zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

369 000 | 220 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 703/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Chełmno ul. Osnowska. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony oraz budynek gospodarczy. Działka o powierzchni 1671m2. Dom o powierzchni użytkowej 208,00m2. W skład domu wchodzą: PARTER: salon sypialnia pokój łazienka przedpokój PIĘTRO: pokój pokój pokój pokój przedpokój W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczo-garażowy o powierzchni 80m2. Budynek murowany. Sprzedawana nieruchomość do remontu. Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok na panoramę miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39 , w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Podwiesk,

159 900 | 142 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 782/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Podwiesk, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,52 m2, bardzo przestronny i funkcjonalny. Powierzchnia całkowita 141,58m2.W skład powierzchni wchodzą: lokal mieszkaniowy stanowiący odrębną nieruchomość; piwnica oraz garaż dwu-stanowiskowy o powierzchni 57,25m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - przedpokój - pokój - garaż murowany o powierzchni 57,75 m2 - piwnica o powierzchni 21,31m2 - ogródek rekreacyjny ( udział w części wspólnej ) Mieszkanie jest bezczynszowe. Lokal mieszkaniowy w dobrym stanie technicznym: okna PCV, na podłogach panele i płytki, na ścianach gładź i tapety. Nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanlaizacyjne, centralnego ogrzewania. Mieszkanie ogrzewane własnym centralnym ogrzewaniem ( piec na eko groszek z podajnikiem, położony w części piwnicznej ). W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: zabudowa kuchenna bez sprzętu AGD, szafa typu ,, Komandor", wyposażenie jednego z pokoi. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

DZIAŁKI ZALESIONE NA SPRZEDAŻ !!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Zawada,

46 650 | 3110 m2
nr oferty: 444/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada , w województwie pomorskim, w powiecie Chojnickim, w gminie Czersk sołectwo Wieck Odległość od Wiecka około 1 km, od Starogardu Gdańskiego około 19 km, od Czerska około 30 km , od Chojnic około 60 km. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 0,3110 ha ma kształt prostokąta i składa się z lasu około 40-letnich drzew mieszanych takich jak sosna ,brzoza . Ziemia klasy VI . ATUTY Doskonały potencjał inwestycyjny zważywszy głównie na lokalizację Borów Tucholskich. Dojazd z drogi asfaltowej na drogę gruntową gminną około 200 m. Przy nieruchomości znajduje się rozdzielnia prądowa , w pobliżu domy jednorodzinne . Bardzo ciekawe tereny rekreacyjne ze względu na pobliskie łąki oraz rzekę BRDA. Całość lasu to 9,8048 ha ,podzielone na 21 działek o różnych powierzchniach . TO MOŻE BYĆ WŁAŚNIE TWOJE MIEJSCE - SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU - oszczędność czasu i kompleksowe wsparcie Agenta na każdym etapie transakcji - szybka ocena zdolności kredytowej i oferta korzystnego kredytu hipotecznego - pełne wsparcie procedowania skomplikowanych formalności - szybka transakcja Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Chełmnie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

129 000 | 1613 m2
nr oferty: 434/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona przy ul. G.Gorczyckiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1613 m2 w kształcie prostokąta. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, jest ogrodzona. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi Architektura zabudowy: dach dwu lub wielospadowy o równym kącie nachylenia odpowiadających sobie połaci w zakresie 26o - z pokryciem z naturalnych materiałów ceramicznych, jednakowe dla wszystkich budynków Garaże i pomieszczenia gospodarcze wyłącznie jako wbudowane w bryłę budynku mieszkalnego Media w drodze przy działce. Bardzo dobra lokalizacja !! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

235 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 770/CNR/OMS

NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY !! NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY ! OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie ul. Polna. Nieruchomość położona na II piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,22m2; powierzchnia użytkowa 56,67m2. Przynależna piwnica o powierzchni 3,55m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 16m2 sypialnia o powierzchni 16m2 pokój o powierzchni 12m2 kuchnia o powierzchni 9,97m2 łazienka z wc o powierzchni 2,70m2 Przynależne pomieszczenie gospodarcze ( na klatce schodowej ) o powierzchni 2,40m2 Lokal mieszkaniowy po kapitalnym remoncie. Przeprowadzony remont: nowe podłogi, gładź na ścianach, płytki, panele, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe piony wodno-kanlizacyjne, okna PCV. Nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje centralnego ogrzewania ( piec gazowy dwu-funkcyjny na gaz miejski ). W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie: zabudowa kuchenna szafy typu ,,Komandor `` wyposażenie łazienki ( bez pralki ) Mieszkanie bardzo estetyczne, słoneczne i funkcjonalne. Przestronny parking przed blokiem. Bardzo ładny widok z okien. Kamienica po kapitalnym remoncie, wypiaskowana cegła zewnętrzna, nowa dachówka na dachu, nowe rynny i opierzenie. Wyremontowany środek kamienicy. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania w wysokości 280,00 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci ) plus opłaty medialne. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznych, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ LOKAL W GALERII HANDLOWEJ !!!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Czersk,

