zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

420 000 | 83 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 873/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. Dr.Franciszka Raszei. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim i czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,9 m2 i całkowitej 83 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon kuchnia z jadalnią spiżarnia dwie łazienki 2 sypialnie komunikacja garderoba Mieszkanie dwupoziomowe, zadbane, słoneczne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 600 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

149 000 | 42 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 872/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. Rycerskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,88 m2 i całkowitej 41,94 m2. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój salon kuchnia łazienka z WC sypialnia Mieszkanie zadbane, słoneczne. Nieruchomość ogrzewana gazem miejskim ( nowy piec dwufunkcyjny ). Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz miejski. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus nowy sprzęt AGD ( lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa ) wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,06 m2. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania dla 2 osób wynoszą 225 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda ). Zarządcą budynku jest OJAR. Kamienica z zewnątrz wymaga remontu ( planowane rozpoczęcie prac remontowych w przyszłym roku ). Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do Centrum Miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

198 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 871/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,30m2. W skład sprzedawanego lokalu mieszkalnego wchodzą: duży pokój o powierzchni 11,39m2 kuchnia o powierzchni 3,48m2 łazienka z wc o powierzchni 3,53m2 sypialnia o powierzchni 8,76m2 przedpokój o powierzchni 5,23m2 Lokal mieszkalny po remoncie: nowe instalacje elektryczne, na podłogach nowe panele i płytki, na ścianach gładź, nowe drzwi wewnątrzklatkowe oraz wewnętrzne, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo niskie koszty utrzymania, miesięcznie 240 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, kanalizacja ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od centrum miasta. Idealne mieszkanie pod inwestycję ( wynajem ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Jeleniec !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Jeleniec,

98 000 | 56 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 870/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Przedmiotem sprzedaży jest małe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,92m2 , mieszczące się w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym w miejscowości Jeleniec, gmina Papowo Biskupie, powiat chełmiński, województwo kujawsko- pomorskie. W skład wyżej opisanego budynku, który obejmuje dziewięć samodzielnych lokali mieszkalnych wraz z pomieszczeniami przynależnymi wchodzi położony na parterze lokal mieszkalny, składający się z: salonu -18,58m2 kuchni -5,33m2 łazienki - 3,71m2 przedpokoju -2,09m2 pomieszczenia gospodarczego - 3,22m2 Pomieszczeniem przynależnym do mieszkania jest piwnica o powierzchni 12,83m2 i strych o powierzchni 10,17m2 znajdujący się dokładnie nad samym lokalem co daje możliwość adaptacji na pokój np: sypialny. Nieruchomość wymaga remontu, okna plastikowe, podłoga częściowo panele i kafle. Ogrzewanie wyłącznie piecem typu ,, KOZA", woda podprowadzona z wodociągu wiejskiego,prąd. Do nieruchomości przynależy również działka, która znajduje się przed budynkiem, jest w formie użytkowania wieczystego z możliwością wykupu. Na nieruchomość można dojechać z drogi asfaltowej głównej prowadzącej na TORUŃ. Dobra lokalizacja, w pobliżu sklep. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. .

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

185 000 | 72 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 869/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,56 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni 18,95m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 14,76m2 * kuchnia o powierzchni 11,38m2 * WC o powierzchni 2,63m2 * przedpokój o powierzchni 3,53m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 20,09 m2. Lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek w całości wyremontowany, docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, klatki schodowe wyremontowane. Nieruchomość do remontu. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, woda, śmieci ) łącznie 330 zł/ miesięcznie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM PARTEROWY W MIEJSCOWOŚCI NOWE DOBRA NIEDALEKO CHEŁMNA!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

719 000 | 116 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 755/CNR/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu klimatyczny ,parterowy dom o powierzchni całkowitej 115,79m2 i użytkowej 95,24m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nowe Dobra ok 2km od Chełmna, powiat i gmina Chełmno, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek o prostej bryle wybudowany w technologii tradycyjnej, ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych,ocieplony styropianem o gr.15 cm i otynkowany ,tynkiem mineralnym cienkowarstwowym, Dach budynku wielospadowy,kopertowy,pokryty blachodachówką,obrynnowany. Cały budynek ogrzewany jest z zasobnika na ekogroszek, częściowo zamontowane zostało ogrzewanie podłogowe. Woda podprowadzona jest z wodociągów, na posesji został wbudowany zbiornik na ścieki(szambo 6,5m3). W budynku znajduje się garaż na jedno stanowisko i osobne pomieszczenie na kotłownię o łącznej powierzchni 20,55m2. Program użytkowy pomieszczeń HOL -15,90m2 SALON - 27,86m2 ANEKS - 8,53m2 WC - 2,72m2 POKÓJ -10,74m2 ŁAZIENKA -6,18m2 POKÓJ -10,32m2 POKÓJ -12,99m2 ŁĄCZNIE 95,24m2 KOTŁOWNIA - 4,85m2 GARAŻ - 15,70m2 Działka o powierzchni 1698 m2. Dom jest bardzo ciepły a do każdego pomieszczenia wchodzi się bezpośrednio z długiego korytarza. Poddasze jest bardzo dobrze ocieplone, na chwilę obecną nie użytkowe ale jest możliwość adaptacji wg potrzeb i pomysłów. Cała posesja jest ogrodzona, działka częściowo zagospodarowana, Okolica jest bardzo cicha, możliwość wypoczynku i relaksu. Polecam w szczególności rodzinom z dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem urokliwy dworek !!
DOM na WYNAJEM
DOM na WYNAJEM

