zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
Dom do remontu w miejscowości Krupocin !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Krupocin,

230 000 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: krupocin

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 85m2, w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat tucholski. Działka na której mieści się dom wynosi 1497m2 i jest w pełni ogrodzona. Nieruchomość wymaga remontu, w tym roku została wymieniona instalacja elektryczna , został wyremontowany korytarz oraz były odmalowane ściany. Okna pozostały drewniane. Na podłogach panele, kafle oraz linoleum. Ogrzewanie centralne C.O węgiel. Dom posiada strych, który może być użytkowany jako dodatkowe pokoje, lecz wymaga to remontu. Wejście do kotłowni bezpośrednio z domu. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:16,8 m2 1 pokój: 18 m2 2 pokój: 10 m2 3 pokój: 14 m2 Kuchnia:12m2 Łazienka: 5m2 Kotłownia: 4,5m2 Wiatrołap: 2 m2 Korytarz: 4 m2 Obok budynku znajuduje się garaż oraz składzik na opał. Posesja ma 2 bramy wjazdowe. Na około bardzo dużo zieleni, drzewa owocowe, krzewy oraz ogródek na warzywa. Media: woda miejska, prąd, szambo. Dom posiada również własne ujście wody, lecz wymaga to odświeżenia. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, przy głównej drodze Świecie-Tuchola. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Dom w Zdrojach-świetna lokalizacja!!!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Zdroje,

290 000 | 107 m2 | pokoi: 2
nr oferty: dom zdroje

OFERTA TYLKO U NAS!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 80m2, w miejscowości Zdroje, powiat tucholski. Działka na której mieści się dom wynosi 1200 m2 i jest w pełni ogrodzona siatką. Nieruchomość bardzo zadbana, 10 lat temu został przeprowadzony generalny remont. Zostały wymienione okna, założona została nowa instalacja elektryczna, wstawiony nowy piec C.O węgiel. Wykonane na nowo gładzie na ścianach oraz zostały położone nowe kafle i panele. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni. Dokładne wymiary pomieszczeń: Salon:23 m2 Sypialnia: 15m2 Kuchnia: 8m2 Łazienka:5,4 m2 Kotłownia: 4,5m2 Wiatrołap: 4m2 W budynku mieści się również garaż o powierzchni 27m2 a nad nim strych. Obok domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz tzw. drewniak. Posesja ma 2 bramy wjazdowe. Na około bardzo dużo zieleni, drzewa owocowe, krzewy oraz ogródek na warzywa. Media: woda miejska, prąd, kanalizacja Dojazd drogą asfaltową. Istnieje możliwość rozbudowy domu(3 lata temu zostały złożone wnioski z pozytywną weryfikacją). Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, spokojna okolica, ok 5 km do jeziora Mukrz w Tleniu oraz 10 km do Cekcyna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

2 domy na jednej działce w Świeciu!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Świecie,

599 000 | 170 m2 | pokoi: 6
nr oferty: świecie dom

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną 2 domami mieszkalnymi o powierzchni 300m2 w miejscowości Świecie, powiat świecki woj. kujawsko-pomorskie. Budynki mieszczą się na działce o powierzchni 1550m2, częściowo ogrodzonej. Każdy dom składa się z: *3 pokoi *kuchni *łazienki *dodatkowo każdy z nich ma osobne wejście do kotłowni. Dokładne wymiary powierzchni użytkowych domu. Dom I: 1 pokój: 22m2 2 pokój: 18m2 3 pokój: 15,5m2 Łazienka: 12m2 Kuchnia: 9,5 m2 Dom II 1 pokój: 17m2 2 pokój: 20m2 3 pokój: 14m2 Łazienka: 6,5m2 Kuchnia: 9m2 W budynkach zostały wymienione okna, częściowo instalacja elektryczna oraz zostały wykonane gładzie w kilku pomieszczeniach. Zostały założone nowe płytki oraz panele. Budynki z zewnątrz wymagają generalnego remontu. Należy wymienić dach(położony eternit). Domy są ogrzewane piecem węglowym, woda gminna, założona jest kanalizacja. Dodatkowo do nieruchomości przynależy wolnostojący garaż o powierzchni 150 m2. Na działce znajduje się wiele drzew i krzewów. Nieruchomość znajduję w dobrej lokalizacji, dojazd drogą asfaltową. Nie daleko znajdują się sklepy i szkoły. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Dom w stanie surowym zamkniętym-Bysław!!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bysław,

