zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Dom do remontu w miejscowości Krupocin !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Krupocin,

230 000 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: krupocin

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 85m2, w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat tucholski. Działka na której mieści się dom wynosi 1497m2 i jest w pełni ogrodzona. Nieruchomość wymaga remontu, w tym roku została wymieniona instalacja elektryczna , został wyremontowany korytarz oraz były odmalowane ściany. Okna pozostały drewniane. Na podłogach panele, kafle oraz linoleum. Ogrzewanie centralne C.O węgiel. Dom posiada strych, który może być użytkowany jako dodatkowe pokoje, lecz wymaga to remontu. Wejście do kotłowni bezpośrednio z domu. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:16,8 m2 1 pokój: 18 m2 2 pokój: 10 m2 3 pokój: 14 m2 Kuchnia:12m2 Łazienka: 5m2 Kotłownia: 4,5m2 Wiatrołap: 2 m2 Korytarz: 4 m2 Obok budynku znajuduje się garaż oraz składzik na opał. Posesja ma 2 bramy wjazdowe. Na około bardzo dużo zieleni, drzewa owocowe, krzewy oraz ogródek na warzywa. Media: woda miejska, prąd, szambo. Dom posiada również własne ujście wody, lecz wymaga to odświeżenia. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, przy głównej drodze Świecie-Tuchola. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Przemysław 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Hala z garażami oraz Budynek biurowo-usługowy
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

649 000 | 1312 m2
nr oferty: 1/CNR/OHS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Przechlewo, przy ul. Rzeczenickiej, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzi działka o łącznej powierzchni 6.315 m2 zabudowana halą, budynkiem biurowo-usługowym, 7 garażami oraz 9 garażami. Niezabudowany teren stanowi utwardzony nawierzchnią z kostki betonowej plac przy wjeździe o powierzchni ok.1200m2. Pozostały teren porośnięty trawą. Ogrodzenie z przodu kute. Z tyłu niekompletna siatka. Hala (budynki inne): - powierzchnia zabudowy 768m2 (48m x 16m) - bez okien - bez stropu - konstrukcja tradycyjna murowana (pustak 24) - 3 komory - na dachu blacha - 3 wjazdy samochodowe rozsuwane - w środku dwie przegrody z przejazdami - rok budowy 1999 Budynek biurowo-usługowy: - powierzchnia zabudowy 131,75m2 (8,5m x 15,5m) - parterowy z poddaszem - w stanie surowym - pustaki kerman - na podłodze jedna wylewka - bez podpiwniczenia - dachówka betonowa czerwona - okna plastikowe - instalacja miedziana - ogrzewanie (wyburzone piece) 7 garaży: - powierzchnia zabudowy 287,1m2 (9m x 31,9m) - garaże w zabudowie szeregowej - garaże z płyt korytkowych - dach pokryty eternitem 9 garaży: - powierzchnia zabudowy 125,12m2 (4,60m x 27,20m) - garaże w zabudowie szeregowej - murowane z białej cegły - na fundamencie - dach pokryty blachodachówką Dostępne media: woda, prąd, siła, kanalizacja. Idealne miejsce na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka nieobjęta miejscowym planem zagospodarowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ! Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Joanna 662 559 904 oraz na stronie internetowej www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

Działka budowlana w bardzo spokojnej okolicy!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stary Sumin,

210 000 | 5000 m2
nr oferty: stary sumin

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!! OFERTA WARTA UWAGI!!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana w miejscowości Stary Sumin, gmina Cekcyn powiat tucholski. Działka o wielkości 5000m2, w kształcie prostokąta. Działka jest uzbrojona w przyłącze energetyczne oraz posiada własny wodociąg. Działka nie posiada ogrodzenia. Ma dobre warunki gruntowe. Teren płaski, na którym rośnie już kilka drzew i krzewów. Aktualnie na działce znajduję się kontener i kilka budynków gospodarczych niezwiązanych z gruntem. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój od miejskiego zgiełku. Wokół nieruchomości znajduje się wiele lasów i jezior (najbliższe jezioro Cekcyńskie). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka w Cekcynie w urokliwym miejscu!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kruszka,

