zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

39 520 | 1235 m2
nr oferty: 324/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1235m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana w Paparzynie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

38 304 | 1197 m2
nr oferty: 323/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1197m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NOWA CENA !! Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

38 208 | 1194 m2
nr oferty: 322/4169/OGS

NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1194m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni od 1194m2 do 1235m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM NA WSI
PROMOCJA NA MIESIĄC  MAJ !!!!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Krzyż,

441 000 | 24900 m2
nr oferty: 292/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !!! TYLKO W MAJU CENA NIŻSZA O 50 TYSIĘCY. Kupujący nie płaci prowizji ! NOWA NIŻSZA CENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa oznaczona w ewidencji gruntów numerem 80/4 w miejscowości Krzyż, gmina Czersk, powiat chojnicki. W skład tej nieruchomości według wypisu z rejestru gruntów wchodzą: grunty rolne klasy V, VI, łąki klasy IV oraz rowy o łącznej powierzchni 2,49 ha. W chwili obecnej Gmina Czersk nie posiada aktualnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki, jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość od strony zachodniej graniczy z rowem, który dalej przechodzi w Czerską Struge. Na bazie tego rowu na działce urządzono dwa większe i jeden mały staw. Media takie jak woda wiejska, znajduje się w drodze natomiast brak prądu i kanalizacji. Nieruchomość otoczona lasem z dala od zgiełku z dużymi możliwościami. Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację !!! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39.

Na sprzedaż grunty orne !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

143 000 | 3 m2
nr oferty: 285/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński w województwie kujawsko-pomorskim. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki geodezyjne, położone obok siebie. Powierzchnia łączna 3.18 ha. Według wypisu z rejestru gruntów: grunty orne klasy IVa o pow. 0.72 ha grunty orne klasy IVb o pow. 0.24 ha drogi klasa V o pow. 0.18 ha grunty orne klasy V o pow. 0.62 ha grunty orne IVa o pow. 0.31 ha łąki trwałe klasy IV o pow. 0.85 ha łąki trwałe klasy V o pow. 0.18 ha rowy o pow. 0.08 ha Dla jeden z działek o pow. 1,7600 ha został uzgodniony projekt o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego . Media w drodze ( woda, prąd ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kałdus,

52 020 | 867 m2
nr oferty: 283/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kałdus, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana na granicy miejscowości Kałdus/Uść. Przedmiotem sprzedaży jedna z 11 działek budowlanych. Działka o powierzchni ok. 867 m2 ( cena za m2 wynosi 60,00 zł ). Działki o powierzchni od 858 m2 do 1562 m2. Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, zabudowa parterowa oraz parterowa z poddaszem użytkowym. Konstrukcja dachu: dwuspadowy, wielospadowy. Media w drodze: prąd, woda. Do każdej z działek należy dokupić udział w drodze wewnętrznej. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Bliska odległość od lasu i piękny widok na Panoramę Chełmna. Droga dojazdowa utwardzona. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

45 000 | 1000 m2
nr oferty: 279/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1000m2, położona w super lokalizacji. Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Budynek mieszkalny jednorodzinny: - funkcji, formy zabudowy i zagospodarowania terenu - zabudowa mieszkalna jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym; - szerokość elewacji frontowych - max. 16,0m; - wysokość do okapu od projektowanego poziomu terenu - max. 4,0m; - geometrii dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20 stopni - 45 stopni; - wysokość głównej kalenicy od projektowanego poziomu terenu - max. 9,0m. Nieruchomość położona na nowo postającym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Media w drodze przy działce: woda, prąd. Bardzo ładne położenie działki. W bliskiej odległości od Chełmna. W ofercie sprzedaż proponowana działka o powierzchni 1000m2. Możliwość zakupu większej działki. Cena za m2 wynosi 45zł. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana z lasem !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

319 455 | 7099 m2
nr oferty: 278/4169/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 7099m2, położona w super lokalizacji. Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Budynek mieszkalny jednorodzinny: - funkcji, formy zabudowy i zagospodarowania terenu - zabudowa mieszkalna jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym; - szerokość elewacji frontowych - max. 16,0m; - wysokość do okapu od projektowanego poziomu terenu - max. 4,0m; - geometrii dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20 stopni - 45 stopni; - wysokość głównej kalenicy od projektowanego poziomu terenu - max. 9,0m. Media: woda, prąd w drodze. Możliwość podziału nieruchomości na 3 mniejsze działki z niezależnymi wjazdami na nieruchomość. Bardzo dobre położenie nieruchomości, zjazd na posesję z głównej ulicy. Bliska odległość od Chełmna. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Klamrach !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

60 000 | 1500 m2
nr oferty: 248/4169/OGS

NOWA CENA !! NOWA NIŻSZA CENA !! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka siedliskowa , położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1500 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym i garażem. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m2. Media : woda na działce, prąd w drodze przy działce. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od Miasta. Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !