zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż działka 3000m².Bliska odległość od Chelmna
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

40 000 | 3000 m2
nr oferty: 525/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Do sprzedaży oferujemy państwu dwie działki leśne wydzielone geodezyjnie o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta, teren płaski. Dojazd do działki drogą asfaltową, natomiast ok.100m bezpośrednio przy działce ustalona służebności dojazdu z możliwością wykupu udziału w drodze. Istnieje możliwość zakupu obu działek o łącznej powierzchni 6000m2 w cenie 72000zł Wg wypisu z rejestru gruntów LS VI Bardzo dobra lokalizacja 10km od Chelmna oraz 15km od miasta Grudziądz. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa:608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Firlus
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Firlus,

140 000 | 86 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 860/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 56,65 m2. Nieruchomości położona jest w miejscowości Firlus, gmina Papowo Biskupie, powiat chełmiński. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Parter: wiatrołap o powierzchni 4,55 m2 pokój o powierzchni 17,10 m2 kuchnia o powierzchni 13,45 m2 łazienka o powierzchni 5 m2 komunikacja o powierzchni 5,60 m2 Poddasze: pokój o powierzchni 15,95 m2 strych o powierzchni 7,75 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,30 m2 , zagospodarowany ogródek oraz budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 15,30 m2. Mieszkanie jest bezczynszowe, położone w budynku czterolokalowym, ogrzewane piecem kaflowym zarówno na parterze jak i na poddaszu. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi asfaltowej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna 698 106 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz w Świeciu przy ul. Klasztornej 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe 81,27m² !! Parter !! Centrum !! Garaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

349 000 | 81 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 859/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu odrębną własność lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 81,27m2. Nieruchomość znajduje się w Chełmnie w centrum miasta przy ulicy Św.Ducha.Mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane na parterze w kamienicy.Stropy i posadzki betonowe. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne i obiekty handlowe. Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 81,27m2 .W skład nieruchomości wchodzą: Kuchnia Pokój Pokój Pokój Sypialnia Łazienka z WC Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 18,55m2 , garaż wolnostojący o powierzchni 15m2 oraz pomieszczenie strychowe. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. własne (piec centralnego ogrzewania znajduje się w piwnicy), dodatkowo w łazience został zamontowany podgrzewacz wody gazowy. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, częściowo wymienione instalacje, na podłogach panele, kafle, linoleum, okna plastikowe PCV, na ścianach tapety. Standard wykończenia: dobry, mieszkanie wymaga odświeżenia. Wjazd na posesję został utwardzony kostką. Lokal mieszkalny bezczynszowy.Podatek roczny od nieruchomości jedynie 356zł wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Dodatkowo opłata za prąd, gaz miejski i wodę Bardzo blisko znajduje się starówka 5 min drogi spacerkiem, sklepy, apteka, restauracje, szpital, kościół, szkoły Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli osba odpowiedzialna za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1158m² z Warunkami Zabudowy !! Okolice Chełmna
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

54 000 | 1158 m2
nr oferty: 524/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chelmno powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1158m2 w cenie 54.000zł. Wg wypisu z rejestru gruntów ziemia klasy R VI Nieruchomość o powierzchni 3961m2 w cenie 75.000zł Wg wypisu z rejestru gruntów ziemia klasy R VI -1461m2 oraz LS VI- 2500m2 Dla obu nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja, formy i zagospodarowanie terenu: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, z możliwością poddasza użytkowego - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni wyznaczonego terenu max.0,3 - Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. - Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. - wysokość głównej kalenicy max.9 m - dostęp do drogi powiatowej poprzez projektowany zjazd Media w drodze przy działce. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomość ( droga powiatowa Chelmno- Grudziądz) Cicha i spokojna lokalizacja, mnóstwo terenów zielonych, lasów.Bliska odległość od sklepów, marketu Dino, przychodnia lekarska, kościół, szkoła podstawowa. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

NA SPRZEDAŻ DUŻY OBIEKT !!
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Kornatowo,

1 680 000 | 4290 m2
nr oferty: 645/CNR/OOS

OFERTA TYLKO U NAS !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Nieruchomość położona w miejscowości Kornatowo, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość gruntowo zabudowana składająca się z 3 budynków gospodarczo/inwentaryzacyjnych. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą budynki: 1/ Budynek, murowany, parterowy o powierzchni 1800m2. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. 2/ Budynek, lekkiej konstrukcji na fundamencie, parterowy o powierzchni 1750m2. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. 3/ Budynek, murowany, parterowy o powierzchni 670m2.,Budynek w dobrym stanie technicznym. 4/ Pomieszczenie biurowe o powierzchni 70m2, mieszczące się na parterze. Stan techniczny: - sieć elektroenergetyczna, - sieć wodociągowa, - kanalizacja sanitarna w postaci szamba, Działka w całości ogrodzona z bezpośrednim wjazdem na sprzedawaną nieruchomość. Teren posiada utwardzoną drogę wzdłuż budynków. Powierzchnia działki 1.6600 HA. Idealna nieruchomość pod działalność gospodarczą: - magazynową - przemysłowo-usługową - warsztat - ferma drobiu/ hodowla drobiu Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

PIĘKNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NA I PIETRZE W GRUDZIĄDZU!
KUCHNIA Z SALONEM
KUCHNIA Z SALONEM

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Grudziądz,

234 900 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 858/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku. Budynek 4 piętrowy wybudowany w 1992r, zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Nieruchomość znajduje się w Grudziądzu w centru miasta przy ulicy Toruńskiej. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne i obiekty handlowe. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,42m2 i powierzchni całkowitej 54,67m2. W skład nieruchomości wchodzą: Kuchnia z salonem Korytarz Pokój Sypialnia Łazienka Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 5,25m2. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. z sieci miejskiej, dodatkowo w łazience został zamontowany podgrzewacz wody gazowy. Wymieniono instalację elektryczną i zamontowano rozdzielnię na osobne pomieszczenia dla komfortu. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, na podłogach położono panele, okna plastikowe, meble nowe pozostają w cenie. Standard wykończenia: bardzo dobry. Wjazd na posesję i parking został utwardzony kostką. Spółdzielnia pobiera opłaty za czynsz w wysokości 370 zł( wliczone ogrzewanie, zużycie wody, śmieci, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Dodatkowo opłata za prąd i gaz miejski. Bardzo blisko znajduje się starówka 10 min pieszo, zejście nad Wisłę ok 8 min, sklepy, apteka, restauracje. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację wszędzie jest blisko, połączenie tramwajem praktycznie w zasięgu ręki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

209 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 857/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego. Lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,01 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 450 zł. Przed blokiem, przestronny parking. Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wynajem mieszkania na parterze w pełni umeblowane
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 34 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 113/CNR/OMW

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkaniowy na parterze,w pelni umeblowany o powierzchni użytkowej 30,62 m2 położony przy ul. Biskupej w Chełmnie. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe podłogi, okna PCV, nowe instalacje, w pełni wyposażone , zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, zmywarka, okap, kuchenka elektryczna, płyta indukcyjna), rozkładana kanapa , szafy i komody, TV, stół z krzesłami. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200zł - czynsz w wysokości 130 zł - opłaty medialne wg zużycia wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2500zł Kamienica po remoncie, wejście zabezpieczone domofonem. Bardzo dobre położenie nieruchomości.Centrum miasta, w bliskiej odległości Szkoła Podstawowa ,Market Biedronka ,Przedszkole. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39; Świecie ul. Klasztorna 15 Chełmno ul. Rynek 19 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w Chełmnie., 500m od płyty Rynku !! Powierzchnia użytkowa 123m²
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