405 000 | 16200 m2
nr oferty: duza działka cekcyn

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!!! OFERTA WARTA UWAGI!!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż działkę w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat Tucholski. Działka, nieuzbrojona, nieogrodzona o wielkości 16 200 m2 w pięknej okolicy. Nieruchomość znajduję się w odległości ok.500 m od słynnego jeziora Cekcyńskiego. W gminie znajduje się szkoła, apteka i sklepy (ok. 1 km) Jest to teren płaski z suchym gruntem w kształcie prostokąta z bardzo dobrą drogą dojazdową. Działka częściowo jest objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego (zabudowa mieszkalna jednorodzinna). Media: Prąd - zasilanie w energię elektryczną z projektowanej stacji transformatorowej słupowej, Woda - zaopatrzenie w wodę z wodociągu wiejskiego, Kanalizacja - odprowadzenie ścieków do zbiorników szczelnych, do czasu możliwości podłączenia do kanalizacji. Jest to idealne miejsce dla osób, które poszukują spokojnego miejsca, oddalonego od miejskiego zgiełku. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

LOKAL W OSTROWITEM !!!!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Ostrowite,

78 000 | 192 m2
nr oferty: 42/CNR/OLS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Nieruchomość położona około 10 km od Chojnic w miejscowości Ostrowite, gmina Chojnice, województwo pomorskie Na sprzedaż budynek stanowiący odrębną nieruchomość w skład, której wchodzą pomieszczenie główne wraz zapleczem i WC oraz dwu poziomowe poddasze. Budynek z ogromnym potencjałem pod działalność gospodarczą. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 127.50 m2 Pomieszczenie główne 103,80 m2 Pomieszczenie zaplecza 21.00 m2 WC 1.50 m2 WC 1.50 m2 Pomieszczenie wspólne 1,20m2 Poddasze nieużytkowe Piwnica o powierzchni 12.90 m2 Nieruchomość jasna i przestronna, położona jest w centrum miejscowości ,przy głównej drodze ,po obu stronach jezdni chodnik ,po przeciwnej stronie szkoła, niedaleko znajduje się plac zabaw, w pobliżu kościół ,sklep , jezioro. STAN TECHNICZNY ORAZ MEDIA - budynek do remontu, - prąd, woda miejska, kanalizacja miejska. - przy posesji co najmniej jedno miejsce parkingowe. Doskonała lokalizacja na potrzeby własnej działalności ! SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Więcej informacji pod nr telefonu : Przemysław 698 186 973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Dom w Zdrojach-świetna lokalizacja!!!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Zdroje,

290 000 | 107 m2 | pokoi: 2
nr oferty: dom zdroje

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 80m2, w miejscowości Zdroje, powiat tucholski. Działka na której mieści się dom wynosi 1200 m2 i jest w pełni ogrodzona siatką. Nieruchomość bardzo zadbana, 10 lat temu został przeprowadzony generalny remont. Zostały wymienione okna, założona została nowa instalacja elektryczna, wstawiony nowy piec C.O węgiel. Wykonane na nowo gładzie na ścianach oraz zostały położone nowe kafle i panele. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:23 m2 Sypialnia: 15m2 Kuchnia: 8m2 Łazienka:5,4 m2 Kotłownia: 4,5m2 Wiatrołap: 4m2 W budynku mieści się również garaż o powierzchni 27m2 a nad nim strych. Obok domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz tzw. drewniak. Posesja ma 2 bramy wjazdowe. Na około bardzo dużo zieleni, drzewa owocowe, krzewy oraz ogródek na warzywa. Media: woda miejska, prąd, kanalizacja Dojazd drogą asfaltową. Istnieje możliwość rozbudowy domu(3 lata temu zostały złożone wnioski z pozytywną weryfikacją). Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, spokojna okolica, ok 5 km do jeziora Mukrz w Tleniu oraz 10 km do Cekcyna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

2 domy na jednej działce w Świeciu!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Świecie,

