zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż dwa domy oraz grunty orne !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Brzozowo,

1 199 000 | 280 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 490/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż dwa domy jednorodzinne oraz grunty orne, położone w miejscowości Brzozowo, gmina Kijewo Królewskie, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 162,60m2 i powierzchni użytkowej 122,80m2. PARTER: przedsionek o pow.2,70m2 hall o pow. 5,90m2 łazienka o pow. 4,20 m2 salon z aneksem kuchennym o pow. 31,00m2 pokój o pow. 12,00m2 garaż o pow. 25,60m2 kotłownia o pow. 6,50m2 klatka schodowa o pow. 4,30m2 PIĘTRO: hall o pow. 2,10m2 sypialnia o pow. 27,00m2 garderoba o pow. 5,90m2 łazienka o pow. 12,20m2 pokój o pow. 14,50m2 Nieruchomość oddana do użytku w 2016 roku. Dom wybudowany z pustaka, w całości docieplony (15 cm styropian), na dachu dachówka ceramiczna. Własne centralne ogrzewanie, piec na eko-groszek ( z podajnikiem ). Sprzedawana nieruchomość wykończona z dobrej jakości materiałów budowlanych, dom estetycznie wykończony i zagospodarowany. Na piętrze do wykończenia według własnej aranżacji : sypialnia oraz łazienka. W cenie sprzedawanej nieruchomości: zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD, szafy typu ,,Komandor" oraz wyposażenie łazienki. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealna nieruchomość dla rodziny. Powierzchnia działki 1233m2, częściowo ogrodzona. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej. Media: woda, prąd, przydomowa oczyszczalnia ścieków oraz szambo. Drugi dom: Dom jednorodzinny, parterowy wybudowany w 1965 roku. Nieruchomość o powierzchni 104,76m2, dom do remontu. Stodoła o powierzchni 210m2, wybudowana z pustaka w 1973 roku. Na dachu eternit, stan nieruchomości: dobry. Garaż o powierzchni 59,40m2, wybudowany z pustaka w 1969 roku. Na dachu papa, stan nieruchomości: dobry. Obora o powierzchni 150,10m2, wybudowana z pustaka w 1969 roku. Na dachu eternit, stan nieruchomości: dobry. W skład sprzedawanego gospodarstwa rolnego wchodzi również ziemia orna o pow. 8,81 ha. Ziemia klasy : III i IV. Grunty orne położone przy siedlisku z wyjątkiem jednej działki. Ziemia utrzymywana w dobrej kulturze, obecnie obsiane plony : rzepak oraz pszenica. Bardzo dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. Idealna nieruchomość na prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego. Serdecznie polecam !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż gospodarstwo rolne !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Brzozowo,

890 000 | 105 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 489/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż gospodarstwo rolne położone w miejscowości Brzozowo, gmina Kijewo Królewskie, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, parterowy wybudowany w 1965 roku. Nieruchomość o powierzchni 104,76m2, dom do remontu. Stodoła o powierzchni 210m2, wybudowana z pustaka w 1973 roku. Na dachu eternit, stan nieruchomości: dobry. Garaż o powierzchni 59,40m2, wybudowany z pustaka w 1969 roku. Na dachu papa, stan nieruchomości: dobry. Obora o powierzchni 150,10m2, wybudowana z pustaka w 1969 roku. Na dachu eternit, stan nieruchomości: dobry. W skład sprzedawanego gospodarstwa rolnego wchodzi również ziemia orna o pow. 8,81 ha. Ziemia klasy : III i IV. Grunty orne położone przy siedlisku z wyjątkiem jednej działki. Ziemia utrzymywana w dobrej kulturze, obecnie obsiane plony : rzepak oraz pszenica. Bardzo dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. Idealna nieruchomość na prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego. Serdecznie polecam !! Więcej informacji pod nr telefonu : 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NOWA CENA!! Na sprzedaż dom, działka, chłodnia !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Starogród Dolny,

