zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Sprzedaż nieruchomości gruntowej z WZ Klamry o pow.4478 m² !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

224 000 | 4478 m2
nr oferty: 501/CNR/OGS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4478 m2 położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze działki. Nieruchomość gruntowa częściowo uzbrojona, media znajdują się: - przyłącze wody w działce - przyłącze energetyczne w sąsiedniej działce - zaprojektowany zjazd z drogi gminnej Do sprzedawanej nieruchomości gruntowej zostały wydane Warunki Zabudowy, które ustalają: - budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, wolnostojący, z poddaszem użytkowym - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni terenu max. 0,3 - nieprzekraczalną linia zabudowy- załącznik foto - szerokość elewacji frontowej max. 15 m - geometria dachu- dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20°--45° - wysokość głównej kalenicy od poziomu terenu max.9 m - kanalizacja- przydomowa oczyszczalnia ścieków Bardzo dobre położenie nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem bliska odległość od miasta Chełmna zaledwie 4 km. Wokół tereny zielone jak również wolnostojące domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar - tel: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Klamry 2238 m² z WZ !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

127 000 | 2238 m2
nr oferty: 500/CNR/OGS

! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2238 m2 położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość gruntowa nieuzbrojona, media znajdują się: - przyłącze wody w drodze tuż przy granicy działki - przyłącze energetyczne w sąsiedniej działce - zaprojektowany zjazd z drogi gminnej Do sprzedawanej nieruchomości gruntowej zostały wydane Warunki Zabudowy, które ustalają: - budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, wolnostojący, z poddaszem użytkowym - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni terenu max. 0,3 - nieprzekraczalną linia zabudowy- załącznik foto - szerokość elewacji frontowej max. 15 m - geometria dachu- dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20°--45° - wysokość głównej kalenicy od poziomu terenu max.9 m - kanalizacja- przydomowa oczyszczalnia ścieków Bardzo dobre położenie nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem bliska odległość od miasta Chełmna zaledwie 4 km. Wokół tereny zielone jak również wolnostojące domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar - tel: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Na sprzedaż dom o pow.100 m² do remontu nad j.Ostrowickim
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ostrowite,

120 000 | 110 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 743/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, bliźniak, z poddaszem użytkowym. Idealna do wypoczynku znajdująca się w odległości 400 m od jeziora Ostrowieckiego. Nieruchomość położna w miejscowości Ostrowite, gmina Lniano, powiat Świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Na działce o powierzchni 582 m2 wybudowany dom jednorodzinny, bliźniak częściowo podpiwniczony. W skład sprzedawanej działki wchodzi: - Dom mieszkalny z poddaszem użytkowym do kapitalnego remontu o pow. całkowitej 110 m - Osobno wybudowane pomieszczenie gospodarcze przerobione na pokój - Garaż Budynek gospodarczy z garażem zostala wydana decyzja do rozbiórki Działka o powierzchni 582 m2, w całości ogrodzona, znajduje się w centrum wsi. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd. Sprzedawana nieruchomość znajduje się ok.400 m od jeziora Ostrowieckiego, w pięknej cichej okolicy, wokół lasów i jezior. Gmina Lniano położona w samym sercu Borów Tucholskich. Idealna nieruchomość do zaaranżowania wg własnych potrzeb i gustu, znakomicie nadajaca się na wypoczynek lub inwestycję. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar - tel: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Na sprzedaż działka w Klamrach z WZ o powierzchni 2970 m² !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

149 000 | 2970 m2
nr oferty: 499/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2970 m2 położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze działki. Nieruchomość gruntowa nieuzbrojona, media znajdują się: - przyłącze wody w drodze tuż przy działce - przyłącze energetyczne w sąsiedniej działce - zaprojektowany zjazd z drogi gminnej Do sprzedawanej nieruchomości gruntowej zostały wydane Warunki Zabudowy, które ustalają: - budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, wolnostojący, z poddaszem użytkowym - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni terenu max. 0,3 - nieprzekraczalną linia zabudowy- załącznik foto - szerokość elewacji frontowej max. 15 m - geometria dachu- dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20°--45° - wysokość głównej kalenicy od poziomu terenu max.9 m - kanalizacja- przydomowa oczyszczalnia ścieków Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmna zaledwie 4 km. Wokół tereny zielone jak również wolnostojące domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar - tel: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych.Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe 2 pokoje, na parterze wraz z działką 500 m² !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sartowice,

