zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż duże działki !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

350 000 | 14000 m2
nr oferty: 426/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działki o numerze geodezyjnym 723/1 i 725/1 w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka 723/1 o powierzchni 8700m2. Działka 725/1 o powierzchni 5300m2. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14000m2. Droga dojazdowa, gminna. Media: woda, prąd w drodze przy działce. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmno. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca. Idealna nieruchomość jako kapitał. Możliwość podziału i wydzielenia mniejszych działek. Możliwość zakupu mniejszych działek, podział nastąpi według potrzeb zainteresowanego klienta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka ROD na sprzedaż w Tucholi !!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Tuchola, ROD KALINA

133 000 | 620 m2
nr oferty: 425/CNR/OGS

Kupujący nie płaci prowizji!!!! Mamy do zaoferowania Państwu działkę zabudowaną w Tucholi, gmina Tuchola, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 620m2 położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Na terenie działki znajduje się domek całoroczny o powierzchni 45m2. Domek jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Znajduje się w nim: - pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, - jadalnia z kominkiem i telewizorem, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - antresola. Z jadalni można wyjść na taras. Domek jest ocieplony, dach pokryty jest blachodachówką. Droga dojazdowa: polna, utwardzona. Media: prąd, woda, kanalizacja. W sąsiedztwie znajdują się inne działki zabudowane. ROD ( forma użytkowania a nie własność ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!! Więcej informacji pod numerem telefonu: Weronika 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana 5000m² w niskiej cenie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niedźwiedź,

110 000 | 5000 m2
nr oferty: 424/CNR/OGS

!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! OFERTA GODNA POLECENIA !! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą naszego biura. Na sprzedaż posiadamy działkę budowlaną/siedliskową w miejscowości Niedźwiedź w powiecie świeckim. W ofercie przedstawiamy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5000 m2 nieuzbrojoną z wydanymi warunkami zabudowy które ustalają: - zabudowa zagrodowa - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca z garażem oraz infrastrukturą towarzyszącą - max. powierzchnia zabudowy 160 m2 możliwość realizacji podpiwniczenia max. dwie kondygnacje nadziemne (w tym poddasze użytkowe) - max. wysokość zabudowy 9 m - max. Szerokość elewacji frontowej 13 m - dach dwuspadowy o spadku połaci dachowej 25-45° możliwość realizacji lukarn i okien połaciowych doświetlających poddasze użytkowe, kalenica równoległa lub prostopadła do drogi gminnej - przydomowa oczyszczalnia lub szambo Dojazd do działki drogą gminną asfaltową później drogą wewnętrzną. Media w drodze: - sieć elektryczna - woda gminna - kanalizacja przydomowa oczyszczalnia lub szambo - sieć gazowa Bardzo dobra lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku a zarazem 3km od miasta Świecia Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż tanie mieszkanie na parterze z osobnym wejściem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Bukowiec,

105 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 739/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! >>>Nowa znacznie niższa cena <<< Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Bukowcu, powiat: świecie, gmina: Bukowiec, woj.kuj-pom. Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze z osobnym wejściem o powierzchni użytkowej 36,42m2.Jest to kompleks mieszkań w budynku wielorodzinnym,piętrowym całkowicie ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota. Podwórko całe wyłożone kostką brukową Polbruk oraz wyznaczonym miejscem do zabaw dla dzieci. W skład powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wchodzą: - przedpokój o powierzchni 2.29m2 - kuchnia o powierzchni 7.13m2 - łazienka o powierzchni 6.63m2 - pokój 1 o powierzchni 11.12m2 - pokój 2 o powierzchni 7.76m2 - wiatrołap o powierzchni 1.50m2 Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Na podłogach panele podłogowe, terakota, nowe drzwi wewnętrzne. Przed budynkiem znajduje się jedno miejsce postojowe na auto. W mieszkaniu zamontowane C.O-kotłownia na zewnątrz bezobsługowa na drzewo i ekogroszek (kotłownie obsługuje palacz).Nowe okna PCV. Dach w dobrym stanie pokryty papą termozgrzewalną. Przyłącza w mieszkaniu: - woda gminna - kanalizacja (szambo) - elektryka - gaz ( butla) Bliska odległość od szkoły, apteki, ośrodka zdrowia, przedszkola, kościoła, poczty, sklepów, Urząd gminy itp. Mieszkanie przestronne, słoneczne, dwustronne w zacisznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa tel.608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul.Klasztorna 15 oraz Chełmnie przy ul. Rynek 19. Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Grudziądzu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Grudziądz,