685 000 | 266 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 477/4169/ODS

ZNACZNIE NOWA NIŻSZA CENA!! NOWA NIŻSZA CENA NIERUCHOMOŚCI!! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż siedlisko, położone w miejscowości Starogród Dolny ( zaledwie 2 km od Miasta Chełmno ), gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość z dużym potencjałem, przestronny dom, duża działka oraz budynki gospodarcze pod działalność gospodarczą. W skład sprzedawanej nieruchomosci wchodzą: Budynek mieszkalny, wolnostojący, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 177,5m2, w skład tej powierzchni wchodzą: PARTER: jadalnia o pow. 18m2 salon o pow. 20m2 hol o pow. 22,50m2 kuchnia o pow. 16m2 komunikacja o pow. 8m2 pokój o pow. 17m2 łazienka o pow. 4m2 PIĘTRO: pokój o pow. 20m2 pokój o pow. 22m2 łazienka o pow. 10m2 pokój o pow. 13m2 pokój o pow. 8m2 komunikacja o pow. 4m2 Dom, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość bardzo przestronna w dobrym stanie technicznym. Własne centralne ogrzewanie na węgiel/drewno oraz kominek. Okna PCV oraz częściowe drewniane. Wszystkie drzwi wewnętrzne, futryny i schody ( drewno: dąb, jabłoń, buk). Podłogi deska dębowa oraz bukowa. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również: Budynek pod działalność gospodarczą, budynek parterowy. W bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość składa się z poszczególnych pomieszczeń: Sortownia/chłodnia o pow. 120m2 Chłodnia o pow. 81m2 Chłodnia o pow. 36m2 pomieszczenie gospodarcze o pow. 24m2 Łączna powierzchnia wynosi 261m2. Bardzo dobry wjazd na nieruchomość, bezpośrednio z głównej drogi. Podjazd wyłożony kostką polbruk ( przemysłowa). Cała nieruchomość ogrodzona, zagospodarowana. Powierzchnia działki 4500m2. Działka podzielona na część rekreacyjną, ogólnie dostępną, sad. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość od Chełmna. Idealna nieruchomość na prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz mieszkanie. Więcej zdjęć na : www.cnieruchomosci.pl lub u Nas w Biurze Chełmnie przy ul. RYNEK 19. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Przepiękne siedlisko nieopodal Wąbrzeźna
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Czystochleb,

490 000 | 120 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 453/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Czystochleb nieopodal Wąbrzeźna. Nieruchomość jest przeurocza i zachęcająca do spokojnego sielskiego życia z dala od zgiełku i trosk. W skład siedliska wchodzą : budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 120 m2, altana do wypoczynku i rekreacji, wiata na samochód, garaże oraz liczne zabudowania gospodarcze obecnie przystosowane do hodowli koni. Całość nieruchomości usytuowana jest na wzniesieniu skąd można podziwiać przepiękny widok na pola, łąki i las. tuż przed lasem znajduje się zarybiony staw. Działka wraz z zabudowaniami (8000 m2) została wyceniona na 490 000 złotych, jest możliwość dokupienia 10 ha łąki w cenie 3 zł/m2 w jednym kawałku. Cudowne miejsce na podtrzymanie obecnej działalności - hodowli koni lub stworzenie miejsca równie urokliwego z możliwością udostępnienia ludziom np. szkółka jeździecka, szkoła hippoterapii, gospodarstwo agroturystyczne lub inna wpisująca się w cudowną sielską okolicę działalność. Działka i zabudowa dają możliwość powiększenia bazy noclegowej w tym cudownym miejscu. Mnogość pól i łąk zapraszają do obcowania z naturą. W razie potrzeby jest dobry dojazd do Wąbrzeźna położonego zaledwie 5 km od siedliska. Przepiękne, cudowne i pełne magii miejsce do wypoczynku. Najbliższa luźna zabudowa sąsiedzka znajduje się ok 200 - 300 metrów od zabudowań siedliska. Bardzo serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą. Niesamowite miejsce dla osób kochających przyrodę i obcowanie z naturą. Jest możliwość dokupienia ok 10 ha ziemi w jednym kawałku. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 003 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Piękna willa z potencjałem w Świeciu !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Świecie,

