mieszkanie polecamy w szczególności rodzinom z dziećmi. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą i zapraszamy do prezentacji na żywo. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana w miejscowości Sosnówka!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sosnówka,

597 000 | 143 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 727/CNR/ODS

NOWA ZNACZNIE NIŻSZA CENA !! NOWA ZNACZNIE NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym oraz budynek garażowo-gospodarczy w miejscowości Sosnówka, gmina Grudziądz. W skład sprzedawanej nieruchomosci wchodzą: Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni całkowitej 207m2. W skład budynku mieszkalnego wchodzą: PARTER: sień o powierzchni 5,60m2 pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 5,93m2 pokój o powierzchni 14,33m2 łazienka o powierzchni 7,07m2 hol o powierzchni o powierzchni 2,15m2 salon o powierzchni 33,62m2 kuchnia o powierzchni 11,20m2 jadalnia o powierzchni 15,17m2 taras o powierzchni 23,90m2 PIĘTRO: powierzchnia całkowita piętra 112,50m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również: Budynek garażowo-gospodarczy o powierzchni zabudowy 94,50m2. Powierzchnia garażu 47,25m2. Powierzchnia części gospodarczej 47,25m2. Na działce zbudowany zbiornik wodny, zasilany wodami gruntowymi. Zbiornik spełnia następujące funkcje: - rekreacyjną - hodowlaną ( nieprzemysłowa hodowla ryb ) Na zbiornik wodny zostało wydane pozwolenie. Działka o powierzchni 6200m2. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi jak również dla dwóch gospodarstw domowych. Wokół nieruchomości dużo zieleni, dobry dojazd do posesji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata 698 - 106- 865 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W MALOWNICZYM MIEJSCU NAD JEZIOREM W MIEJSCOWOŚCI WIELDZĄDZ!
salon
kuchnia

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wieldządz,

92 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 818/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWZJI !! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie stanowiące odrębną własność lokalu mieszkalnego, położonego w miejscowości Wieldządz, gmina Płużnica, na drugiej kondygnacji (pierwszym piętrze) budynku składającego się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki o powierzchni użytkowej 52,70m2. Salon powierzchnia - 25,47m2 Sypialnia powierzchnia- 11,82m2 Kuchnia powierzchnia - 12,79m2 Łazienka powierzchnia- 2,17m2 Do nieruchomości przynależą dwie piwnice, garaż, działka(ok 500m2) W mieszkaniu został przeprowadzony remont, wymieniono instalacje energetyczną i wodno- kanalizacyjną, zamontowano nowe kaloryfery Na podłogach zostały położone panele i wymieniono drzwi. Mieszkanie jest czyste, jasne i przytulne. Woda ciepła z zasobnika oraz bojler elektryczny, ogrzewanie co na drzewo i węgiel. Atutem mieszkania jest położenie blisko Jeziora! Mieszkanie polecane jest dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Do miasta Grudziądz ok 14 km. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz prezentacji na żywo. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W WĄBRZEŹNIE !
POKÓJ
KUCHNIA

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

120 000 | 38 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 803/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI !! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze o powierzchni całkowitej 38,31m2 . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wąbrzeźno przy ulicy Mickiewicza, powiat i gmina Wąbrzeźno, województwo kujawsko- pomorskie. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i kamienice` a do nieruchomości prowadzi główna droga asfaltowa. W skład mieszkania wchodzi kuchnia, dwa pokoje w tym jeden przejściowy, łazienka,piwnica i przedpokój wspólny. Kuchnia o powierzchni 7,64m2 Łazienka o powierzchnia 1,32m2 Pokój o powierzchni 8,23m2 Pokój o powierzchni 12,87m2 Piwnica o powierzchni 7,41m2 Mieszkanie ma wymienione okna na plastikowe, na podłodze znajdują się panele a w łazience kafle. Na nieruchomości zostało zamontowane nowe ogrzewanie gazowe z piecem dwubiegowym zamontowanym w łazience. Możliwość powiększenia przestrzeni między kuchnią a pokojem środkowym przez wyburzenie ściany( pokój z aneksem kuchennym). Kolejny większy pokój można zaadoptować na sypialnię.Mieszkanie zyskało by przestrzeń i funkcjonalność. Bardzo dobra lokalizacja 10 min do centrum, blisko plac zabaw, sklepy,urzędy. Na tyłach kamienicy znajduje się podwórze dla mieszkańców kamienicy. Opłaty są bardzo niskie ok 240 zł i zostały zrobione do pażdziernika tego roku! Serdecznie zapraszamy. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty a wszelkich dodatkowych informacji udzieli osoba odpowiedzialna za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie na parterze w miejscowości Wąbrzeźno.
Blok
Blok

