zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Zadbane mieszkanie na l piętrze z balkonem. MARIANKI 48,4m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

298 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 878/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY !! POLECAMY !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ul. Alei Jana Pawła ll. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,4m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po remoncie : nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź oraz tapeta ozdobna nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne W cenie nieruchomości pozostaje całe wyposażenie kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, gaz ) ok.430 zł. Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle Marianki, bliska odległość od sklepów, marketów, galerii handlowej, budynków użyteczności instytucji publicznych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż kawalerka po remoncie 29,68m² z garażem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Cepno,

129 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 876/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Cepnie, powiat chełmiński, gmina Stolno. Lokal mieszkaniowy położony na ll piętrze, budynku wielorodzinnego (blok) Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,68m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 16,26m2 kuchnia o powierzchni 6,43m2 łazienka z WC o powierzchni 2,33m2 komunikacja- przedpokój o powierzchni 4,66m2 Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż murowany o powierzchni 14,5m2 Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładź ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Lokal mieszkalny ogrzewany ze spółdzielni (sieć lokalna) oraz ciepła woda W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje widoczne na zdjęciach: wyposażenie łazienki wyposażenie kuchni Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 250 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na CO oraz wodę ) plus opłaty medialne. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: urzędu gminy, szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, sklepów, marketu i Instytucji Użyteczności Publicznej Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż piękne mieszkanie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Ciechocinek,

310 000 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 875/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego położona w Ciechocinku przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,90 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) o powierzchni 19,02m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 7,01m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 7,18m2 * kuchnia o powierzchni 7,51m2 * łazienka z WC o powierzchni 4,28m2 * przedpokój o powierzchni 8,42 Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po kapitalnym remoncie : nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne W cenie nieruchomości pozostaje całe wyposażenie mieszkania. Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok.520 zł. Przed blokiem, przestronny parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 39,02m² z balkonem. MARIANKI
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

225 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 874/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,02m2. W skład sprzedawanego lokalu mieszkalnego wchodzą: duży pokój z wyjściem na balkon o powierzchni 15,4m2 kuchnia o powierzchni 6,87m2 toaleta WC o powierzchni 1m2 łazienka o powierzchni 2,4m2 sypialnia o powierzchni 7,4m2 przedpokój o powierzchni 5,91m2 Lokal mieszkalny wymaga odświeżenia, częściowo wymienione instalacje elektryczne, na podłogach panele i płytki, na ścianach gładź oraz tapeta ozdobna, nowe drzwi wewnątrzklatkowe, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo niskie koszty utrzymania, miesięcznie 340 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, kanalizacja ). W budynku wykonano termomodernizację, elewację, zadbana klatka schodowa. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od centrum miasta. Idealne mieszkanie pod inwestycję ( wynajem ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

420 000 | 83 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 873/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. Dr.Franciszka Raszei. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim i czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,9 m2 i całkowitej 83 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon kuchnia z jadalnią spiżarnia dwie łazienki 2 sypialnie komunikacja garderoba Mieszkanie dwupoziomowe, zadbane, słoneczne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 600 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

149 000 | 42 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 872/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie przy ul. Rycerskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,88 m2 i całkowitej 41,94 m2. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój salon kuchnia łazienka z WC sypialnia Mieszkanie zadbane, słoneczne. Nieruchomość ogrzewana gazem miejskim ( nowy piec dwufunkcyjny ). Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz miejski. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus nowy sprzęt AGD ( lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa ) wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,06 m2. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania dla 2 osób wynoszą 225 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda ). Zarządcą budynku jest OJAR. Kamienica z zewnątrz wymaga remontu ( planowane rozpoczęcie prac remontowych w przyszłym roku ). Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do Centrum Miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

198 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 871/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,30m2. W skład sprzedawanego lokalu mieszkalnego wchodzą: duży pokój o powierzchni 11,39m2 kuchnia o powierzchni 3,48m2 łazienka z wc o powierzchni 3,53m2 sypialnia o powierzchni 8,76m2 przedpokój o powierzchni 5,23m2 Lokal mieszkalny po remoncie: nowe instalacje elektryczne, na podłogach nowe panele i płytki, na ścianach gładź, nowe drzwi wewnątrzklatkowe oraz wewnętrzne, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo niskie koszty utrzymania, miesięcznie 240 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, kanalizacja ). Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od centrum miasta. Idealne mieszkanie pod inwestycję ( wynajem ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Jeleniec !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Jeleniec,