DOM na WYNAJEM

Lipnica,

3 000 | 360 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 7/CNR/ODW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem piękna posiadłość położona w miejscowości Lipnica, gmina Dębowa Łąka, powiat Wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. W ofercie wynajmu: Dworek, murowany, parterowy z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 284m2, powierzchni całkowitej 359,88 m2. W skład nieruchomości wchodzą: I PIĘTRO weranda o powierzchni 7,15 m2 łazienka o powierzchni 7,38 m2 pomieszczenie wielofunkcyjne o powierzchni 25,96 m2 kuchnia o powierzchni 17,13 m2 pokój o powierzchni 16,93 m2 salon o powierzchni 35,28 m2 kuchnia letnia o powierzchni 11,90 m2 przedpokój o powierzchni 3,30 m2 korytarz + klatka schodowa o powierzchni 6,03 m2 korytarz o powierzchni 4,92 m2 pokój o powierzchni 15,31 m2 korytarz o powierzchni 12,06 m2 pokój o powierzchni 25,48 m2 pokój o powierzchni 18,24 m2 pokój o powierzchni 24,54 m2 Łącznie powierzchnia I piętra wynosi 231,61 m2 Powierzchnia parteru została podzielona na dwa mieszkania. Jeden z nich został w całości wyremontowany, zagospodarowany. Drugi z lokali wymaga remontu. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście. Idealne rozwiązanie na dwa samodzielne mieszkania jak również pod część mieszkalną i część działalności gospodarczej. PODDASZE pokój o powierzchni 12,53 m2 pokój o powierzchni 11,59 m2 pokój o powierzchni 20,31 m2 pokój o powierzchni 15,31 m2 pokój o powierzchni 17,16 m2 wędzarnia o powierzchni 3,08 m2 strych o powierzchni 4,91 m2 strych o powierzchni 8,35 m2 strych o powierzchni 14,74 m2 strych o powierzchni 16,93 m2 strych o powierzchni 3,36 m2 Łącznie powierzchnia poddasza wynosi 128,27 m2 Cała powierzchnia poddasza wymaga remontu. W skład nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczy, murowany, częściowo wyremontowany. Działka o powierzchni 5000m2. Częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się staw. Miesięczne koszty wynajmu: - 3000 zł odstępne - opłaty medialne wg zużycia - 3000 zł kaucja gwarancyjna Bardzo urokliwa nieruchomość, położona w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż urokliwy Dworek !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lipnica,

680 000 | 360 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 754/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż piękna posiadłość położona w miejscowości Lipnica, gmina Dębowa Łąka, powiat Wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. W ofercie sprzedaży: Dworek, murowany, parterowy z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 284m2, powierzchni całkowitej 359,88 m2. W skład nieruchomości wchodzą: I PIĘTRO weranda o powierzchni 7,15 m2 łazienka o powierzchni 7,38 m2 pomieszczenie wielofunkcyjne o powierzchni 25,96 m2 kuchnia o powierzchni 17,13 m2 pokój o powierzchni 16,93 m2 salon o powierzchni 35,28 m2 kuchnia letnia o powierzchni 11,90 m2 przedpokój o powierzchni 3,30 m2 korytarz + klatka schodowa o powierzchni 6,03 m2 korytarz o powierzchni 4,92 m2 pokój o powierzchni 15,31 m2 korytarz o powierzchni 12,06 m2 pokój o powierzchni 25,48 m2 pokój o powierzchni 18,24 m2 pokój o powierzchni 24,54 m2 Łącznie powierzchnia I piętra wynosi 231,61 m2 Powierzchnia parteru została podzielona na dwa mieszkania. Jeden z nich został w całości wyremontowany, zagospodarowany. Drugi z lokali wymaga remontu. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście. Idealne rozwiązanie na dwa samodzielne mieszkania jak również pod część mieszkalną i część działalności gospodarczej. PODDASZE pokój o powierzchni 12,53 m2 pokój o powierzchni 11,59 m2 pokój o powierzchni 20,31 m2 pokój o powierzchni 15,31 m2 pokój o powierzchni 17,16 m2 wędzarnia o powierzchni 3,08 m2 strych o powierzchni 4,91 m2 strych o powierzchni 8,35 m2 strych o powierzchni 14,74 m2 strych o powierzchni 16,93 m2 strych o powierzchni 3,36 m2 Łącznie powierzchnia poddasza wynosi 128,27 m2 Cała powierzchnia poddasza wymaga remontu i w chwili sprzedaży nie stanowi funkcji mieszkalnej. W cenie sprzedawanej nieruchomości również budynek gospodarczy, murowany, częściowo wyremontowany. Działka o powierzchni 5000m2. Częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się staw. Bardzo urokliwa nieruchomość, położona w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