1 700 000 | 300 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 452/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Szanowni Państwo. Mam do zaproponowania piękną willę z 1998 roku w centrum Świecia. Budynek posiada łącznie trzy kondygnacje: PARTER - na parterze znajduje się część usługowa o łącznej powierzchni 105 m2 w której obecnie znajduje się lokalny bar. Bar składa się z sali głównej z bufetem o powierzchni 52 m2, drugiej sali o powierzchni 16 m2, biura 24 m2 i toalety dla klientów - 4 -5 m2. Przed lokalem znajduje się ogrodzona część zewnętrzna w której można posiedzieć przy kawie w miesiącach letnich. I PIĘTRO - na piętrze znajduje się część mieszkalna (wydzielone pierwsze mieszkanie składające się z : 4 dużych pokoi , kuchni, łazienki i komunikacji o łącznej powierzchni 105 m2 oraz werandy (ok 40 m2), która obecnie jest pokojem letnim z wydzieloną kuchnią letnią. II PIĘTRO - na II piętrze znajduje się drugie mieszkanie w skład którego wchodzi 4 pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta z komunikacją - również powierzchnia ok 105 m2 Od strony ulicy obok nieruchomości znajdują się stare wysokie drzewa, które dodają uroku całej zabudowie w tej części miasta. Od strony ogrodu znajdują się nasadzenia drzew owocowych i roślin ozdobnych zasadzone przez właścicieli nieruchomości. powierzchnia działki za domem pozwala na wydzielenie odrębnej działki i postawienie dodatkowej zabudowy. Koszt utrzymania domu to: - prąd na m-c - 300-350 zł dla całości nieruchomości łącznie z częścią usługową - woda dla całości nieruchomości to 70 zł/ m-c - gaz dla całości nieruchomości to 200-220 zł/m-c. Część usługowa w chwili obecnej jest w stanie zarobić na utrzymanie całości nieruchomości (części usługowej wraz z częścią mieszkalną). Została zainstalowana nowa instalacja fotowoltaiczna. Nieruchomość ma ogromny potencjał. Idealna pod działalność gospodarczą: biurową, handlowo-usługową, rekreacyjną. Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Siedlisko z dużą bazą garażową
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmża,

1 600 000 | 220 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 449/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Dom siedlisko z dużą ilością ziemi oraz bardzo dużym zapleczem garażowym. Dom jest dwupoziomowy: Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka Na piętrze są 4 pokoje i łazienka. Cały dom jest pokryty sidingiem a na dachu znajduje się blachodachówka. Dom został zbudowany w 1988 roku posiada dodatkowo poddasze - strych i jest częściowo podpiwniczony. zbudowany jest z betonu komórkowego ocieplonego styropianem. Ogrzewanie w domu może być na ekogroszek lub olej opałowy. Posiada własne szambo - zbiornik bezodpływowy. Jest możliwość wpięcia się do kanalizacji miejskiej, która znajduje się w pasie drogowym, poza tym przy budynku jest doprowadzona infrastruktura gazowa z możliwością wpięcia. Od strony ulicy dojazdowej dom otacza piękny rozległy ogród z pięknymi, zdrowymi i dużymi nasadzeniami. . Za domem również znajduje się obszerne zaplecze garażowe o łącznej powierzchni 1690 m2. Garaże powstawały sukcesywnie w miarę rozwoju gospodarstwa i wymaganej infrastruktury począwszy od 1965 a skończywszy na 2000 roku. Wszystkie budynki magazynowe i gospodarcze znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym i mogą być użytkowane od zaraz bez większych nakładów inwestycyjnych. Nieruchomość jest o tyle atrakcyjna, że ma możliwości zarówno rozwojowe jak adaptacyjne - np. adaptacja budynku pod firmę z własną flotą transportową. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą nieruchomości. Cena podlega negocjacji. Więcej informacji pod nr telefonu : 698 003 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19.