180 000 | 19 m2
nr oferty: 44/CNR/OLS

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż lokal w Galerii ul. Jana Pawła II w Czersku.(powiat chojnicki). Lokal o powierzchni 19,14 m2, media: prąd woda gaz Lokal jest jasny z dużą witryną znajduje się w bardzo dobrym punkcie . W samej Galerii działalność prowadza takie sklepy jak: Rossmann, Ygrek, Textil Market, zoologiczny, apteka, butiki odzieżowe, sklep mięsny Gzella , punkt kosmetyczny. Wc oraz pomieszczenie sanitarne znajduje się w holu głównym. W budynku Galerii znajduje się również sklep, w którym można kupić produkty wędliniarskie, przyprawy, potrzebne do wyrobu wędlin. Jest tam duży ruch klientów, w pobliżu znajdują się: sklep Biedronka, Lidl, Black Red White, stacja benzynowa Orlen. Do galerii dojazd jest bardzo dobry dojazd z drogi asfaltowej, duży parking pozwalający na swobodne parkowanie aut. SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach, ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nieruchomość z działką w Charzykowach !!!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

CHARZYKOWY,

360 000 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 695/CNR/ODS

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż dom do remontu, Położony w miejscowości Charzykowy w województwie Pomorskim, powiecie Chojnickim. Oferowana nieruchomość to nieduży dom o powierzchni 45,6 m2.W skład nieruchomości wchodzą *3 pokoje * łazienka * piwnica Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 365m2. Został wybudowany 1970 roku z czerwonej cegły .Dach domu pokryty jest papą. Działka na której stoi budynek jest nieogrodzona .Prowadzi do nieruchomości droga asfaltowa. Parterowy ,podpiwniczony dom składa się z 5 pomieszczeń .Całość jest do kapitalnego remontu. Dzięki wydanym nowym warunkom zabudowy można przekształcić nieruchomość w wymarzone miejsce do życia i wypoczynku. Warunki przewidują-wysokość budynku do 9 m z powierzchnią zabudowy do około 100m2 oraz dach dwuspadowy. Do działki doprowadzona jest woda oraz kanalizacja miejska oraz prąd. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Charzykowy. W miejscowości tej jest dobry dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej typu sklepy ,restauracje ,piekarnia, szkoła, kościół, przedszkole oraz hotel i SPA. W bliskości znajdują się piękne tereny zielone, jezioro Charzykowskie (150 m) oraz oświetlony deptak wzdłuż jeziora.Duzą atrakcją jest siłownia otwarta oraz przystań jachtowa. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Bliska odległość od: Instytucji Użyteczności Publicznej, sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul.Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka z panoramą na Chełmno !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

329 000 | 3813 m2
nr oferty: 431/CNR/OGS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3813 m2 położona w miejscowości Osnowo, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala : Przeznaczenie terenu: - tereny zabudowy mieszkaniowej. Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy dla jednego budynku: - 200 m2. Parametry zabudowy dla budynków mieszkalnych: - wysokość zabudowy: od 8 m do 10 m, - maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, w tym poddasze, - dachy dwuspadowe lub czterospadowe o połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, - kąt nachylenia połaci dachowych: 30-45, - kalenice budynków: równoległe do dróg i dojazdów, - kolorystyka pokrycia dachu: w tonacji naturalnej dachówki ceramicznej, czerni lub szarości, - poziom usytuowania kondygnacji parteru nowej zabudowy maksymalnie 1 m ponad poziomem projektowanego lub urządzonego terenu. Parametry zabudowy dla garaży i budynków gospodarczych wolnostojących: -wysokość: maksymalnie 5 m, - kształt dachu: dach jedno dwu lub czterospadowy, - kąt nachylenia połaci dachowych: 20-35, - kolorystyka pokrycia dachu: w tonacji naturalnej dachówki ceramicznej, czerni lub szarości. Zasady podziału na działki: - wielkość nowo wydzielanych działek dla podstawowego przeznaczenia terenu: od 1500 m2. Lokalizacja zabudowy przy granicy działki: - dopuszcza się lokalizację budynku gospodarczego i garażu dla samochodu osobowego bezpośrednio przy granicy działki. Media znajdują się na sąsiedniej działce, tj: - woda, - prąd, - gaz, - kanalizacja. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, działka w całości ogrodzona. Działka w kształcie prostokąta, z tyłu działki znajduje się mały las. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duży Obiekt w Chełmnie.
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Chełmno,

