zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie oś. Kopernika !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

299 000 | 58 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 810/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Mieszkanie położone w Chełmnie oś. Kopernika. Nieruchomość położona na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,90m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon z wyjściem na balkon sypialnia pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Lokal mieszkaniowy po remoncie. Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe piony wodno-kanlizacyjne, okna PCV. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje całe wyposażenie: zabudowa kuchenna szafy typu ,,Komandor `` wyposażenie łazienki Mieszkanie bardzo estetyczne, słoneczne i funkcjonalne. W cenie sprzedawanej nieruchomości miejsce parkingowe przed blokiem. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 550,00 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci, podatek od lokalu mieszkalnego). Dodatkowo w ofercie sprzedaży lokalu mieszkalnego wyposażenie siłowni. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Człuchowie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Człuchów,

398 000 | 123 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 809/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu na sprzedaż odrębną własność lokalu mieszkalnego trzypokojowego znajdującego się w Człuchowie przy ul. Kościuszki 10a , o powierzchni użytkowej 76,80 m2. Nieruchomość znajdująca się na wysokim parterze w budynku dwurodzinnym. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Do sprzedawanego mieszkania przynależy garaż murowany wolnostojący o powierzchni 20,40 m2 oraz piwnica o łącznej powierzchni 22,47 m2 , a także pomieszczenie gospodarcze na parterze o powierzchni 3,73 m2 Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po generalnym remoncie. Funkcjonalny układ pomieszczeń, brak pokoi przechodnich, mieszkanie dwustronne, słoneczne, przestronne. W skład prezentowanego mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: Kuchnia o powierzchni 10,40 m2 Przedpokój o powierzchni 5,04 m2 Łazienka o powierzchni 3,47 m2 Salon o powierzchni 23,40 m2 Sypialnia o powierzchni 16,90 m2 Pokój (poddasze) o powierzchni 18,24 m2 Stan techniczny: - wymienione okna PCV - na podłogach panele oraz płytki - nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - wymienione instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne - na ścianach płyty gipsowo-kartonowe - C.O/ciepła woda z kotłowni W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje szafa z zabudowie w sypialni, meblościanka w salonie oraz zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami AGD (lodówka, zmywarka o szer. 60cm, piekarnik, kuchnia gazowa). Wyposażenie łazienki : kabina prysznicowa , wc kompakt , umywalka z szafką, lustro, grzejnik drabinkowy. Bardzo dobry stan techniczny budynku. Piec na olej opałowy marki Buderus, znajdujący się w piwnicy. Wejście do piwnicy z klatki schodowej oraz dodatkowo osobne wejście z zewnątrz budynku. Możliwość podłączenia ogrzewania gazowego. Garaż posiada bramę otwieraną na pilota. W ubiegłym roku wykonano nowe ogrodzenie wraz z furtką i bramą wjazdową przesuwną otwieraną na pilota. Wyłożona została trawa z rolki, posadzone tuje z dodatkowym wężem wodnym. Przed domem wyłożona została w znacznej części kostka z polbruku. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Do nieruchomości prowadzi ulica osiedlowa. Mieszkanie bardzo estetyczne, przytulne i słoneczne. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Joanna: 662- 559- 904 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana w Boluminku k. Dąbrowy Chełmińskiej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Boluminek,

160 000 | 7400 m2
nr oferty: 469/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Boluminku, gmina Dąbrowa Chełmińska, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 7400 m2 . Do nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy. Warunki zabudowy obejmują: budowę czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą. obiekty wolnostojące, maksymalnie do dwóch kondygnacji nadziemnych w tym poddasze użytkowe, z dopuszczeniem podpiwniczenia i garażu wbudowanego lub zespolonego, maksymalna powierzchnia zabudowy (jednego budynku) - 200 m2 geometria dachu - dwu lub wielospadowy. Bardzo dobre położenie nieruchomości, przy głównej ulicy, dojazd drogą gminną. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu: Anna nr 698 - 106- 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztornej 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż mieszkanie os.F.Raszei !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