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

200 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 786/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w bloku na parterze o pow użytkowej 54,82m2. Mieszkanie jest do remontu. Nieruchomość położona jest w Wąbrzeżno przy ulicy Tysiąclecia, powiat i gmina Wąbrzeźno, woj kujawsko-pomorskie W sąsiedztwie znajdują się: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych. Do nieruchomości prowadzi ulica osiedlowa. Mieszkanie posiada 3 pokoi w tym 1 sypialnię. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia oraz łazienka. Do nieruchomości przynależy , piwnica, parking. Kuchnia o powierzchni- 5,646m2 Korytarz o powierzchni- 8,686m2 Łazienka o powierzchni -3,808m2 Pokój o powierzchni-15,751m2 Pokój o powierzchni-8,383m2 Pokój o powierzchni- 11,795m2 Piwnica o powierzchni- 4,5m2. Budynek 4 piętrowy. Budynek zarządzany jest przez Wspólnotę, która pobiera opłatę w wysokości 150.00 zł.( przelicznik na osobę) Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. gazowe. Standard wykończenia: do remontu. Rodzaj podłogi: parkiet,wykładzina. Rodzaj okien: plastikowe. Dużą zaletą mieszkania jest jego rozkład pomieszczeń.Do każdego wchodzi się z korytarza. Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Na zewnątrz budynku zrobiona jest suszarnia na bieliznę dla mieszkańców bloku. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, blisko do samego jeziora bo 800m, Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Wąbrzeźno.
Wejście
Wejście od ogrodu

DOM na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

395 000 | 150 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 700/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno przy ulicy Grabowej, gmina Wąbrzeźno, woj kujawsko-pomorskie. W sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi ulica osiedlowa. Rodzaj domu to szeregowiec środkowy. Dom posiada 4 pokoi w tym 1 sypialni. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia z osobną jadalnią oraz łazienka. Do nieruchomości przynależy , piwnica, garaż, parking(podjazd), strych. Wymiary pomieszczeń na parterze : Salon z wyjściem na taras- 23,123m2 Kuchnia- 8,312m2 Jadalnia- 7,642m2 Korytarz- 2,852m2 Hol- 7,972m2 Toaleta- 1,268m2 Wiatrołap- 3,638m2 Wymiary pomieszczeń na piętrze: Sypialnia - 4,243m2 Sypialnia - 10,138m2 Sypialnia z wyjściem na balkon- 23,939m2 Łazienka- 3,480m2 Korytarz- 3,993m2 i schody 4,998m2 Strych około 25m Budynek z roku 1990, ogrzewany c.o. węglowe, podłogi panele,kafle,schody drewno,okna plastikowe. Standard budynku do drobnego remontu. Budynek ocieplony wełną mineralną, podpiwniczony, ogrodzony siatką, zadbany ogród, Nieruchomość znajduje się 25 minut piechotą od centrum miasta, ścieżki rowerowe, spokojne osiedle, blisko Lidl. Do ulicy podprowadzony gaz co umożliwia przekształcenie ogrzewania z c.o węglowego na gazowe. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Dom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 167 m2,powierzchnia działki 6239m2 w miejscowości Jarantowice, gmina Ryńsk,powiat wąbrzeski,województwo kujawsko-pomorskie.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

395 000 | 168 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 693/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji ! Oferujemy Państwu na sprzedaż Dom jednorodzinnym, parterowy z zaadoptowanym poddaszem o pow całkowitej 167m2, powierzchnia użytkowa 83,95m2. Nieruchomość ta znajduje się w miejscowości Jarantowice, powiat wąbrzeski, gmina Ryńsk, woj kujawsko-pomorskie. Dom znajduje się na działce o pow 6239m2, zagospodarowanej, zabudowanej wolnostojącym budynkiem gospodarczym o pow ok 130m2, w tym garaż 47m2,letnia kuchnia 21m2 i pomieszczenie gospodarcze 56m2. W skład pomieszczeń wchodzą: Salon - 21m2 Kuchni - 17,4m2 Sypialnia - 15,75 Łazienka - 7,20m2 Korytarz- 9,7m2 Mały pokój - 12,90m2 Strych - 44m2 użytkowy do własnej aranżacji Piwnica- ok 40m2 Taras- ok 20m2 Na działce znajduje się staw rybny, drzewa owocowe i krzewy ozdobne. W sąsiedztwie są wolnostojące domy jednorodzinne a do posesji prowadzi główna droga asfaltowa. Budynek jest z 1960r , został w środku odremontowany, założono trzyszybowe plastikowe okna, ogrzewanie częściowo podłogowe z regulacją temperatury w pomieszczeniach oraz z wyprowadzeniem na resztę domu. Jest też co węglowe z zasobnikiem w piwnicy. Podłogi: panele podłogowe,kafle Na posesji zamontowano przydomową oczyszczalnię ścieków. Woda jest doprowadzona z wodociągów wiejskich oraz z prywatnego ujęcia:studnia. Pomieszczenie gospodarcze jest pokryte nową blachą dachową. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona, zamontowano bramę wjazdową na posesję. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. .