166 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 849/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Sartowicach, powiat: świecie, gmina: świecie, woj.kuj-pom. Lokal mieszkalny bezczynszowy zlokalizowany na parterze o powierzchni użytkowej 49,89m2. Jest to kompleks mieszkań w budynku wielorodzinnym, piętrowym.Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, wykonana termomodernizacja oraz remont dachu. W cenie sprzedawanej nieruchomości jest również działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2 z osobną księgą wieczystą. W skład powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wchodzą: - przedpokój o powierzchni 5,24m2 - kuchnia o powierzchni 7.05m2 - łazienka o powierzchni 2,3m2 - pokój 1 o powierzchni 19,3m2 - pokój 2 o powierzchni 12,9m2 - spiżarnia o powierzchni 3,1 m2 w której znajduje się piec centralnego ogrzewania Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Na podłogach panele podłogowe, terakota, nowe drzwi wewnętrzne. Przed budynkiem znajduje się jedno miejsce postojowe na auto. Miesięczne koszta utrzymania na dwie osoby to jedynie 140zł (fundusz remontowy, administracyjny, wywóz odpadów komunalnych W mieszkaniu zamontowane C.O- piec centralnego ogrzewania znajduje się w spiżarni.Nowe okna PCV. Dach w dobrym stanie pokryty papą termozgrzewalną. Przyłącza w mieszkaniu: - woda gminna - kanalizacja gminna - elektryka - gaz ( butla) Wszystkie instalacje w mieszkaniu zostały wymienione na nowe w 2018r. Mieszkanie przestronne, słoneczne, dwustronne w zacisznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku a zarazem w bliskiej odległości od miasta Świecie.Wokół mnóstwo terenów zielonych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa tel.608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul.Klasztorna 15 oraz Chełmnie przy ul. Rynek 19. Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z wydanymi WZ o pow.1485 m² !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

82 000 | 1485 m2
nr oferty: 498/CNR/OGS

! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1485 m2 położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość gruntowa nieuzbrojona, media znajdują się: - przyłącze wody w drodze tuż przy działce - przyłącze energetyczne w sąsiedniej działce - zaprojektowany zjazd z drogi gminnej Do sprzedawanej nieruchomości gruntowej zostały wydane Warunki Zabudowy, które ustalają: - budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, wolnostojący, z poddaszem użytkowym - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni terenu max. 0,3 - nieprzekraczalną linia zabudowy- załącznik foto - szerokość elewacji frontowej max. 15 m - geometria dachu- dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20°--45° - wysokość głównej kalenicy od poziomu terenu max.9 m - kanalizacja- przydomowa oczyszczalnia ścieków Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmna zaledwie 4 km. Wokół tereny zielone jak również wolnostojące domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu :Waldemar - tel: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Piękne,nowoczesne mieszkanie na parterze na nowo powstałym osiedlu przy ul. Hallera Świecie!
Salon
Aneks kuchenny

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

459 000 | 60 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 848/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERTA TYLKO U NAS !! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 55,87m2. Lokal znajduje się na nowo powstałym osiedlu przy ul. Hallera w Świeciu. Budynek pięciokondygnacyjny, mieszczący 16 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się m.in prywatne przychodnie lekarskie,orlik,starostwo, miejski plac zabaw,osiedlowe sklepy oraz market Biedronka. Mieszkanie składa się z salonu a aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, dużego korytarza i balkonu. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 2,60m2. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 22,45m2 Sypialnia 12,34m2 Łazienka 6,90m2 Korytarz 11,58m2 Balkon 5,85m2 Mieszkanie jest stylowo umeblowane a na korytarzu znajduje się duża,pakowna szafa typu komandor. Balkon jest duży z możliwością adaptacji na własne potrzeby( możliwość zamontowania schodów do zejścia na działkę przed mieszkaniem). Teren przed balkonem można zagospodarować na prywatny ogródek. Do lokalu użytkowego należy udział w gruncie pod nieruchomością. Koszty utrzymania mieszkania na miesiąc to ok 430 zł na 3 osoby( śmieci,woda, ogrzewanie, fundusz remontowy itp) plus energia elektryczna. Do nieruchomości przynależy prywatne miejsce parkingowe na jedno auto. Osiedle jest czyste, przed budynkiem kostka brukowa. Wjazd został zabezpieczony szlabanami,dodatkowo zamontowano monitoring. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż kawalerka na parterze w Chełmnie. 31,66 m² !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