275 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 808/CNR/OMS

Nowa niższa cena sprzedaży !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położone w Chełmnie os.F.Raszei. Nieruchomość położona na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50 m2 i całkowitej 53,15 m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Lokal mieszkaniowy posiada balkon oraz piwnicę o powierzchni 4,65 m2. Mieszkanie słoneczne i funkcjonalne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 570 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka/ teren inwestycyjny o powierzchni 16,95ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kozłowo ,

2 200 000 | 160950 m2
nr oferty: 466/CNR/OGS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Działka/teren inwestycyjny magazynowo- biurowy z ogromną działką o powierzchni 16,95 ha Na sprzedaż prezentowany teren inwestycyjny magazynowo-biurowy składający się z kilku działek o łącznej powierzchni 16,95ha.Działka zabudowana jest to teren po byłej cegielni, znajdująca sie w Kozłowie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. W skład zabudowań wchodzą następujące budynki: * portiernia o kubaturze 38 m murowana z cegły o grubości 25 cm, otynkowana obustronnie, stropodach pokryty papą. * budynek socjalno biurowy o kubaturze 2390 m, dwukondygnacyjny całkowicie podpiwniczony, murowany z cegły kratówki i dziurawki, obustronnie otynkowany, stropodach pokryty papą, schody żelbetowe wylewane, posadzki betonowe pokryte wykładziną PCV, lastryko, węzły sanitarne na korytarzach, instalacje elektryczne, odgromowa, wod-kan, C.O piecem zasypowym na ekogroszek. * budynek fabryczny z piecem i obudową o kubaturze 8100m * 3× suszarnia naturalna o kubaturach 789 m/789 m/829 m Według wypisu z rejestru gruntów: - dr- drogi 0,0277ha - Ls/Lz- lasy oraz tereny zadrzewione i zakrzewione 1,4125ha - N- nieużytki 4,6357ha - Ps- pastwiska trwałe: - PsV 0,7574ha - PsVI 0,6847ha - Ba- tereny przemysłowe 2,4470ha - R - grunty orne: - IVa 0,2350ha - IVb 0,8107ha - V 2,1795ha - VIz 3,2632ha Wszystkie media doprowadzone do nieruchomości: - instalacje wod-kan z sieci miejskiej - instalacja elektryczna o mocy przyłączeniowej 170 KW/doba - instalacje odgromowe Bardzo dobre położenie nieruchomości przy nowo powstałej trasie szybkiego ruchu S5, 15 km od węzła autostrady A1 Nowe Marzy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

260 000 | 50 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 807/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położone w Chełmnie ul. J.Słowackiego Nieruchomość położona na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,40 m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Lokal mieszkaniowy posiada piwnicę. W mieszkaniu przeprowadzony generalny remont kuchni i łazienki. Umeblowanie kuchni pod zabudowę pozostaje. Mieszkanie słoneczne i funkcjonalne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 420 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna: 698 - 106- 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul.Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilne

NA SPRZEDAŻ DOM Z LOKALEM USŁUGOWYM W MIEJSCOWOŚCI KOCZAŁA
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koczała,