210 000 | 200 m2 | pokoi: 5
nr oferty: surowy stan bysław

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! OFERTA WARTA UWAGI!!!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym w miejscowości Bysław, powiat tucholski. Budynek, jednopiętrowy, podpiwniczony o powierzchni 200 m2. Dom posiada 8 pomieszczeń. Parter jak i piętro posiada po 80 m2, piwnica 40m2. Stan surowy zamknięty, wykonany w technologii ścian dwuwarstwowej ocieplony styropianem. Bardzo dużo okien, dzięki czemu dom jest bardzo słoneczny. Na dachu położona została blachodachówka. Działka na której mieści się dom ma 860m2 posiada nieregularny kształt i jest w całości ogrodzona. Na działce znajduję się garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni ok 50 m2. Media: woda, prąd, kanalizacja. Sprzedawana nieruchomość znajduje się ok 2 km od jeziora w Bysławiu. Bardzo dobra lokalizacja! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Piękny, nietuzinkowy dom na sprzedaż 3km od Świecia
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sulnowo,

890 000 | 157 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 680/CNR/ODS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! GODNA POLECENIA !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 157,2 oraz powierzchni użytkowej 95,3 parterowy z garażem w bryle budynku bez poddasza użytkowego, niepodpiwniczony,znajdujący się w Sulnowie powiat świecki,woj.kujawsko-pomorskie. Prezentowana nieruchomości położona jest na działce w pełni zagospodarowanej(trawa z rolki od frontu),w tylnej części siana,częściowo ogrodzona o powierzchni 1015m2 w kształcie prostokąta,teren płaski. Dom wybudowany wg.projektu ``URODZIWY WARIANT I `` i urządzony w 2019r z najwyższej jakości materiałów: - fundamenty wylane 2m pod ziemią - materiał budowlany: gazobeton suporeks - docieplony grafitowym styropianem grubości 20/30cm - dach dwukopertowy ocieplony wełną mineralną - dach pokryty dachówką ceramiczną - okna PCV trzy szybowe - drzwi zewnętrzne antywłamaniowe dębowe - C.O podłogowe w każdym pomieszczeniu - piec zasypowy z podajnikiem firmy STALMARK na pellet( na gwarancji) - dodatkowo zamontowane grzejniki - w salonie kominek opalany drewnem W skład budynku mieszkalnego wchodzą następujące pomieszczenia: - wiatrołap o powierzchni 5,62m2 - korytarz o powierzchni 10,46m2 - salon o powierzchni 31 m2 - kuchnia o powierzchni 10,42m2 - sypialnia o powierzchni 12,52m2 - sypialnia o powierzchni 14,80m2 - łazienka o powierzchni 7,46m2 - przejście do garażu o powierzchni 3,02m2 - garaż o powierzchni 27m2 - kotłownia o powierzchni 9,56m2 - taras o powierzchni 25 m2 Stan techniczny nieruchomości: Instalacja Inteligentnego domu - sterowanie ze smartphone lub tabletu (iOS/Android) - sterowanie ogrzewaniem, temperatura ustawiana na każde pomieszczenie indywidualnie - sterowanie oświetleniem - sterowanie systemem nawadniania ogrodu W najbliższym czasie dom mieszkalny będzie sukcesywnie wykańczany i zostanie zamontowane: - dokończenie ogrodzenia od strony frontowej wraz z bramą wjazdową - schody tarasu - sterowanie bramami - sterowanie furtką / drzwiami - oświetlenie sterowane z czujkami ruchu - sterowanie alarmem obraz przekazywany na smartphone lub tablet. Alarm - czujki ruchu - kontaktrony w oknach Instalacja fotowoltaiczna - sterowanie z Inteligentnego domu - każde pomieszczenie sterowane indywidualnie Bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości !! Jest to doskonała propozycja dla osób zmęczonych zgiełkiem miasta, poszukujących ciszy i spokoju, ceniących nowoczesne wnętrza, potrafiących zachwycać się bliskimi relacjami z otaczającym ogrodem, przestronnością wnętrz i ich integracyjnym charakterem. W bezpośrednim sąsiedztwie widoczna zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz tereny zielone. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w Drzycimiu !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Drzycim,