155 000 | 49 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 738/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Grudziądzu przy ul. Zaułek. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,90 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 37 m2. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój łazienka z wc kuchnia duży pokój/salon pokój Przynależna duża piwnica o powierzchni 11,90 m2. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczysta udziałem w gruncie, ciepłe, słoneczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 400 zł (fundusz remontowy, woda ciepła i zimna, kanalizacja, śmieci) Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Koło budynku znajdują się miejsca parkingowe. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość od: * marketów, * przystanku komunikacji miejskiej, * przychodni zdrowia, * szkoły, przedszkola * poczty, * polikliniki wojskowej. Nieruchomość dostępna od 31.08.2021. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna: 698 - 106- 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Papowie Biskupim !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Papowo Biskupie,

87 000 | 38 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 737/CNR/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 38 m2. Nieruchomości położona jest w miejscowości Papowo Biskupie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: pokój o powierzchni 19,36 m2 pokój o powierzchni 9,46 m2 kuchnia o powierzchni 5,66 m2 korytarz o powierzchni 1,71 m2 toaleta miejscem na prysznic o powierzchni 1,83 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 8 m2 , strych nad całym mieszkaniem oraz ogródek z nasadzeniami owocowymi: jabłonie, wiśnie, maliny, truskawki. Mieszkanie jest bezczynszowe ogrzewane piecem kaflowym. Dom zlokalizowany w cichej okolicy. W pobliżu nieruchomości zlokalizowane są: sklep, przystanek autobusowy, przychodnia lekarska, Urząd Gminy, ruiny zamku krzyżackiego, kościół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Anna 698 106 825 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz w Świeciu przy ul. Klasztornej 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana 3416m² z warunkami zabudowy. Możliwość podziału na mniejsze
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dolne Wymiary,

79 000 | 3416 m2
nr oferty: 423/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości DOLNE WYMIARY, gmina CHEŁMNO, powiat chełmiński, województwo kujawsko - pomorskie.Cisza, spokój, mnóstwo terenów zielonych zaledwie 9 km odległości od miasta Chełmna Działka o POWIERZCHNI 3416 m2 Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze działki w korzystnej cenie Do nieruchomości gruntowej niezabudowanej zostały wydane Warunki Zabudowy, które ustalają: zabudowa jednorodzinna budynek mieszkalny,wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym wysokość zabudowy 9m dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20-45° szerokość elewacji frontowej do 16m przydomowa oczyszczalnia ścieków Działka nie jest uzbrojona, media w drodze przy działce(hydrant, napowietrzna linia elektroenergetyczna) Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : WALDEMAR--608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

PIĘKNA KAMIENICA ODRESTAUROWANA NA SPRZEDAŻ!!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Czersk,