418 000 | 214 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 719/CNR/ODS

!! OFERTA GODNA POLECENIA !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z lokalem użytkowym, położony w miejscowości Koczała przy ul. Człuchowskiej, województwo pomorskie, powiat człuchowski, gmina Koczała. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 300 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 166 m2 oraz budynkiem gospodarczym z garażem i kotłownią. Budynek to unikatowy przedwojenny dom parterowy z poddaszem użytkowym wraz z lokalem usługowym. Atutem nieruchomości jest część usługowa, o powierzchni 48 m2, której powierzchnie można formować według własnych potrzeb. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą następujące pomieszczenia: PARTER - Korytarz o powierzchni 5,61m2 - Przedpokój o powierzchni 6,14m2 - Kuchnia o powierzchni 14,01m2 - Łazienka o powierzchni 4,82m2 - Salon o powierzchni 19,62 m2 - Pomieszczenie gosp. o powierzchni 6,50 m2 PIĘTRO - Komunikacja o powierzchni 6,94m2 - Pokój 1 o powierzchni 14,35m2 - Kuchnia o powierzchni 11,92m2 - Pokój 2 o powierzchni 19,60m2 - Salon o powierzchni 32,83m2 - Sypialnia o powierzchni 18,60 m2 - Łazienka o powierzchni 4,83 m2 W skład lokalu użytkowego wchodzą następujące pomieszczenia: - Pomieszczenie usługowe (użytkowane jako sala główna) o powierzchni 45,43 m2 - wc o powierzchni 3 m2 Stan techniczny budynku: - Budynek po termomodernizacji (docieplony styropianem, wykonana elewacja) - Dach pokryty papą termozgrzewalną oraz położona blachodachówka - Drewniane stropy - Budynek niepodpiwniczony Stan techniczny lokalu mieszkalnego: - Wymienione wszystkie okna PCV - Wymienione instalacje - C.O/ciepła woda z kotłowni - Na podłogach panele oraz płytki - Na ścianach gładź gipsowa - Wodociąg gminny - Kanalizacja W budynku mieszkalnym za parterze znajduje się lokal użytkowy, z niezależnym wejściem. W obecnej chwili lokal jest przystosowany do prowadzenia baru lub restauracji. Z uwagi na lokalizację i świetny dojazd nieruchomość można wykorzystać na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej. Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia lokalu na inną działalność gospodarczą lub na lokal mieszkalny. Lokalizacja idealnie nadaje się na prowadzenie sklepu, biura czy salonu kosmetycznego. Z lokalu użytkowego znajduje się przejście do lokalu mieszkalnego na parterze. Dom został w znacznej części wyremontowany około 10 lat temu. Wymieniona stolarka okienna, wszystkie instalacje, podłogi oraz dach. Dobry stan techniczny budynku. Bardzo przestronne i jasne pomieszczenia. Umeblowanie na życzenie. Piec centralnego ogrzewania na węgiel i drewno, znajdujący się na zewnątrz w budynku gospodarczym. Przed wejściem do lokalu mieszkalnego przestronny taras o powierzchni 14,42 m2. Przed domem wyłożona została kostka z polbruku. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości ! Więcej informacji pod nr telefonu: Joanna: 662 559 904 oraz na stronie internetowej: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698 003 093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ PRZECHLEWO !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

569 000 | 246 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 717/CNR/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Mamy Państwu do zaoferowania piękną nieruchomość znajdującą się w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Dom wybudowany w 1996r. o powierzchni użytkowej 123,5 m2 , powierzchnia działki 842m2 Nieruchomość położona jest w Przechlewie , gmina Człuchów , województwo pomorskie. W skład nieruchomości wchodzą; Piwnice ; - komunikacja - 5 m2 - kotłownia - 7,6 m2 - pomieszczenie -17,6 m2 - garaż - 37,9 m2 Parter; - przedpokój - 9,2 m2 - łazienka - 3,1 m2 - kuchnia - 13 m2 - salon. - 26,8 m2 - pokój. -13,6 m2 - klatka schodowa - 4,2m2 Piętro; - przedpokój - 4,7 m2 - łazienka - 7,1 m2 - pokój - 13,5 m2 - pokój - 10,8 m2 - pokój - 17,4 m2 Dodatkowo pod tarasem pomieszczenie gospodarcze oraz w niedalekiej odległości solidna wiata. W budynku został zainstalowany system alarmowy wraz z monitoringiem , domofon , centralny odkurzacz jak i wiele innych udogodnień. Do ogrzewana domu zastosowano piec olejowy, dodatkowo kominek z nawiewami. Media nieruchomości - kanalizacja - woda miejska Do budowy jak i wykończenia użyto najwyższej jakości materiałów budowlanych jak i wykończeniowych, dodatkowo teren posesji został starannie zagospodarowany między innymi pięknie kwitnącymi rododendronami. Schody i drzwi wewnętrzne dębowe, w większości domu na podłogach deski sosnowe, okna drewniane trzyszybowe. Nieruchomość zlokalizowana odległości około 600 metrów od parku , jeziora oraz ścieżek rowerowych. CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TEJ WSPANIAŁEJ NIERUCHOMOŚCI ZADZWOŃ !!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Przemysław tel. 698 186 973 www.cnieruchomosci.pl Nasze Biura Nieruchomości Chojnice, ul. Gdańska 39 Chełmno przy ul. Rynek 19 Świecie, przy ul. Klasztorna 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. www.cnieruchomosci.pl