79 000 | 140 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 678/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Drzycim, gmina Drzycim, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Budynek mieszkalny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 140m2. Nieruchomość wymaga wykończenia, remontu i modernizacji. Wybudowana z czerwonej cegły. W nieruchomości został rozpoczęty remont i modernizacja. Nieruchomość z przeznaczeniem pod część mieszkalną. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, nieuciążliwej. Działka o powierzchni 513m2. Wjazd na nieruchomość, bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media: woda, prąd. Bardzo dobra lokalizacja. Bliska odległość od centrum. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM NA SPRZEDAŻ W MIEJSCOWOŚCI SITNO!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sitno,

310 000 | 200 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 676/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Sitno, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 199,75m2, użytkowej 95,201m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4300m2 w miejscowości Sitno pod Wąbrzeźnem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,korytarza i altanek. Altana 1 powierzchnia 2,959m2 Altana 2 powierzchnia 3,268m2 Korytarz o powierzchni 5,424m2 Kuchnia p powierzchni 15,456m2 Łazienka o powierzchni 4,550m2 Pokój 1 o powierzchni 28,134m2 Pokój 2 o powierzchni 17,130m2 Pokój 3 o powierzchni 18,280m2 Piwnica o powierzchni 20,88m2 Są dwa wejścia do mieszkania`. Budynek jest częściowo podpiwniczony z miejscem na kotłownię. Ogrzewanie z co węglowym. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi lokalna droga. Budynek jest wolnostojący,ocieplony styropianem ,,12",została zrobiona i odmalowana elewacja,wymieniono okna na plastikowe. Wymieniono dach na blachodachówkę, zrobiony jest fundament ozdobny. Na posesji została zrobiona przydomowa oczyszczalnia ścieków. Całość posesji jest ogrodzona siatką i zamontowana została nowa brama wjazdowa. Na podwórku stoi budynek gospodarczy i wolnostojący garaż z dwoma miejscami garażowymi. Na szczycie domu znajduje się ogród, liczne krzewy i nasadzenia oraz drzewka owocowe. Jest też pergola i miejsce grilowe. Budynek wybudowany w roku 1963. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w Świeciu !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Świecie,

418 000 | 160 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 669/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Świeciu przy ul. Jesionowej. Dom podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 Działka o powierzchni 2500 m2. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - wiatrołap - salon - pokój - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Cały parter po remoncie. Stan nieruchomości dobry. Nowe okna PCV, na podłogach płytki i panele. Na ścianie, gładź. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wymienione na nowe. Bardzo ładne, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Budynek mieszkalny podpiwniczony, w części piwnicznej kotłownia i piec na węgiel i drewno. PARTER: Do zaadaptowania pod część mieszkalną. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również: Murowany budynek, garaż oraz drewutnia. Cała działka ogrodzona, pięknie zagospodarowana. Podzielona na część rekreacyjną, sad oraz ogródek warzywny. Liczne nasadzenia drzew owocowych, krzew oraz kwiatów ozdobnych. Bardzo dobra lokalizacja. Bliska odległość do: Instytucji Użyteczności Publicznej, sklepów, szkól. Spokojne i zadbane osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, bezpośrednio z drogi asfaltowej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom z dużą działką i stawem !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ostrów Świecki,