Na sprzedaż działka w niskiej cenie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łęg,

37 943 | 1997 m2
nr oferty: 245/4169/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łęg , gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Cena za m2 działki 19,00 zł. Działka o powierzchni 1997 m2 ( własna droga dojazdowa do sprzedawanej nieruchomości ). Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy . Ustalone Warunki Zabudowy : polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego . Funkcja, formy zabudowy i zagospodarowanie terenu- zabudowa zagrodowa, budynek mieszkalny, wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowy. Szerokość elewacji frontowych - max. 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20-45 stopni. Wysokość głównej kalenicy -max. 9,0 m. Bardzo ładne położenie nieruchomości z dobrym dojazdem do sprzedawanej nieruchomości. media : woda na działce, prąd w drodze przy działce. Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Toruńska 6. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż Zespół Pałacowo-Parkowy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Grubno,

1 540 000 | 1740 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 438/4169/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż : Prezentowany zespoł pałacowo-parkowy połozony jest w miejscowosci Grubno gmina Stolno powiat chełminski w wojewodztwie kujawsko-pomorskim (dawniej wojewodztwo torunskie). Nieruchomosc usytuowana jest przy drodze krajowej nr 1 wyznaczonej obecnie jako głowna trasa łaczaca Gdansk - Torun - Łodz - Katowice - Cieszyn, w odległosci 2 km od Chełmna siedziby powiatu chełminskiego. Ponadto w obrebie 40 km znajduja sie takie osrodki miejskie jak Torun, Bydgoszcz, Grudziadz, co oznacza, iz pozostaje w bliskim sasiedztwie waznych wezłow komunikacyjnych łaczacych planowane i czesciowo juz zbudowane głowne ciagi komunikacyjne kraju, tj. A1-S5-S10. Zespoł pałacowo-parkowy tworzy nieruchomosc o powierzchni 10,66 ha z bogatym roznogatunkowym drzewostanem z licznymi pomnikowymi okazami starodrzewia - deby, klony, lipy, buki. Drzewostan parkowy ma postac zwartego masywu drzew. Czesc drzewostanu stanowia pomniki przyrody. Nieruchomosc zabudowana jest budynkiem pałacowym z XIX wieku, o łacznej powierzchni uzytkowej ponad 1.700 m2 połozonym centralnie na nieruchomosci. Ponadto na nieruchomosci urzadzony jest staw o powierzchni ok. 2,64 ha. Nieruchomosc przylega do drogi krajowej nr l jednak nie posiada bezposredniego zjazdu z tej drogi. Dojazd do nieruchomosci prowadzi droga utwardzona o nawierzchni bitumicznej i brukowej łaczaca sie z droga kraj owa nr 1. Nieruchomosc połozona jest w terenie uzbrojonym, w zakresie energii elektrycznej, wodociagu i sieci kanalizacji sanitarnej, linii telefonicznej. Obiekt ten ze wzgledu na swoje walory historyczne i przyrodnicze znajduje sie pod kontrola Konserwatora Zabytkow oraz Konserwatora Przyrody. Od połnocy zespoł pałacowo-parkowy graniczy z sadami, od południa z łakami, od zachodu granice wyznacza droga krajowa nr 1, a od wschodu zabudowania folwarczne i budynki mieszkalne wzniesione na terenie dawnych pol uprawnych. Do kompleksu pałacowo-parkowego od strony południowej przylega zespoł szkoł rolniczych, na ktory składa sie budynek szkoły, internat i trzy budynki mieszkalne. Załozenie pałacowo-parkowe wpisane zostało do rejestru zabytkow dnia 06 listopada 1989 roku pod Nr 591. Opis budynku pałacu : Budynek o dwoch kondygnacjach nadziemnych podpiwniczony (z wyjatkiem podpiwniczenia pod jedna z wiezyczek) z poddaszem - strych, posadowiony na ławach fundamentowych. Sciany piwnic murowane z kamienia i cegły ceramicznej. Sciany wewnetrzne murowane z cegły ceramicznej. Sciany zewnetrzne czesci nadziemnej murowane z cegły ceramicznej. Sciany wewnetrzne murowane z cegły ceramicznej roznej grubosci. Stropy nad piwnicami sklepienia łukowe ceglane wsparte na scianach oraz sklepienia kolebkowe murowane z cegły ceramicznej. Strop nad parterem zelbetowy płytowy na belkach stalowych. Strop nad I pietrem drewniany belkowy, nagi. Dach czterospadowy - konstrukcja drewniana z deskowaniem szczelnym i pokryciem z blachy cynkowej. Nad wiezyczkami dach kryty gontem. W budynku znajduja sie 2 klatki schodowe. Schody zelbetowe płytowe jedno i dwubiegowe. Posadzka w piwnicy - cegła ceramiczna układana na podsypce piaskowej oraz szlichta cementowa na podkładzie z gruzobetonu. Na parterze i I pietrze posadzki brak. Na poddaszu podłoga z desek mocowanych do belek stropowych. Instalacje wewnetrzne - tylko piony i poziomy kanalizacyjne w piwnicy oraz fragmentarycznie (piwnice i poddasze) rozprowadzona instalacja elektryczna oswietleniowa. Elewacja - tynk cementowo - wapienny. Dane techniczne: Powierzchnia zabudowy 563,9 m2 Kubatura 6.114,0 m3 Powierzchnia uzytkowa razem 1.739,6 m2 w tym: - piwnice 381,3 m2 - parter 443,2 m2 - I pietro 429,8 m2 - poddasze 485,3 m2 W latach 2004-2005 opracowany został kompletny projekt remontu pałacu oraz rewitalizacji drzewostanu i pozostałej zieleni parku. Prowadzone prace do 2008 roku pozwoliły na gruntowny remont pałacu w trakcie, ktorego w budynku przeprowadzono roboty zabezpieczajace polegajace na wykonaniu nastepujacych prac: - wymiana stropu nad parterem z drewnianego belkowego na zelbetowy, - naprawa stropu drewnianego nad I pietrem, - wykonanie klatek schodowych - wykonanie szybu windowego - wykonanie izolacji pionowej scian piwnic z odwodnieniem - zbicie tynkow wewnetrznych scian - wykonanie tynku elewacji - wykonanie sieci zewnetrznej kanalizacji deszczowej i sanitarnej - wykonanie kanalizacji poziomej sanitarnej w piwnicach - doprowadzenie linii telefonicznej w wykopie - wymiana zewnetrznej sieci wodociagowej zasilanej z wodociagu gminnego - wykonanie robot zabezpieczajacych Ponadto prowadzone były i sa biezace prace pielegnacyjne drzewostanu. Idealna nieruchomość na prowadzenia działalności gospodarczej : Hotel. Restaurację , Dom Weselny, Spa, itd. Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Toruńska 6. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Budynek magazynowo-gospodarczy! OBNIŻKA CENY!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Klęczkowo,