Piękny dom w Bysławiu !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bysław,

680 000 | 191 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 716/CNR/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż piękna nieruchomość gruntowa, zabudowana domem jednorodzinnym z garażem, na działce o powierzchni 1573 m2. Obiekt wolnostojący z dwiema kondygnacjami nadziemnymi-parter i poddasze użytkowe, niepodpiwniczony o powierzchni całkowitej 217,6 m2.oraz powierzchni użytkowej 182,8 m2. Dom położony w miejscowości Bysław, powiat tucholski, woj. kujawsko-pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą : PARTER : - hol o powierzchni 2,2 m2 - salon 31,68 m2 - biuro 10 m2 - łazienka o powierzchni 6,3m2 - kuchnia 11 m2 - spiżarnia o powierzchni 1,70m2 - pomieszczenie gospodarcze 3,00 m2 - kotłownia o powierzchni 5,00 m2 - garaż o powierzchni 22,00 m2 - taras o powierzchni 12,00 m2 PIĘTRO: - pokój gościnny o powierzchni 7,00 m2 - sypialnia wraz z garderobą o powierzchni 21,84m2 - sypialnia o powierzchni 18,60 m2 - pokój dziecięcy o powierzchni 17,00 m2 - łazienka o powierzchni 9,30 m2 Dom wykonany i wykończony z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegóły, gotowy do zamieszkania, kompletnie wykończony i zagospodarowany. Schody zostały wykonane z drzewa bukowego, podłogi płytki terrakota gres oraz panele podłogowe. W sercu salonu znajduje się piękny kominek, wykończony kostką marmurową. Budynek jest ogrzewany piecem na eko-groszek z udoskonalonym zasobnikiem z blachy kwasoodpornej, co pozwala na kilkukrotne wydłużenie standardowego czasu pracy, cała instalacja jest miedziana. Łazienki, kuchnia oraz hol posiadają ogrzewanie podłogowe, w pomieszczeniach zostały zamontowany grzejniki aluminiowe renomowanej firmy. Cena nieruchomości zawiera meble w zabudowie wraz z wyposażeniem. Na dachu została położona dachówki ceramiczna zakładkowa tłoczona firmy "RABEN", konstrukcja dachowa ocieplona wełną mineralną, ściany wykonane z bloczków betonowych komórkowych YTONG, do ocieplenia została użyta płyta styropianowa 20 mm. Budynek posiada 3 balkony, których balustrady jak i elementy ogrodzenia wraz z bramą sterowaną z pilota, zostały wykonane z kutego żelaza, ogniowo ocynkowanego i pomalowane proszkowo. Na oknach zamontowano elektryczne rolety antywłamaniowe, została zainstalowana instalacja alarmowa, wideofon oraz monitoring składający się z ośmiu kamer. Dom przestronny, bardzo funkcjonalny z pięknym ogrodem pozwalającym na wszechstronną aranżację. Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do sklepów, w nie dalekiej odległości lasy i jeziora, idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Przemysław tel. 698-186-973 Więcej informacji na stronie: www.cnieruchomosci.pl oraz w Biurach Nieruchomości - Świecie ul. Klasztorna 15 - Chełmno ul. Rynek 19 - Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka w spokojnej okolicy, blisko lasu!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wierzchy,