98 000 | 56 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 870/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Przedmiotem sprzedaży jest małe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,92m2 , mieszczące się w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym w miejscowości Jeleniec, gmina Papowo Biskupie, powiat chełmiński, województwo kujawsko- pomorskie. W skład wyżej opisanego budynku, który obejmuje dziewięć samodzielnych lokali mieszkalnych wraz z pomieszczeniami przynależnymi wchodzi położony na parterze lokal mieszkalny, składający się z: salonu -18,58m2 kuchni -5,33m2 łazienki - 3,71m2 przedpokoju -2,09m2 pomieszczenia gospodarczego - 3,22m2 Pomieszczeniem przynależnym do mieszkania jest piwnica o powierzchni 12,83m2 i strych o powierzchni 10,17m2 znajdujący się dokładnie nad samym lokalem co daje możliwość adaptacji na pokój np: sypialny. Nieruchomość wymaga remontu, okna plastikowe, podłoga częściowo panele i kafle. Ogrzewanie wyłącznie piecem typu ,, KOZA", woda podprowadzona z wodociągu wiejskiego,prąd. Do nieruchomości przynależy również działka, która znajduje się przed budynkiem, jest w formie użytkowania wieczystego z możliwością wykupu. Na nieruchomość można dojechać z drogi asfaltowej głównej prowadzącej na TORUŃ. Dobra lokalizacja, w pobliżu sklep. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. .

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

185 000 | 72 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 869/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,56 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni 18,95m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 14,76m2 * kuchnia o powierzchni 11,38m2 * WC o powierzchni 2,63m2 * przedpokój o powierzchni 3,53m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 20,09 m2. Lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek w całości wyremontowany, docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, klatki schodowe wyremontowane. Nieruchomość do remontu. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, woda, śmieci ) łącznie 330 zł/ miesięcznie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

136 000 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 868/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy ul. Toruńskiej. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,5m2. W skład lokalu wchodzą: salon kuchnia łazienka WC komunikacja Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach płytki, na ścianach gładź ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Lokal mieszkalny ogrzewany jest piecem kaflowym. Ciepła woda z pieca gazowego jednofunkcyjnego. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: wyposażenie łazienki Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 50 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji ) plus opłaty medialne. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie na parterze !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

169 000 | 35 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 867/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy M.C.Skłodowskiej. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Nieruchomość o łącznym obszarze 34,60 m2 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m2. W skład lokalu wchodzą: salon kuchnia łazienka z wc komunikacja Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 3,25m2. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach płytki, na ścianach gładź oraz tapety ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Lokal mieszkalny ogrzewany centralnie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 250 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci). Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie os.Kopernika
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 115/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na os. Kopernika w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie po remoncie, nowe podłogi, okna PCV, nowe instalacje, wyposażone w zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1100 zł - czynsz w wysokości 329 zł - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Możliwość umeblowania mieszkania. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

455 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 865/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,80 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka * WC * przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,13 m2 oraz dwie komórki na strychu o łącznej powierzchni 5,0 m2. Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po remoncie : okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź W cenie nieruchomości pozostaje całe wyposażenie mieszkania: - meble w kuchni, lodówka - pralka - meble w salonie, telewizor i kino domowe Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 600 zł. Mieszkanie wolne od 15 listopada, możliwość przepisania obecnej umowy najmu na nowego właściciela. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Ładne mieszkanie na parterze z balkonem!! WSPÓLNOTA!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

299 000 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 864/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego znajdującego się w Świeciu przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,6m2, natomiast powierzchnia użytkowa 47,5m2, zlokalizowane na parterze.Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,1m2 W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na parterze w bloku wielorodzinnym, ktorym zarządza wspólnota mieszkaniowa. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe drzwi wewnętrzne Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, brak pokoi przechodnich. Miesięczne koszty, utrzymania ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zryczałtowany gaz, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, ubezpieczenie mieszkania ) ok. 500 zł. w zależności od ilości zamieszkalych osób. Przed blokiem parking.Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, bardzo zadbana, wyremontowana klatka schodowa, prężnie rozwijającą się i działająca Wspólnota mieszkaniowa. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.