758 000 | 982 m2
nr oferty: 637/CNR/OOS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujaca nie płaci prowizji !! Na sprzedaż Obiekt położony w Chełmie przy. ul. Rycerska Powierzchnia całkowita 982m2. W skład Obiektu wchodzą: pater, dwa piętra oraz poddasze. Działka o powierzchni 287m2. Nieruchomość objęta MPZP: Dla terenu A 10/2 UT, UK, UH plan ustala: 1. Przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy o funkcji usługowej (turystyki, kultury, handlu). 2. Rodzaj działań: obowiązek przestrzennej adaptacji 2. Obiekty o wartościach kulturowych, wpisane do rejestru zabytków i ewidencji WKZ, zaznaczone graficznie na rysunkach planu, o których mowa w § 1, ust. 2, podlegają nadzorowi Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i wymagają: 1) uzyskania wytycznych WKZ przed planowanymi pracami konserwatorskimi, remontowymi, adaptacyjnymi i modernizacyjnymi; 2) uzgodnienia z WKZ remontów, przebudowy oraz wszelkich zmian na zewnątrz i wewnątrz w strukturze budynku.), ust. 6 pkt 1 ppkt f, g, h, ( Na terenie średniowiecznego zespołu starego miasta w strefie `A` i strefie `OW` obowiązuje: utrzymanie: dotychczasowego gabarytu zabudowy oraz charakteru wystroju zewnętrznego elewacji zabudowy historycznej; wymiana stolarki w istniejącej zabudowie powinna mieć charakter odtworzeniowy względem historycznego, istniejącej zabudowy historycznej poprzez jej konserwację, modernizacje techniczną z maksymalnym zachowaniem struktury budowli oraz restaurację zniszczonych elementów detalu architektonicznego i wystroju wnętrz, charakteru historycznej sylwety miasta poprzez zakaz realizacji w otoczeniu istniejącej zabudowy większych kubatur, przekraczających skalą jej charakter) umieszczanie na budynkach tablic, reklam, napisów oraz ustalenie kolorystyki elewacji wyłącznie w uzgodnieniu z WKZ;) obiektu wpisanego do ewidencji zabytków WKZ przy ul. Rycerskiej 35 ze zmianą funkcji i możliwością przebudowy. 3. Warunki ochrony, nakazy i zakazy: zakaz nowej zabudowy; zakaz grodzenia terenu. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz miejski. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum Miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Świeciu.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

219 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 757/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄC NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębną własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ul. Polnej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Powierzchnia całkowita wynosi 44,73 m2, natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 40,33 m2. W skład nieruchomości wchodzą: kuchnia, o powierzchni 6,01 m2 łazienka, o powierzchni 1,99 m2 pokój, o powierzchni 18,56 m2 sypialnia, o powierzchni 13,77 m2. W nieruchomości został przeprowadzony generalny remont w 2016r., dodatkowo został zamontowany monitoring. Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym. Okna wymienione na plastikowe, na podłogach płytki oraz panele. W mieszkaniu pozostają meble w pokojach, kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz wyposażenie łazienki. Do mieszkania przynależy budynek gospodarczy o powierzchni 4,44 m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod nr telefonu : Przemysław nr tel. 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duże działki !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowe Dobra,

350 000 | 14000 m2
nr oferty: 426/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działki o numerze geodezyjnym 723/1 i 725/1 w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka 723/1 o powierzchni 8700m2. Działka 725/1 o powierzchni 5300m2. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14000m2. Droga dojazdowa, gminna. Media: woda, prąd w drodze przy działce. Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od miasta Chełmno. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca. Idealna nieruchomość jako kapitał. Możliwość podziału i wydzielenia mniejszych działek. Możliwość zakupu mniejszych działek, podział nastąpi według potrzeb zainteresowanego klienta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul.Rynek 19 oraz Świeciu przy ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka ROD na sprzedaż w Tucholi !!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Tuchola, ROD KALINA

133 000 | 620 m2
nr oferty: 425/CNR/OGS

Kupujący nie płaci prowizji!!!! Mamy do zaoferowania Państwu działkę zabudowaną w Tucholi, gmina Tuchola, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 620m2 położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Na terenie działki znajduje się domek całoroczny o powierzchni 45m2. Domek jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Znajduje się w nim: - pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, - jadalnia z kominkiem i telewizorem, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - antresola. Z jadalni można wyjść na taras. Domek jest ocieplony, dach pokryty jest blachodachówką. Droga dojazdowa: polna, utwardzona. Media: prąd, woda, kanalizacja. W sąsiedztwie znajdują się inne działki zabudowane. ROD ( forma użytkowania a nie własność ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!! Więcej informacji pod numerem telefonu: Weronika 698-186-973 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańska 39, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.