Na sprzedaż Mieszkanie w Bloku w miejscowości Wąbrzeźno powiat i gmina Wąbrzeźno, województwo kujawsko-pomorskie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

220 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 732/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle bloków mieszkalnych. Do nieruchomości prowadzi droga: lokalna droga. Lokal mieszkaniowy o powierzchni 62,64m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: pokój z wyjściem na balkon pokój kuchnia przedpokój łazienka z wc Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,39m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Budynek 4 piętrowy. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. z sieci miejskiej. Standard wykończenia: bardzo dobry. Rodzaj elewacji: tynk silikonowy. Rodzaj podłogi: panele,terakota. Rodzaj okien: plastikowe. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, pomieszczenia przestronne i słoneczne. Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość od: Instytucji Użyteczności Publicznej, szkół i sklepów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie w Kamienicy w Wąbrzeźnie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

250 000 | 129 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 723/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji ! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Wąbrzeźno przy ul. Królowej Jadwigi. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne,obiekty rekreacyjne. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Budynek jest rodzaju: kamienica. Powierzchnia całkowita lokalu mieszkalnego wynosi 129,19 m2; powierzchni użytkowa 121,20m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia oraz łazienka. Powierzchnie pomieszczeń: Pokój o powierzchni 24,98m2 Pokój o powierzchni 29,19m2 Pokój o powierzchni 17,61m2 Garderoba o powierzchni 8,75m2 Kuchnia o powierzchni 8,53 plus jadalnia 3,65m2 Łazienka o powierzchni 3,38m2 Przedpokój o powierzchni 7,6m2 Strych o powierzchni 16,61m2 Kotłownia o powierzchni 2,54m2 Do nieruchomości przynależy , piwnica, strych,kotłownia Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Budynek 2 piętrowy wybudowany w roku 1900. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. węglowe. Standard wykończenia: dobry. Rodzaj podłogi: panele,wykładzina. Rodzaj okien: plastikowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM NA SPRZEDAŻ W MIEJSCOWOŚCI SITNO!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sitno,

310 000 | 200 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 676/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Sitno, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 199,75m2, użytkowej 95,201m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4300m2 w miejscowości Sitno pod Wąbrzeźnem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,korytarza i altanek. Altana 1 powierzchnia 2,959m2 Altana 2 powierzchnia 3,268m2 Korytarz o powierzchni 5,424m2 Kuchnia p powierzchni 15,456m2 Łazienka o powierzchni 4,550m2 Pokój 1 o powierzchni 28,134m2 Pokój 2 o powierzchni 17,130m2 Pokój 3 o powierzchni 18,280m2 Piwnica o powierzchni 20,88m2 Są dwa wejścia do mieszkania`. Budynek jest częściowo podpiwniczony z miejscem na kotłownię. Ogrzewanie z co węglowym. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi lokalna droga. Budynek jest wolnostojący,ocieplony styropianem ,,12",została zrobiona i odmalowana elewacja,wymieniono okna na plastikowe. Wymieniono dach na blachodachówkę, zrobiony jest fundament ozdobny. Na posesji została zrobiona przydomowa oczyszczalnia ścieków. Całość posesji jest ogrodzona siatką i zamontowana została nowa brama wjazdowa. Na podwórku stoi budynek gospodarczy i wolnostojący garaż z dwoma miejscami garażowymi. Na szczycie domu znajduje się ogród, liczne krzewy i nasadzenia oraz drzewka owocowe. Jest też pergola i miejsce grilowe. Budynek wybudowany w roku 1963. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM W MIEJSCOWOŚCI WĄBRZEŹNO !
DOM na SPRZEDAŻ
SALON Z WYJŚCIEM NA TARAS

DOM na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

450 000 | 163 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 659/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dom w budowie bliźniaczej w pięknej i cichej okolicy w Wąbrzeźnie. Powierzchnia całkowita budynku to 163m2, użytkowa 120m2, położony na działce o powierzchni 234m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno ulica Pawia, powiat wąbrzeski, województwo kujawsko-pomorskie. Dom ma podjazd i dodatkowe miejsce parkingowe, posiada garaż wraz z wyodrębnioną piwnicą i kotłownią o powierzchni 31m, ma też pralnię o powierzchni 6,6m. Na parterze budynku znajdują się: Salon o powierzchni 27m2 Taras o powierzchni 12m2 Kuchnia o powierzchni 9,5m2 Korytarz z wbudowaną szafą o powierzchni 4,5m2 Toaleta o powierzchni 2m2 Na piętrze budynku znajdują się: Pokój telewizyjny o powierzchni 14m2 Balkon o powierzchni 6m2 Pokój o powierzchni 12m2 Pokój o powierzchni 12 m2 Łazienka o powierzchni 4m2 Poddasze użytkowe: Sypialnia o powierzchni 21m2 W części sypialnianej na poddaszu użyto grubą warstwę wełny mineralnej która w okresie letnim jest izolatorem ciepła i pozwala na przyjemny wypoczynek a zimą chroni i zabezpiecza przed zimnem. Dom ma drewniane,dębowe schody które pozwalają na swobodne poruszanie się między piętrami. Wygodny taras na tylnej części budynku służy do odpoczynku i pozwala cieszyć się widokiem na roztaczającą się wokół zieleń. Dodatkowym atutem jest linia brzegowa jeziora bo zaledwie 100 m od nieruchomości. Liczne ścieżki rowerowe i bardzo ładnie położony wokół chodnik z kostki brukowej, Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i obejrzenia nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.