338 000 | 107 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 667/CNR/ODS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w miejscowości Ostrów Świecki, gmina Chełmno, województwo kujawsko-pomorskie. Dom w stanie surowym otwartym. Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz z wbudowanym garażem. Nieruchomość przeznaczona jest dla 4-5 osobowej rodziny. Zestawienie nieruchomości: Powierzchnia zabudowy 107,02m2 Powierzchnia użytkowa 86,92m2 Kubatura 431,00m2 Dom wybudowany w 2011 roku. Wybudowany tradycyjną metodą z pustaka. Na dachu dachówka ceramiczna. Nieruchomość do wykończenia według potrzeb nabywcy. Możliwość zaadaptowania poszczególnych pomieszczeń według uznania klienta. Media: woda, prąd. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również staw. Cała działka o powierzchni 10275,00m2. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Wokół dużo zieleni, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Domek pod strzechą! Bory Tucholskie!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Zielonka,

190 000 | 55 m2 | pokoi: 2
nr oferty: zielonka

SUPER OFERTA!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Posiadamy w ofercie bardzo klimatyczny domek pod strzechą w miejscowości Zielonka, gmina Cekcyn, powiat Tucholski. Domek jest po generalnym remoncie, jego powierzchnia wynosi ok. 45 m2 na działce o powierzchni 300 m2 Dokładne wymiary pomieszczeń: 1 pokój połączony z aneksem kuchennym: 25,8 m2 2 pokój: 9,6m2 łazienka: 3,2 m2 Domek jest 2 poziomowy, w górnej części znajduje się użytkowa antresola. Do nieruchomości przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok: 10m2 Budynek jest bardzo słoneczny i w pełni ogrodzony płotem drewnianym. Ogrzewany kominkiem. Do domku doprowadzona jest woda miejska oraz kanalizacja. Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy. Idealne miejsce do wypoczynku. Wokół miejscowości znajduje się wiele lasów i jezior. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Paulina 664-578-739 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Świecie ul. Klasztorna 15 w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w stanie developerskim !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Podwiesk,

359 000 | 120 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 664/CNR/ODS

KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Podwiesk, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych . Dom jednorodzinny, parterowy wolnostojący z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 88,52m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: PARTER: wiatrołap o pow.6,87 m2 salon z jadalnią o pow. 29,39 m2 kuchnia o pow. 11,76 m2 łazienka o pow. 3,85 m2 kotłownia o pow. 3,13 m2 PODDASZE: sypialnia 11,85 m2 pokój 12,78 m2 pokój 11,11 m2 łazienka 4,13 m2 garderoba 3,13 m2 korytarz 4,91 m2 Okna PCV , instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje hydrauliczne. Na podłogach wylewki betonowe, na ścianach tynk maszynowy. Na dachu blachodachówka. Działka o pow. 480m2. W cenie sprzedawanej nieruchomości udział wynoszący 1/3 w drodze wewnętrznej prowadzącej do nieruchomości. W bliskiej odległości: sklep, szkoła, poczta, przystanek autobusowy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHEŁMNA
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