136 000 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 868/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy ul. Toruńskiej. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,5m2. W skład lokalu wchodzą: salon kuchnia łazienka WC komunikacja Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach płytki, na ścianach gładź ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Lokal mieszkalny ogrzewany jest piecem kaflowym. Ciepła woda z pieca gazowego jednofunkcyjnego. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: wyposażenie łazienki Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 50 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji ) plus opłaty medialne. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie na parterze !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

169 000 | 35 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 867/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy M.C.Skłodowskiej. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Nieruchomość o łącznym obszarze 34,60 m2 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m2. W skład lokalu wchodzą: salon kuchnia łazienka z wc komunikacja Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 3,25m2. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach płytki, na ścianach gładź oraz tapety ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Lokal mieszkalny ogrzewany centralnie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 250 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci). Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie os.Kopernika
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 115/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na os. Kopernika w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie po remoncie, nowe podłogi, okna PCV, nowe instalacje, wyposażone w zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1100 zł - czynsz w wysokości 329 zł - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Możliwość umeblowania mieszkania. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona z WZ 2914m²
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Łunawy,

85 000 | 2914 m2
nr oferty: 527/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Małe Łunawy, gmina Chelmno powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 2914m2 w cenie 85.000zł. Wg wypisu z rejestru gruntów ziemia klasy R VI Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja, formy i zagospodarowanie terenu: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, z możliwością poddasza użytkowego - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni wyznaczonego terenu max.0,3 - Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. - wysokość głównej kalenicy max.8m - dostęp do drogi powiatowej poprzez projektowany zjazd Działka budowlana uzbrojona przylacza medii znajdują się w działce: - wodociąg- przyłącze z wodomierzem w działce - energetenergetyka- przyłącze w działce Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomość ( droga powiatowa Chelmno- Grudziądz) Cicha i spokojna lokalizacja, mnóstwo terenów zielonych, lasów.Bliska odległość od sklepów, marketu Dino, przychodnia lekarska, kościół, szkoła podstawowa. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż przestronne mieszkanie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

455 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 865/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,80 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka * WC * przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,13 m2 oraz dwie komórki na strychu o łącznej powierzchni 5,0 m2. Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po remoncie : okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź W cenie nieruchomości pozostaje całe wyposażenie mieszkania: - meble w kuchni, lodówka - pralka - meble w salonie, telewizor i kino domowe Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 600 zł. Mieszkanie wolne od 15 listopada, możliwość przepisania obecnej umowy najmu na nowego właściciela. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Ładne mieszkanie na parterze z balkonem!! WSPÓLNOTA!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

305 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 864/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego znajdującego się w Świeciu przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,6m2, natomiast powierzchnia użytkowa 47,5m2, zlokalizowane na parterze.Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,1m2 W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na parterze w bloku wielorodzinnym, ktorym zarządza wspólnota mieszkaniowa. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe drzwi wewnętrzne Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, brak pokoi przechodnich. Miesięczne koszty, utrzymania ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zryczałtowany gaz, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, ubezpieczenie mieszkania ) ok. 500 zł. w zależności od ilości zamieszkalych osób. Przed blokiem parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, bardzo zadbana, wyremontowana klatka schodowa, prężnie rozwijającą się i działająca Wspólnota mieszkaniowa. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronny dom w Chełmnie !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

649 000 | 225 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 751/CNR/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 203,81m2 i całkowitej 225,32m2 w miejscowości Chełmno. Zestawienie pomieszczeń: Garaż o powierzchni 17,7 m2 PARTER: - przedsionek o powierzchni 2,48 m2 - kuchnia o powierzchni 11,71 m2 - WC o powierzchni 1,95 m2 - hall o powierzchni 11,11 m2 - klatka schodowa o powierzchni 5,53 m2 - pokój dzienny o powierzchni 23,24 m2 - aneks jadalny o powierzchni 7,96 m2 - garaż 2 o powierzchni 18,48 m2 - kotłownia o powierzchni 15,24 m2 PIĘTRO - łazienka o powierzchni 7,08 m2 - kl. schodowa o powierzchni 7,2 m2 - hall o powierzchni 8,78 m2 - pokój o powierzchni 19 m2 - pokój o powierzchni 22,88 m2 - pokój o powierzchni 9,22 m2 - pokój o powierzchni 14,25 m2 Nieruchomość bardzo przestronna, zadbana i słoneczna. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Bardzo dobry stan techniczny domu. Ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny ). Idealne położenie, piękne widoki z tarasu na panoramę miasta. Działka o powierzchni 824 m2, w całości ogrodzona, zagospodarowana, liczne nasadzenia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.