199 000 | 679 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 416/4169/ODS

NOWA NIŻSZA CENA!!! NOWA NIŻSZA CENA!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! OFERTA TYLKO U NAS !! Na sprzedaż budynek gospodarczy , położony w miejscowości Klęczkowo, gmina Stolno, powiat Chełmiński , województwo Kujawsko-Pomorskie. Budynek wybudowany 1923 roku z cegły . Na dachu papa termozgrzewalna ( wymieniona w 2016 roku). Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji : parter oraz dwa piętra. Każda z kondygnacji o powierzchni 226m2. Powierzchnia całkowita 679m2. Budynek w dobrym stanie technicznym , konstrukcje : dachu oraz podłóg w bardzo dobrym stanie ( drewno). Na działce media : woda, prąd. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 4200m2. Działka w wieczystym użytkowaniu . Z bardzo dobrym wjazdem na posesję z drogi powiatowej. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności gospodarczej. Bardzo ciekawa architektura i dobre położenie nieruchomości sprawia , że sprzedawana nieruchomość stwarza możliwość wykorzystania jej pod : Motel, Zajazd, Restaurację oraz przekształcenie pod lokale mieszkaniowe i usługowe. Możliwa zamiana sprzedawanej nieruchomości na lokal mieszkaniowy . Więcej informacji pod nr telefonu : 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.