369 000 | 170 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 748/CNR/ODS

NOWA NIŻSZA CENA !! NOWA NIŻSZA CENA !! !! POLECAMY !! POLECAMY !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Chełmno, przy ul.Osnowskiej W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 123m2 z dużym garażem w bryle budynku o powierzchni 33 m2 działka o powierzchni całkowitej 1129m2 - teren płaski W skład budynku mieszkalnego wchodzą: Parter: * wiatrołap o powierzchni 3,96m2 * kuchnia o powierzchni 11,7m2 * łazienka z WC o powierzchni 7,84m2 * pokój o powierzchni 20,74m2 * pokój o powierzchni 17,71m2 z wyjściem na taras * pokój o powierzchni 15m2 * komunikacja o powierzchni 8m2 Piętro: * pokój o powierzchni 11,9m2 * pokój o powierzchni 11,7m2 * pokój o powierzchni 11,7m2 * komunikacja o powierzchni 4,4m2 Dom do remontu, wymaga odświeżenia i aranżacji wg własnych potrzeb.Posiada wszystkie przyłącza medii (miejskie przyłącze wody i kanalizacji, gaz, energetyka). Okna drewniane, centralne ogrzewanie na gaz za pomocą pieca dwufunkcyjnego.Dach dwuspadowy pokryty dachówką betonową,stropy betonowe, fundamenty żelbetowe, ściany działowe z bloczków betonowych, schody betonowe.Garaż podziemny w bryle budynku dwustanowiskowy. Działka przy domu o powierzchni 1129m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. Nasadzenia drzew owocowych oraz krzewów ozdobnych. Nieruchomości idealna dla osób, które cenią sobie cisze.Atutem nieruchomości jest bardzo dobre położenie, zaledwie 10 min. spacerkiem do centrum miasta oraz płaskie ukształtowanie terenu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego!!

Sprzedaż mieszkania 2 pokojowego 32,3 m² na parterze. Marianki !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

189 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 855/CNR/OMS

!! POLECAMY !! POLECAMY !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego w Świeciu przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,3m2, zlokalizowane na parterze budynku wielorodzinnego. W skład mieszkania wchodzą: * salon * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z WC * przedpokój Stan techniczny mieszkania: częściowo wymienione instalacje okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe drzwi zewnętrzne Nieruchomość wolna od zaraz. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal mieszkaniowy zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Wokół tereny zielone, park. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 290zł. Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, zadbana wyremontowana klatka schodowa. Bardzo dobre położenie mieszkania, bliska odległość od sklepów, marketów, kościoła i instytucji użyteczności publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

NA SPRZEDAŻ DUŻY OBIEKT !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kornatowo,

1 680 000 | 16600 m2
nr oferty: 515/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Nieruchomość położona w miejscowości Kornatowo, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość gruntowo zabudowana składająca się z 3 budynków gospodarczo/inwentaryzacyjnych. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą budynki: 1/ Budynek, murowany, parterowy o powierzchni 1800m2. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. 2/ Budynek, lekkiej konstrukcji na fundamencie, parterowy o powierzchni 1750m2. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. 3/ Budynek, murowany, parterowy o powierzchni 670m2.,Budynek w dobrym stanie technicznym. 4/ Pomieszczenie biurowe o powierzchni 70m2, mieszczące się na parterze. Stan techniczny: - sieć elektroenergetyczna, - sieć wodociągowa, - kanalizacja sanitarna w postaci szamba, Działka w całości ogrodzona z bezpośrednim wjazdem na sprzedawaną nieruchomość. Teren posiada utwardzoną drogę wzdłuż budynków. Powierzchnia działki 1.6600 HA. Idealna nieruchomość pod działalność gospodarczą: - magazynową - przemysłowo-usługową - warsztat - ferma drobiu/ hodowla drobiu Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż piękne mieszkanie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

298 000 | 58 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 852/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego nr 67. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,10 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka * WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po kapitalnym remoncie dwa lata temu: nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne W cenie nieruchomości pozostaje całe wyposażenie mieszkania. Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 479 zł. Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 7700 m² !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bińcze,

110 000 | 7700 m2
nr oferty: 514/CNR/OGS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Bińcze, gmina Czarne, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana w odległości 15 km pomiędzy Czarne a Debrzno. W skład sprzedawanej nieruchomości wliczone są dwie działki o powierzchni 1900 m2 oraz 5800 m2 . Media : woda i prąd na działce. Na działce znajduje się budynek mieszkalny częściowo podpiwniczony, szopa oraz pozostałości fundamentów po dwóch budynkach gospodarczych. Budynki są do rozbiórki. Na działce nasadzenia (drzewka owocowe, starodrzew). Dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości, bezpośredni wjazd z drogi. Cicha i spokojna lokalizacja . Atrakcyjne położenie. Wokół piękne tereny zielone jak również wolnostojące domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Przemysław: 698-186-973 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.