99 000 | 32 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 847/CNR/OMS

! Polecamy !! Polecamy !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Chełmnie przy ul. Wojska Polskiego Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,66 m2 znajdujące się na parterze. Kamienica odnowiona,wykonana termomodernizacja, zadbana, wyremontowana klatka schodowa, nowy dach. Mieszkanie wymaga remontu i odświeżenia oraz aranżacji wg własnych potrzeb. W skład sprzedawanego lokalu mieszkalnego wchodzą: pokój łazienka z wc przedpokój wspólny dzielony wraz z innym lokatorem kuchnia Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo niskie koszty utrzymania, miesięcznie 140 zł/1 os ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, śmieci, kanalizacja ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od centrum miasta,bliska odległość od instytucji użyteczności publicznej. Idealne mieszkanie pod inwestycję ( wynajem ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż dom w Świeciu !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Świecie,

680 000 | 200 m2
nr oferty: 742/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Świeciu przy ul. H. Wieniawskiego. Dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 180 m2. Działka o powierzchni 70 m2. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - wiatrołap - salon - aneks kuchenny - wc - taras PIĘTRO: - pokój - pokój - łazienka - komunikacja - balon PODDASZE: - pokój - pokój - otwarta przestrzeń typu "open space" Stan nieruchomości dobry, okna PCV, na podłogach płytki i panele. Na ścianie gładź. Bardzo ładne, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Budynek mieszkalny podpiwniczony, w części piwnicznej kotłownia (piec dwufunkcyjny na gaz), pralnia, garaż Cała działka ogrodzona, częściowo zagospodarowana (krzewy ozdobne). Bardzo dobra lokalizacja. Bliska odległość do: Instytucji Użyteczności Publicznej, sklepów, szkól. Spokojne i zadbane osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, bezpośrednio z drogi asfaltowej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna 698-106-825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

329 000 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 846/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego nr 75A. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,38m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z wc * pokój * przedpokój Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę o powierzchni 4,24m2. Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po kapitalnym remoncie: nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź i cegła nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne W cenie nieruchomości pozostaje: * zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD * zabudowa typu ,, Komandor " * wyposażenie łazienki Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, nowoczesny, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 450 zł. Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 500 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 112/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony w Świeciu ul.Polna. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,50m2 W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 17,00m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 12,59m2 łazienka z WC o powierzchni użytkowej 3,77m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 6,66m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 7,49m2 Mieszkanie posiada przestronny balkon typu ,, Loggia" oraz przynależną piwnicę. Nieruchomość położona na drugim piętrze. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne oraz czynsz w wysokości 1500 zł - opłaty medialne wg zużycia wg stanu licznika ( prąd ) Kaucja gwarancyjna w wysokości 3000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 3 pokojowe po remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

298 000 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 845/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! POLECAMY !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego nr 73A. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,4 m2 W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z wc * pokój * przedpokój Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę o powierzchni 3,5 m2 Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po kapitalnym remoncie: nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowa. okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź i cegła nowe drzwi wewnętrzne W cenie nieruchomości pozostaje: * zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD * zabudowa typu ,, Komandor " w przedpokoju i pokojach * wyposażenie łazienki Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, nowoczesny, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, brak pokoi przechodnich. Miesięczne koszty ok.500 zł/4 osoby, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Bardzo dobra lokalizacja w centrum "Marianek" Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Nieruchomość godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka rekreacyjna z Księgą Wieczystą
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

370 000 | 3908 m2
nr oferty: 497/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomości gruntowa niezabudowana ( działka rekreacyjna ) o powierzchni 3906 m2 znajdująca się w Świeciu, powiat świecki, woj.kujawsko- pomorskie. Działka nieruchomość w pełni uzbrojona (doskonała na rekreację i agroturystykę) położona 1km od centrum Świecia w doskonałym krajobrazie rozlewisk rzeki Wisły rzeki Wdy w pobliżu Zamku. Media: - Woda pitna z odwiertu głębinowego (co daje niezależność dla domu wielorodzinnego i deszczownie na działce przy minimalnym koszcie) - Kanalizacja: Szambo z atestem sanitarnym dwukomorowe (osadnik i przelew) betonowe 6000l (6m3) - Prąd na posesji (działka ma doskonałe i otwarte położenie, naświetlenia wschód - Południe - zachód dla ustawienia Paneli Słonecznych by zyskać niezależność energetyczną i grzewczą.) - Droga asfaltowa do bramy działki. - Kształt działki w kwadracie - droga wjazdowa na terenie działki o szerokości 4m i długości 60m (do punktu przewidzianej budowy) utwardzona grubą warstwą gruzu. - Powierzchnia 3908 m2 Nr. działki 2331/58 . Własność (działka posiada Ksiege Wieczystą) z jednym właścicielem. - Pełne ogrodzenie nieruchomości wraz z bramą wjazdową i potężne słupki betonowe . Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od centrum miasta,bliska odległość od instytucji użyteczności publicznej. Idealna nieruchomość pod inwestycję. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.