zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA BUDOWLANA NAD JEZIOREM 3650m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

230 000 | 3600 m2
nr oferty: 376/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Nowa niższa cena Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Małe Czyste gmina Stolno powiat chełmiński 5km od Chełmna. Działka znajduję się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednim dostępie do drogi asfaltowej, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.155x25m z linią brzegową jeziora Czyste. Działkę może kupić nabywca niebędący rolnikiem w myśl ustawy z czerwca 2019 roku. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę zagrodową uzyskane w 2019 roku zgodnie z decyzją działka przeznaczona pod budowę: - budynku mieszkalnego - do 250 m2 - budynku gospodarczego - do 100 m2 Gabaryty zabudowy: szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 20 m szerokość elewacji budynku gospodarczego do 10 m II kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego I kondygnacja nadziemna dla budynku gospodarczego wysokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 4,5 m wysokość elewacji frontowej budynku gospodarczego do 5 m całkowita wysokość budynku mieszkalnego do 9 m całkowita wysokość budynku gospodarczego do 7 m układ połaci dachowych dla budynku mieszkalnego - dach dwuspadowy lub kopertowy układ połaci dachowych dla budynku gospodarczego - dach płaski, jedno lub dwuspadowy kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku mieszkalnego 20-45 stopni kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku gospodarczego do 45 stopni Powierzchnia nieruchomości gruntowej niezabudowanej będącej przedmiotem sprzedaży wynosi 3650 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową oraz z dostępem do mediów: - woda z sieci wodociągowej - prąd z sieci elektroenergetycznej - kanalizacja gminna Cicha,spokojna i zarazem malownicza okolica w niewielkiej odległości od miasta Chełmna. Możliwość zakupu całej działki o powierzchni 7400 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA NAD JEZIOREM 7400 m2 Bezpośrednio z linią brzegową
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Małe Czyste,

415 000 | 7379 m2
nr oferty: 374/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Okazja, znacznie niższa cena Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Małe Czyste gmina Stolno powiat chełmiński 5km od Chełmna. Działka znajduję się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednim dostępie do drogi asfaltowej, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.146x50m z linią brzegową jeziora Czyste. Działkę może kupić nabywca niebędący rolnikiem w myśl ustawy z czerwca 2019 roku. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę zagrodową uzyskane w 2019 roku zgodnie z decyzją działka przeznaczona pod budowę: - budynku mieszkalnego - do 250 m2 ( łącznie do 500 m2 dla dwóch budynków ) - budynku gospodarczego - do 100 m2 ( łącznie do 200 m2 dla dwóch budynków ) Gabaryty zabudowy: szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 20 m szerokość elewacji budynku gospodarczego do 10 m II kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego I kondygnacja nadziemna dla budynku gospodarczego wysokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 4,5 m wysokość elewacji frontowej budynku gospodarczego do 5 m całkowita wysokość budynku mieszkalnego do 9 m całkowita wysokość budynku gospodarczego do 7 m układ połaci dachowych dla budynku mieszkalnego - dach dwuspadowy lub kopertowy układ połaci dachowych dla budynku gospodarczego - dach płaski, jedno lub dwuspadowy kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku mieszkalnego 20-45 stopni kąt nachylenia połaci dachowych dla budynku gospodarczego do 45 stopni Powierzchnia nieruchomości gruntowej niezabudowanej będącej przedmiotem sprzedaży wynosi 7379 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową oraz z dostępem do mediów: - woda z sieci wodociągowej - prąd z sieci elektroenergetycznej - kanalizacja gminna Cicha,spokojna i zarazem malownicza okolica w niewielkiej odległości od miasta Chełmna. Poniżej krótka prezentacja wideo opisywanej nieruchomości gruntowej, Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa nr tel.608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka ze stawem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parlin,

169 000 | 3678 m2
nr oferty: 357/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Parlin, gmina Pruszcz, województwo kujawsko-pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 3678 m2. Dla sprzedawanej nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy: - zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca - dach dwuspadzisty lub wielospadzisty - do dwóch kondygnacji - możliwość zabudowy towarzyszącej ( budynki gospodarcze, garaż ). Na działce znajdują się media: woda, prąd. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi asfaltowej, nieruchomość w całości ogrodzona. Na działce znajduje się duży staw, zarybiony, wyczyszczony. W chwili sprzedaży nieruchomości znajdują się boksy pod hodowlę psów, łącznie 12 niezależnych miejsc. Boksy metalowe, wykonane z dobrej jakości materiałów. Bardzo dobre położenie nieruchomości, idealne pod zabudowę jednorodzinną oraz zabudowę towarzyszącą. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż działka!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gołoty,

79 000 | 1947 m2
nr oferty: 349/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołoty, gmina Unisław, powiat chełmiński. Działka budowlana o powierzchni 1947 m2. Strefa nie objęta jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przy działce biegnie wodociąg, oraz linia energetyczna, droga jest oświetlona. Działka położona przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy zabudowy kilku domów, gdzie występuje ruch lokalny. Malownicze położenie terenu na wzgórzu, w jednej części z widokiem w na pradolinę Wisły i przepiękne zachody słońca. W okolicy występuje dużo zieleni i jest doskonałym miejscem spacerowym. Bardzo dobry dojazd do Unisławia 3,5 km i 14 km do Chełmna. W pobliżu około 5min jazdy samochodem Szkoła, Przedszkola, Punkty Użyteczności Publicznej, sklepy, Kościół, duże możliwości do uprawiania aktywności rekreacyjnej i sportowej. Działka należy do zadbanej i prężnie działającej Gminy Unisław. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przechlewo,

150 000 | 3000 m2
nr oferty: 333/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! W ofercie mamy działkę budowlaną w Przechlewie ; Przechlewo - wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie Przechlewo przy trasie linii kolejowej Miastko-Człuchów. Miejscowość słynąca głównie z rozwiniętej bazy turystycznej. Przepiękne działka położone niedaleko komisariatu policji w kierunku ośiedla Jużkowa 3000m2 z przeznaczeniem zabudowa jednorodzinna oraz działalność usługowo gospodarcza W okolicy wiele jezior o wysokiej klasie czystości, Piękna rzeka "Brda" w odległości 2km na której odbywają się słynne w całej Polsce spływy kajakowe. Jezioro słynne w całej Polsce "Charzykowy" ok 10km od działki. Do Słupska położonego nad morzem tylko 100km Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację!! bo na żywo działka naprawdę jest super , zdjęcia nie odzwierciedlają uroku tego miejsca Więcej informacji pod nr telefonu : 698-106-871 oraz- na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnice przy ul. Gdanska 39. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39.