915 000 | 320 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 685/CNR/ODS

!!! KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Mamy Państwu do zaoferowania kamienicę w centrum Czerska. Nieruchomość w bardzo dobrym punkcie ,wszędzie blisko .Wokół dużo sklepów jak: Biedronka ,Lidl, Black Red ,White, Stacja benzynowa Orlen. Działka ,na której wybudowany został obiekt charakteryzuje się nieregularnym kształtem zbliżonym do litery L oraz płaskim terenem. Uzbrojona jest w sieć : kanalizacyjną , wodociągową, prąd , woda miejska Częściowo ogrodzona jest płotem i obsadzony tujami. Urządzone są na niej place utwardzone z kostki brukowej. Przedmiotowy obiekt to odrestaurowana kamienica ,wybudowana w latach 90 -tych ,z pustaka czerwonego, w której funkcjonował :zakład fryzjerski . Oprócz funkcji usługowej -handlowej w kamienicy znajdują się 3 mieszkania. Budynek posiada własną kotłownię w pełni wyposażoną .Piec został wymieniony 3 lata temu na ekogroszek ,pellet, jak również na drewno . Spalanie w piecu jest odgórne. W kotłowni znajduje się również pompa głębinowa, można mieć własną wodę .Jest również możliwość podłączenia gazu. Na parterze jest bardzo dużo możliwości na prowadzenie własnej działalności. Dach został odrestaurowany. Do nieruchomości należy również 5 miejsc parkingowych .Na działce znajduje się murowany garaż 30m2,ocieplony. Zlokalizowanie obiektu w bliskiej odległości drogi krajowej nr 22 umożliwiającej łatwy dostęp do niej możliwość parkowania pojazdów na terenie nieruchomości, funkcjonalne zagospodarowanie terenu ,bardzo dobry standard wykończenia budynku oraz atrakcyjny sposób użytkowania obiektu powoduje, że jest on atrakcyjny i może wzbudzić duże zainteresowanie inwestorów. *PARTER BUDYNKU 137,6 M2 jest możliwość zrobienia dwóch mieszkań kotłownia pomieszczenia socjalne trzy łazienki+wc *PIERWSZE PIĘTRO 49,52 M2 Pokój-19,54m2 +kominek Pokój-8,44m2 Kuchnia-10,97m2 Łazienka+wc-3,89m2 Korytarz-6,68m2 Salon przechodni z sypialnią z wyjściem na balkon (salon jasny z 4 oknami od strony ulicy) plus kominek .Sypialnia z jednym oknem i wyjściem na balkon oraz kuchnia i łazienka (brodzik, wc ,zlew, automat).Na całym piętrze wyłożone są płytki. *DRUGIE PIĘTRO 52,58 M2 Pokój -10,59m2 Pokój -18,01m2 Kuchnia -10,80m Łazienka+ wc - 6,77m2 Korytarz -6,41m2 Dwa pokoje bardzo jasne. Z jednego pokoju wyjście na balkon ,kuchnia oraz łazienka z oknem na podwórko. Na całym piętrze położony jest parkiet ,a na parkiecie wyłożone są panele. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!!! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39,Chełmnie ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Dom do remontu w centrum Koronowa!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koronowo,

220 000 | 120 m2 | pokoi: 3
nr oferty: koronowo

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!! Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, domem jednorodzinnym o powierzchni 120m2 w miejscowości Koronowo, powiat bydgoski. Działka na której mieści się dom wynosi 233m2 i jest częściowo ogrodzona, murem. Nieruchomość wymaga remontu, w 2006 roku została wymienione instalacje elektryczna, założone ogrzewanie centralne podłogowe, oraz została wylana posadzka. Dom został ocieplony styropianem. Okna plastikowe z roletami. Na podłogach kafle. w 2013 roku został założony nowy piec na miał. Dom posiada strych, który może być użytkowany jako dodatkowe pokoje, lecz wymaga to remontu. Wejście do kotłowni osobne. Obok domu znajduję się tzw. składzik na opał. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby i kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:17,16m2 1 pokój: 19,14m2 2 pokój: 19,14m2 Kuchnia: 15,60m2 Łazienka: 6,83m2 Kotłownia: 1,30m2 Wiatrołap: 3,23m2 Media: woda miejska, prąd, kanalizacja Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w centrum Koronowa przy głównym rynku. Budynek również można wykorzystać pod cele handlowe. CENA DO NEGOCJACJI!!! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Mieszkanie w Bloku w miejscowości Wąbrzeźno powiat i gmina Wąbrzeźno, województwo kujawsko-pomorskie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

220 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 732/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle bloków mieszkalnych. Do nieruchomości prowadzi droga: lokalna droga. Lokal mieszkaniowy o powierzchni 62,64m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: pokój z wyjściem na balkon pokój kuchnia przedpokój łazienka z wc Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,39m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Budynek 4 piętrowy. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. z sieci miejskiej. Standard wykończenia: bardzo dobry. Rodzaj elewacji: tynk silikonowy. Rodzaj podłogi: panele,terakota. Rodzaj okien: plastikowe. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, pomieszczenia przestronne i słoneczne. Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość od: Instytucji Użyteczności Publicznej, szkół i sklepów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Hala z garażami oraz Budynek biurowo-usługowy
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