599 000 | 170 m2 | pokoi: 6
nr oferty: świecie dom

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną 2 domami mieszkalnymi o powierzchni 300m2 w miejscowości Świecie, powiat świecki woj. kujawsko-pomorskie. Budynki mieszczą się na działce o powierzchni 1550m2, częściowo ogrodzonej. Każdy dom składa się z: *3 pokoi *kuchni *łazienki *dodatkowo każdy z nich ma osobne wejście do kotłowni. Dokładne wymiary powierzchni użytkowych domu. Dom I: 1 pokój: 22m2 2 pokój: 18m2 3 pokój: 15,5m2 Łazienka: 12m2 Kuchnia: 9,5 m2 Dom II 1 pokój: 17m2 2 pokój: 20m2 3 pokój: 14m2 Łazienka: 6,5m2 Kuchnia: 9m2 W budynkach zostały wymienione okna, częściowo instalacja elektryczna oraz zostały wykonane gładzie w kilku pomieszczeniach. Zostały założone nowe płytki oraz panele. Budynki z zewnątrz wymagają generalnego remontu. Należy wymienić dach(położony eternit). Domy są ogrzewane piecem węglowym, woda gminna, założona jest kanalizacja. Dodatkowo do nieruchomości przynależy wolnostojący garaż o powierzchni 150 m2. Na działce znajduje się wiele drzew i krzewów. Nieruchomość znajduję w dobrej lokalizacji, dojazd drogą asfaltową. Nie daleko znajdują się sklepy i szkoły. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duży Obiekt !!
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Trzebcz Królewski,

6 000 000 | 7518 m2
nr oferty: 630/CNR/OOS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trzebcz Królewski, gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: 1/ Chlewnia o powierzchni użytkowej 1 525,67m2. Powierzchnia zabudowy budynku 1 658,00m2. Budynek chlewni jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, nie podpiwniczonym, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanlizacyjną do zbiornika bezodpływowego. 2/ Chlewnia o powierzchni użytkowej 1 517,15m2. Powierzchnia zabudowy budynku 1652,00m2. Budynek chlewni jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, nie podpiwniczonym, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanlizacyjną do zbiornika bezodpływowego. 3/ Chlewnia o powierzchni użytkowej 1 541,97m2. Powierzchnia zabudowy budynku 1670,00m2. Budynek chlewni jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, nie podpiwniczonym, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanlizacyjną do zbiornika bezodpływowego. 4/ Chlewnia o powierzchni użytkowej 1 501,67m2. Powierzchnia zabudowy budynku 1660,00m2. Budynek chlewni jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, nie podpiwniczonym, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanlizacyjną do zbiornika bezodpływowego. 5/ Budynek garażowo-wartsztatowy o powierzchni użytkowej 300,64m2. Powierzchnia zabudowy budynku 169,00m2. Budynek jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, z poddaszem użykowym, nie podpiwniczonym o konstrukcji tradycyjnej, murowanej.Stolarka okienna typu inwentarskiego, posadzki betonowe. 6/ Wiaty o powierzchni użytkowej: 185,40m2; 201,80m2 i 208,20m2. Budynki wiaty o konstrukcji stalowej, szkieletowej, jednokondygnacyjnej, nie podpiwniczone. Ściany z blachy stalowej, ocynkowanej, dach z dźwigarów stalowych. 