1 199 999 | 149 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 662/CNR/ODS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż kamienica w Chełmnie przy ulicy Toruńskiej. Kamienica posiada swój wjazd, garaż oraz własny plac. Do sprzedaży jest kamienica (budynek mieszkalny) oraz budynek gospodarczy, który również może zostać zaadoptowany na cele mieszkalne. Budynek mieszkalny: 0.PARTER: - pokój 1 o powierzchni 14.84m2 - pokój 2 o powierzchni 13.84m2 - pokój 3 o powierzchni 16.95m2 - duża łazienka o powierzchni 11.06m2 - duża kuchnia o powierzchni 9.06m2 - hol (przedpokój) o powierzchni 5.65m2 I.PIĘTRO: - pokój 1 o powierzchni 17.93m2 - pokój 2 o powierzchni 8.49m2 - pokój 3 o powierzchni 8.24m2 - pokój 4 o powierzchni 8.19m2 - toaleta WC o powierzchni 3.74m2 - pomieszczenie gosp. (strych) do adaptacji i aranżacji według własnych potrzeb o powierzchni użytkowej ok.25m2 - hol (przedpokój) o powierzchni 7.34 m2 II. DRUGIE PIĘTRO: - strych do adaptacji i aranżacji według własnych potrzeb o powierzchni użytkowej ok.25m2 Budynek gospodarczy: 0. PARTER -toaleta -kuchnia letnia -pomieszczenie gospodarcze -garaż I. PIĘTRO -duże pomieszczenie na całą powierzchnię budynku Budynek mieszkalny jest ocieplony styropianem grubości 10cm, okna plastikowe, pokoje do remontu wg. uznania. Stan do zamieszkania ,budynek cały czas zamieszkiwany przez rodzinę. W kamienicy ogrzewanie gazowe, lecz stoją jeszcze dwa piece kaflowe cały czas używane (nowe kominy). Alternatywnie jest również możliwość przełączenia ogrzewania na elektryczne.Na dachu od frontu dachówka, wew. placu eternit.Nowe instalacje oraz wszystkie media z sieci miejskiej. Do budynku gospodarczego doprowadzona jest woda, kanalizacja oraz elektryka, nowe belki dachowe oraz dach (na całości eternit). Garaż o dużej powierzchni ok.25m2. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. W niedalekiej odległości: - Rynek - Instytucje Użyteczności Publicznej - Szkoły - Sklepy itp. - Kościół Bardzo polecam nieruchomość pod inwestycję mieszkalno-usługową ul. Toruńska, Chełmno, powiat chełmiński Kamienica o powierzchni 149 m2 Działka 274 m2 Budynek w stanie do zamieszkania Piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe Materiał budowy: cegła, okna plastikowe Dojazd: utwardzony Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar Mokwa 608-026-142 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DOM W MIEJSCOWOŚCI WĄBRZEŹNO !
DOM na SPRZEDAŻ
SALON Z WYJŚCIEM NA TARAS

DOM na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

450 000 | 163 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 659/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dom w budowie bliźniaczej w pięknej i cichej okolicy w Wąbrzeźnie. Powierzchnia całkowita budynku to 163m2, użytkowa 120m2, położony na działce o powierzchni 234m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wąbrzeźno ulica Pawia, powiat wąbrzeski, województwo kujawsko-pomorskie. Dom ma podjazd i dodatkowe miejsce parkingowe, posiada garaż wraz z wyodrębnioną piwnicą i kotłownią o powierzchni 31m, ma też pralnię o powierzchni 6,6m. Na parterze budynku znajdują się: Salon o powierzchni 27m2 Taras o powierzchni 12m2 Kuchnia o powierzchni 9,5m2 Korytarz z wbudowaną szafą o powierzchni 4,5m2 Toaleta o powierzchni 2m2 Na piętrze budynku znajdują się: Pokój telewizyjny o powierzchni 14m2 Balkon o powierzchni 6m2 Pokój o powierzchni 12m2 Pokój o powierzchni 12 m2 Łazienka o powierzchni 4m2 Poddasze użytkowe: Sypialnia o powierzchni 21m2 W części sypialnianej na poddaszu użyto grubą warstwę wełny mineralnej która w okresie letnim jest izolatorem ciepła i pozwala na przyjemny wypoczynek a zimą chroni i zabezpiecza przed zimnem. Dom ma drewniane,dębowe schody które pozwalają na swobodne poruszanie się między piętrami. Wygodny taras na tylnej części budynku służy do odpoczynku i pozwala cieszyć się widokiem na roztaczającą się wokół zieleń. Dodatkowym atutem jest linia brzegowa jeziora bo zaledwie 100 m od nieruchomości. Liczne ścieżki rowerowe i bardzo ładnie położony wokół chodnik z kostki brukowej, Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i obejrzenia nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.