649 000 | 1312 m2
nr oferty: 634/CNR/OOS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Przechlewo, przy ul. Rzeczenickiej, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzi działka o łącznej powierzchni 6.315 m2 zabudowana halą, budynkiem biurowo-usługowym, 7 garażami oraz 9 garażami. Niezabudowany teren stanowi utwardzony nawierzchnią z kostki betonowej plac przy wjeździe o powierzchni ok.1200m2. Pozostały teren porośnięty trawą. Ogrodzenie z przodu kute. Z tyłu niekompletna siatka. Hala (budynki inne): - powierzchnia zabudowy 768m2 (48m x 16m) - bez okien - bez stropu - konstrukcja tradycyjna murowana (pustak 24) - 3 komory - na dachu blacha - 3 wjazdy samochodowe rozsuwane - w środku dwie przegrody z przejazdami - rok budowy 1999 Budynek biurowo-usługowy: - powierzchnia zabudowy 131,75m2 (8,5m x 15,5m) - parterowy z poddaszem - w stanie surowym - pustaki kerman - na podłodze jedna wylewka - bez podpiwniczenia - dachówka betonowa czerwona - okna plastikowe - instalacja miedziana - ogrzewanie (wyburzone piece) 7 garaży: - powierzchnia zabudowy 287,1m2 (9m x 31,9m) - garaże w zabudowie szeregowej - garaże z płyt korytkowych - dach pokryty eternitem 9 garaży: - powierzchnia zabudowy 125,12m2 (4,60m x 27,20m) - garaże w zabudowie szeregowej - murowane z białej cegły - na fundamencie - dach pokryty blachodachówką Dostępne media: woda, prąd, siła, kanalizacja. Idealne miejsce na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka nieobjęta miejscowym planem zagospodarowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ! Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Joanna 662 559 904 oraz na stronie internetowej www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).

Dom do remontu w miejscowości Krupocin !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Krupocin,

230 000 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: krupocin

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 85m2, w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat tucholski. Działka na której mieści się dom wynosi 1497m2 i jest w pełni ogrodzona. Nieruchomość wymaga remontu, w tym roku została wymieniona instalacja elektryczna , został wyremontowany korytarz oraz były odmalowane ściany. Okna pozostały drewniane. Na podłogach panele, kafle oraz linoleum. Ogrzewanie centralne C.O węgiel. Dom posiada strych, który może być użytkowany jako dodatkowe pokoje, lecz wymaga to remontu. Wejście do kotłowni bezpośrednio z domu. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:16,8 m2 1 pokój: 18 m2 2 pokój: 10 m2 3 pokój: 14 m2 Kuchnia:12m2 Łazienka: 5m2 Kotłownia: 4,5m2 Wiatrołap: 2 m2 Korytarz: 4 m2 Obok budynku znajuduje się garaż oraz składzik na opał. Posesja ma 2 bramy wjazdowe. Na około bardzo dużo zieleni, drzewa owocowe, krzewy oraz ogródek na warzywa. Media: woda miejska, prąd, szambo. Dom posiada również własne ujście wody, lecz wymaga to odświeżenia. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, przy głównej drodze Świecie-Tuchola. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż Hala z garażami oraz Budynek biurowo-usługowy
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

649 000 | 1312 m2
nr oferty: 1/CNR/OHS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Przechlewo, przy ul. Rzeczenickiej, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzi działka o łącznej powierzchni 6.315 m2 zabudowana halą, budynkiem biurowo-usługowym, 7 garażami oraz 9 garażami. Niezabudowany teren stanowi utwardzony nawierzchnią z kostki betonowej plac przy wjeździe o powierzchni ok.1200m2. Pozostały teren porośnięty trawą. Ogrodzenie z przodu kute. Z tyłu niekompletna siatka. Hala (budynki inne): - powierzchnia zabudowy 768m2 (48m x 16m) - bez okien - bez stropu - konstrukcja tradycyjna murowana (pustak 24) - 3 komory - na dachu blacha - 3 wjazdy samochodowe rozsuwane - w środku dwie przegrody z przejazdami - rok budowy 1999 Budynek biurowo-usługowy: - powierzchnia zabudowy 131,75m2 (8,5m x 15,5m) - parterowy z poddaszem - w stanie surowym - pustaki kerman - na podłodze jedna wylewka - bez podpiwniczenia - dachówka betonowa czerwona - okna plastikowe - instalacja miedziana - ogrzewanie (wyburzone piece) 7 garaży: - powierzchnia zabudowy 287,1m2 (9m x 31,9m) - garaże w zabudowie szeregowej - garaże z płyt korytkowych - dach pokryty eternitem 9 garaży: - powierzchnia zabudowy 125,12m2 (4,60m x 27,20m) - garaże w zabudowie szeregowej - murowane z białej cegły - na fundamencie - dach pokryty blachodachówką Dostępne media: woda, prąd, siła, kanalizacja. Idealne miejsce na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka nieobjęta miejscowym planem zagospodarowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ! Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Joanna 662 559 904 oraz na stronie internetowej www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577).