7/ Zespół silosów. Silosy zbożowe o konstrukcji stalowej. Pojemność robocza 1 szt. silosu 150 ton.Połączone przenośnikami z koszem zasypowym. Silosy posiadają instalację odgromową. Objętość 4*150 t. 8/ Budynek wiaty nad koszem zasypowym o powierzchni użytkowej 139,20m2. Budynek o konstrukcji stalowej, szkieletowej, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony. Dach z dźwigarów stalowych kryty blachą fałdową. 9/ Budynek wagi wozowej o powierzchni użytkowej 7,06m2. Powierzchni zabudowy 9,00m2. Budynek wagi wozowej z wagą o nośności 50t.Budynek zbudowany w technologii tradycyjnej, murowanej. Stolarka okienna z profili PCV i drewnianych. Budynek wyposażony w następującą instalację: elektryczną. 10/ Budynek hydroforni o powierzchni użytkowej 16,17m2. Powierzchnia zabudowy 18,00m2. budynek hydroforni z wieżą ciśnień.Budynek zbudowany w technologi tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony w instalację: elektryczną i wodną. 11/ Budynek dworku o powierzchni użytkowej: Parter: 154,45m2. Poddasze: 90,83m2. Powierzchnia zabudowy 201,00m2. Budynek dworku mieszkalnego jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji tradycyjnej, murowanej.Budynek do kapitalnego remontu. 12/ Stodoła o powierzchni użytkowej 544,00m2. Powierzchnia zabudowana 594,00m2. Budynek stodoły jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji tradycyjnej, murowanej.Budynek do kapitalnego remontu. 13/ Budynek skupu żywca o powierzchni użytkowej 134,00m2. Powierzchnia zabudowy 151,00m2. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Dach jednospadowy, stalowy, kryty blachą trapezową.Posadzki betonowe. 14/ Budynek garażu wielosegmentowy o powierzchni użytkowej 115,00m2. Powierzchnia zabudowy 144,00m2. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Dach jednospadowy. 15/ Budynek mieszkalno-gospodarczy o powierzchni użytkowej 860,10m2 w tym powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi 369,40m2. Powierzchnia zabudowy 117,00m2 +99,00m2. Budynek mieszkalny jest budynkiem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, nie podpiwniczony, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Dach odeskowany, kryty papą.Stolarka okienna drewniana i częściowo PCV. Łącznie 4 lokale mieszkalne o powierzchni łącznej 151,30m2 mają następujące powierzchnie użytkowe: 38,24m2; 34,45m2; 35,93m2; 42,68m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą grunty orne: Działka nr geodezyjny 26/1 o powierzchni 10,32 ha. Rodzaj użytków: RIIIa 3,74 ha; B-RIIIa 1,15 ha; RIVa 5,35 ha; N O,08 ha. Działka nr geodezyjny 28/6 o powierzchni 0,3019 ha. Rodzaj użytków: B-RIVa 0,3019 ha. Działka nr geodezyjny 28/8 o powierzchni 0,6122 ha. Rodzaj użytków: RIVa 0,4558 ha; RV 0,1564 ha. Działka nr geodezyjny 28/9 o powierzchni 9,6791 ha. Rodzaj użytków: RIVa 8,1208a; RV 1,3590 ha; N 0,1993 ha. Działka nr geodezyjny 28/10 o powierzchni 2,1441 ha. Rodzaj użytków: RIVa 0,9932 ha; Br-IVa 1,1509 ha. Działka nr geodezyjny 28/11 o powierzchni 10,1009 ha. Rodzaj użytków: RIII 2,7046 ha; B-RIIIa i IVa 1,7517 ha; RIVa 4,363 ha; Lz 1,1971 ha; W 0,8503 ha. ŁĄCZNA POWIERZCHNIA GRUNTÓW: 33,1582 HA. Działki położone są na terenie wiejskim. Dojazd do posesji z drogi publicznej. Cała nieruchomość stanowi zwartą całość. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chojnicach !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chojnice,

219 000 | 44 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 727/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo- własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w Chojnicach, województwo pomorskie. Mieszkanie położone na trzecim piętrze. Lokal o powierzchni 43,80 m2, w jego skład wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z WC przedpokój Lokal mieszkaniowy w dobrym stanie technicznym. Okna PCV, na podłogach panele i płytki. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie bardzo słoneczne, ustawne. Miesięczne koszty utrzymania 420 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmiecie, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Urokliwy dom na wynajem zaledwie 3km od centrum Świecia
DOM na WYNAJEM
DOM na WYNAJEM

DOM na WYNAJEM

Sulnowo,

4 000 | 157 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3/CNR/ODW

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! GODNA POLECENIA !! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 157,2 oraz powierzchni użytkowej 95,3 parterowy z garażem w bryle budynku bez poddasza użytkowego, niepodpiwniczony,znajdujący się w Sulnowie powiat świecki,woj.kujawsko-pomorskie. Prezentowana nieruchomości położona jest na działce w pełni zagospodarowanej(trawa z rolki od frontu),w tylnej części siana,częściowo ogrodzona o powierzchni 1015m2 w kształcie prostokąta,teren płaski. Dom wybudowany wg.projektu ``URODZIWY WARIANT I `` i urządzony w 2019r z najwyższej jakości materiałów: - fundamenty wylane 2m pod ziemią - materiał budowlany: gazobeton suporeks - docieplony grafitowym styropianem grubości 20/30cm - dach dwukopertowy ocieplony wełną mineralną - dach pokryty dachówką ceramiczną - okna PCV trzy szybowe - drzwi zewnętrzne antywłamaniowe dębowe - C.O podłogowe w każdym pomieszczeniu - piec zasypowy z podajnikiem firmy STALMARK na pellet( na gwarancji) - dodatkowo zamontowane grzejniki - w salonie kominek opalany drewnem W skład budynku mieszkalnego wchodzą następujące pomieszczenia: wiatrołap o powierzchni 5,62m2 - korytarz o powierzchni 10,46m2 - salon o powierzchni 31 m2 - kuchnia o powierzchni 10,42m2 - sypialnia o powierzchni 12,52m2 - sypialnia o powierzchni 14,80m2 - łazienka o powierzchni 7,46m2 - przejście do garażu o powierzchni 3,02m2 - garaż o powierzchni 27m2 - kotłownia o powierzchni 9,56m2 - taras o powierzchni 25 m2 Stan techniczny nieruchomości: Instalacja Inteligentnego domu - sterowanie ze smartphone lub tabletu (iOS/Android) - sterowanie ogrzewaniem, temperatura ustawiana na każde pomieszczenie indywidualnie - sterowanie oświetleniem - sterowanie systemem nawadniania ogrodu W najbliższym czasie dom mieszkalny będzie sukcesywnie wykańczany i zostanie zamontowane: - dokończenie ogrodzenia od strony frontowej wraz z bramą wjazdową - schody tarasu - sterowanie bramami - sterowanie furtką / drzwiami - oświetlenie sterowane z czujkami ruchu - sterowanie alarmem obraz przekazywany na smartphone lub tablet. Alarm - czujki ruchu - kontaktrony w oknach Instalacja fotowoltaiczna - sterowanie z Inteligentnego domu - każde pomieszczenie sterowane indywidualnie Dom w pełni wyposażony (kuchnia, łazienka,salon) w sprzęt AGD.Wykończony w wysokim standardzie z najlepszej jakości materiałów Kaucja zwrotna gwarancyjna w wysokości 4000zł+ opłaty media (wg.zużycia) Jest to doskonała propozycja dla osób zmęczonych zgiełkiem miasta, poszukujących ciszy i spokoju, ceniących nowoczesne wnętrza, potrafiących zachwycać się bliskimi relacjami z otaczającym ogrodem, przestronnością wnętrz i ich integracyjnym charakterem. W bezpośrednim sąsiedztwie widoczna zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz tereny zielone. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie w Kamienicy w Wąbrzeźnie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

250 000 | 129 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 723/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji ! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Wąbrzeźno przy ul. Królowej Jadwigi. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne,obiekty rekreacyjne. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Budynek jest rodzaju: kamienica. Powierzchnia całkowita lokalu mieszkalnego wynosi 129,19 m2; powierzchni użytkowa 121,20m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia oraz łazienka. Powierzchnie pomieszczeń: Pokój o powierzchni 24,98m2 Pokój o powierzchni 29,19m2 Pokój o powierzchni 17,61m2 Garderoba o powierzchni 8,75m2 Kuchnia o powierzchni 8,53 plus jadalnia 3,65m2 Łazienka o powierzchni 3,38m2 Przedpokój o powierzchni 7,6m2 Strych o powierzchni 16,61m2 Kotłownia o powierzchni 2,54m2 Do nieruchomości przynależy , piwnica, strych,kotłownia Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Budynek 2 piętrowy wybudowany w roku 1900. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. węglowe. Standard wykończenia: dobry. Rodzaj podłogi: panele,wykładzina. Rodzaj okien: plastikowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Piękny, nietuzinkowy dom na sprzedaż 3km od Świecia
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sulnowo,

890 000 | 157 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 680/CNR/ODS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! GODNA POLECENIA !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 157,2 oraz powierzchni użytkowej 95,3 parterowy z garażem w bryle budynku bez poddasza użytkowego, niepodpiwniczony,znajdujący się w Sulnowie powiat świecki,woj.kujawsko-pomorskie. Prezentowana nieruchomości położona jest na działce w pełni zagospodarowanej(trawa z rolki od frontu),w tylnej części siana,częściowo ogrodzona o powierzchni 1015m2 w kształcie prostokąta,teren płaski. Dom wybudowany wg.projektu ``URODZIWY WARIANT I `` i urządzony w 2019r z najwyższej jakości materiałów: - fundamenty wylane 2m pod ziemią - materiał budowlany: gazobeton suporeks - docieplony grafitowym styropianem grubości 20/30cm - dach dwukopertowy ocieplony wełną mineralną - dach pokryty dachówką ceramiczną - okna PCV trzy szybowe - drzwi zewnętrzne antywłamaniowe dębowe - C.O podłogowe w każdym pomieszczeniu - piec zasypowy z podajnikiem firmy STALMARK na pellet( na gwarancji) - dodatkowo zamontowane grzejniki - w salonie kominek opalany drewnem W skład budynku mieszkalnego wchodzą następujące pomieszczenia: - wiatrołap o powierzchni 5,62m2 - korytarz o powierzchni 10,46m2 - salon o powierzchni 31 m2 - kuchnia o powierzchni 10,42m2 - sypialnia o powierzchni 12,52m2 - sypialnia o powierzchni 14,80m2 - łazienka o powierzchni 7,46m2 - przejście do garażu o powierzchni 3,02m2 - garaż o powierzchni 27m2 - kotłownia o powierzchni 9,56m2 - taras o powierzchni 25 m2 Stan techniczny nieruchomości: Instalacja Inteligentnego domu - sterowanie ze smartphone lub tabletu (iOS/Android) - sterowanie ogrzewaniem, temperatura ustawiana na każde pomieszczenie indywidualnie - sterowanie oświetleniem - sterowanie systemem nawadniania ogrodu W najbliższym czasie dom mieszkalny będzie sukcesywnie wykańczany i zostanie zamontowane: - dokończenie ogrodzenia od strony frontowej wraz z bramą wjazdową - schody tarasu - sterowanie bramami - sterowanie furtką / drzwiami - oświetlenie sterowane z czujkami ruchu - sterowanie alarmem obraz przekazywany na smartphone lub tablet. Alarm - czujki ruchu - kontaktrony w oknach Instalacja fotowoltaiczna - sterowanie z Inteligentnego domu - każde pomieszczenie sterowane indywidualnie Bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości !! Jest to doskonała propozycja dla osób zmęczonych zgiełkiem miasta, poszukujących ciszy i spokoju, ceniących nowoczesne wnętrza, potrafiących zachwycać się bliskimi relacjami z otaczającym ogrodem, przestronnością wnętrz i ich integracyjnym charakterem. W bezpośrednim sąsiedztwie widoczna zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz tereny zielone. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Tanie działki budowlane w Stolnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolno,

37 500 | 851 m2
nr oferty: 415/CNR/OGS

! OFERTA TYLKO U NAS !! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą naszego biura.Na sprzedaż posiadamy działki budowlane w miejscowości Stolno w powiecie chełmińskim.W ofercie posiadamy kilka działek budowlanych o różnych wielkościach w różnych cenach.Wszystkie działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego wraz z drogą wewnętrzną. W ofercie przedstawiamy nieruchomość gruntową niezabudowaną powierzchni 851 m2 nieuzbrojoną objętą MPZP, który ustala następujące wskaźniki kształtowania form zabudowy: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca - powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 40% - max. wysokość zabudowy 10 m - max.wys.zabudowy towarzyszącej 6,5 m - max. Szerokość elewacji frontowej 16 m - dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 30-45° Dojazd do działek drogą gminną asfaltową później drogą wewnętrzną. Media w drodze: - sieć elektryczna - woda gminna - kanalizacja gminna - sieć gazowa Bardzo dobra lokalizacja,w pobliżu szkoła podstawowa, market, sklepy, przychodnia, urząd gminy, kościół,stacje paliw,tyko 9 km od miasta Chełmna,30 km od Torunia,20 km od Grudziądza. Możliwość zakupu większej ilości działek geodezyjnych o różnej wielkości w różnych cenach Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.