75 000 | 1369 m2
nr oferty: 463/CNR/OGS

OFERTA WARTA UWAGI!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Wierzchy, gmina Osie, powiat świecki. Działka o powierzchni 1369m2, w kształcie prostokąta, z dobrą drogą dojazdową. Teren płaski, z kilkoma nasadzeniami, bez ogrodzenia. Do granicy działki doprowadzone są media - przyłącze elektryczne, woda i kanalizacja. Dojazd wewnętrzną drogą gminną a także dojazd bezpośrednio z szosy. Działka graniczy od strony zachodniej ze strumieniem a odległość od lasu to ok.100m Bardzo bliska odległość do jeziora Mukrz w Tleniu (1km) z dojściem wygodną ścieżką pieszo-rowerową. Piękna malownicza okolica z miłym sąsiedztwem. We wsi znajduje się szkoła, sklep (ok. 700m). W gminie apteka, markety, ośrodek zdrowia (ok.5km) Jest do idealna działka dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku. Do całorocznego zamieszkania lub do rodzinnych wyjazdów za miasto. Serdecznie Polecam!!! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż dom w Chełmnie
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

365 000 | 160 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 714/CNR/ODS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Chełmnie przy ul. Podgórnej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: Budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 80m2 Budynek gospodarczy o powierzchni 50 m2 W skład budynku mieszkalnego wchodzą: *wiatrołap *jadalnia *kuchnia *salon *pokój *sypialnia *strych Możliwość zagospodarowania strychu na pokoje. Dom w dobrym stanie technicznym. Okna PCV, na podłogach panele i płytki. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Budynek gospodarczy w stanie surowym zamkniętym - możliwość wykończenia jako budynek mieszkalny. Działka o powierzchnia 1322m2. W całości ogrodzona i zagospodarowana. Liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domów jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna nr tel.698-106-825 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577)

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe 115 m²
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kończewice,

250 000 | 115 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 806/CNR/OMS

!! OFERTA GODNA POLECENIA !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego z udziałem w części wspólnej działki o powierzchni 1968 m2 w miejscowości Kończewice, województwo kujawsko-pomorskie, powiat toruński, gmina Chełmża. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 115 m2 i użytkowej 95,81 m2. Do lokalu mieszkalnego przynależą: - piwnica - garaż blaszany wolnostojący - pomieszczenie gospodarcze - altanka ogrodowa (miejsce na grilla) Mieszkanie w budynku wielorodzinnym zamieszkałym przez cztery rodziny, usytuowane na parterze z osobnym wejściem z zaadoptowanym poddaszem użytkowym. Stan techniczny budynku: - ocieplony styropianem - nowe instalacje - dach ocieplony wełną mineralną, pokryty papą termozgrzewalną (dwie warstwy papy) oraz położona blacha - ogrzewanie centralne piecem węglowym - okna PCV - nowe tynki wewnętrzne - monitoring - założone rolety zewnętrzne elektryczne na parterze - woda i kanalizacja z sieci miejskiej - elektryka licznik przedplatowy Poszczególne metraże pomieszczeń: PARTER - przedpokój o powierzchni 9,46 m2 - łazienka o powierzchni 5,98 m2 - kuchnia o powierzchni 5,08 m2 - salon o powierzchni 21,35 m2 - sypialnia o powierzchni 9,27 m2 - taras o powierzchni 11 m2 PIĘTRO - komunikacja o powierzchni 22,85 m2 ( można wydzielić dodatkowy pokój-sypialnię) - sypialnia o powierzchni 9,98 - sypialnia o powierzchni 11,84 Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, atrakcyjnie wykończone, wymieniona stolarka okienna, wszystkie instalacje, na podłogach parkiet (deski), panele, kafle, nowe tynki wewnętrzne. Gotowe do zamieszkania nie wymaga wkładu finansowego. Nieruchomość sprzedawana z udziałem w części wspólnej gruntu o powierzchni 1968 m2. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje umeblowanie kuchni wraz ze sprzętem AGD (zmywarka, okap, lodówka, kuchenka gazowa), całkowicie wyposażona łazienka.Reszta umeblowania do uzgodnienia. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin ceniących spokój i ciszę, z dala od miejskiego zgiełku a zarazem w bliskiej odległości od Torunia, Chełmży. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, kościół, boisko sportowe orlik itp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również osoba odpowiedzialna za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego