zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

150 000 | 3000 m2
nr oferty: 333/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! W ofercie mamy działkę budowlaną w Przechlewie ; Przechlewo - wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie Przechlewo przy trasie linii kolejowej Miastko-Człuchów. Miejscowość słynąca głównie z rozwiniętej bazy turystycznej. Przepiękne działka położone niedaleko komisariatu policji w kierunku ośiedla Jużkowa 3000m2 z przeznaczeniem zabudowa jednorodzinna oraz działalność usługowo gospodarcza W okolicy wiele jezior o wysokiej klasie czystości, Piękna rzeka "Brda" w odległości 2km na której odbywają się słynne w całej Polsce spływy kajakowe. Jezioro słynne w całej Polsce "Charzykowy" ok 10km od działki. Do Słupska położonego nad morzem tylko 100km Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację!! bo na żywo działka naprawdę jest super , zdjęcia nie odzwierciedlają uroku tego miejsca Więcej informacji pod nr telefonu : 698-106-871 oraz- na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice przy ul. Gdanska 39. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39.

NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

39 520 | 1235 m2
nr oferty: 324/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1235m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana w Paparzynie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

38 304 | 1197 m2
nr oferty: 323/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1197m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

38 208 | 1194 m2
nr oferty: 322/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1194m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM NA WSI
PROMOCJA NA MIESIĄC  MAJ !!!!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Krzyż,

441 000 | 24900 m2
nr oferty: 292/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !!! TYLKO W MAJU CENA NIŻSZA O 50 TYSIĘCY. Kupujący nie płaci prowizji ! NOWA NIŻSZA CENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa oznaczona w ewidencji gruntów numerem 80/4 w miejscowości Krzyż, gmina Czersk, powiat chojnicki. W skład tej nieruchomości według wypisu z rejestru gruntów wchodzą: grunty rolne klasy V, VI, łąki klasy IV oraz rowy o łącznej powierzchni 2,49 ha. W chwili obecnej Gmina Czersk nie posiada aktualnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki, jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość od strony zachodniej graniczy z rowem, który dalej przechodzi w Czerską Struge. Na bazie tego rowu na działce urządzono dwa większe i jeden mały staw. Media takie jak woda wiejska, znajduje się w drodze natomiast brak prądu i kanalizacji. Nieruchomość otoczona lasem z dala od zgiełku z dużymi możliwościami. Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację !!! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39.

Na sprzedaż grunty orne !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

143 000 | 3 m2
nr oferty: 285/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński w województwie kujawsko-pomorskim. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki geodezyjne, położone obok siebie. Powierzchnia łączna 3.18 ha. Według wypisu z rejestru gruntów: grunty orne klasy IVa o pow. 0.72 ha grunty orne klasy IVb o pow. 0.24 ha drogi klasa V o pow. 0.18 ha grunty orne klasy V o pow. 0.62 ha grunty orne IVa o pow. 0.31 ha łąki trwałe klasy IV o pow. 0.85 ha łąki trwałe klasy V o pow. 0.18 ha rowy o pow. 0.08 ha Dla jeden z działek o pow. 1,7600 ha został uzgodniony projekt o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego . Media w drodze ( woda, prąd ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kałdus,

52 020 | 867 m2
nr oferty: 283/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kałdus, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana na granicy miejscowości Kałdus/Uść. Przedmiotem sprzedaży jedna z 11 działek budowlanych. Działka o powierzchni ok. 867 m2 ( cena za m2 wynosi 60,00 zł ). Działki o powierzchni od 858 m2 do 1562 m2. Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, zabudowa parterowa oraz parterowa z poddaszem użytkowym. Konstrukcja dachu: dwuspadowy, wielospadowy. Media w drodze: prąd, woda. Do każdej z działek należy dokupić udział w drodze wewnętrznej. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Bliska odległość od lasu i piękny widok na Panoramę Chełmna. Droga dojazdowa utwardzona. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

45 000 | 1000 m2
nr oferty: 279/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1000m2, położona w super lokalizacji. Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Budynek mieszkalny jednorodzinny: - funkcji, formy zabudowy i zagospodarowania terenu - zabudowa mieszkalna jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym; - szerokość elewacji frontowych - max. 16,0m; - wysokość do okapu od projektowanego poziomu terenu - max. 4,0m; - geometrii dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20 stopni - 45 stopni; - wysokość głównej kalenicy od projektowanego poziomu terenu - max. 9,0m. Nieruchomość położona na nowo postającym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Media w drodze przy działce: woda, prąd. Bardzo ładne położenie działki. W bliskiej odległości od Chełmna. W ofercie sprzedaż proponowana działka o powierzchni 1000m2. Możliwość zakupu większej działki. Cena za m2 wynosi 45zł. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana z lasem !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

319 455 | 7099 m2
nr oferty: 278/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 7099m2, położona w super lokalizacji. Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Budynek mieszkalny jednorodzinny: - funkcji, formy zabudowy i zagospodarowania terenu - zabudowa mieszkalna jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym; - szerokość elewacji frontowych - max. 16,0m; - wysokość do okapu od projektowanego poziomu terenu - max. 4,0m; - geometrii dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20 stopni - 45 stopni; - wysokość głównej kalenicy od projektowanego poziomu terenu - max. 9,0m. Media: woda, prąd w drodze. Możliwość podziału nieruchomości na 3 mniejsze działki z niezależnymi wjazdami na nieruchomość. Bardzo dobre położenie nieruchomości, zjazd na posesję z głównej ulicy. Bliska odległość od Chełmna. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.